оригиналната за SVD11 серија CPU ладилник фан UDQFWSR01DS0 тест добар бесплатен превозот

оригиналната за SVD11 серија CPU ладилник фан UDQFWSR01DS0 тест добар бесплатен превозот

DEN 2052.00
-5 %
DEN 2160.00

Количина на стоки


Ве МОЛИМЕ !!! проверете производот слика во врската , потврди дека е исто како и оригиналниот објект

добар пакет :
shippment :
Повратни информации :
1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек. Вашата позитивни повратни информации се многу добредојдена и ценета!
2.Ако не се задоволи со делови што сте ги примиле, ве молиме Контактирајте со нас прво да го реши секој проблем. Ние ќе се потрудиме да обезбедиме најдобри производи и услуги. Ве молиме испратете ни e-mail и ние ќе ви одговориме во рамките на разумна временска рамка.
ви посакувам среќен шопинг !


Други карактеристики

Тип:
Додади На Картички,ЛАПТОП
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Лаптоп
Бренд Име:
ZYDNLP
Интерфејс Тип:
Лаптоп

Најдобри понуди

5PCS/МНОГУ NGFF М. 2 претвори PCI-E X16 Слот Адаптер Картичка за BTC ETH се ВКЛУЧИЈА Bitcoin Рударство Графичка Картичка/Стој
  • Неодамнешно

5PCS/МНОГУ NGFF М. 2 претвори PCI-E X16 Слот Адаптер Картичка за BTC ETH се ВКЛУЧИЈА Bitcoin Рударство Графичка Картичка/Стој

1056.00 DEN 972.00

Нашата продавница не рамо било давачки во земјата на дестинација Превозот Метод на Следење на Превозни