10X видео надзор РОЕ IP мрежа Камера PCB Модул видео моќ кабел, 60см долги, RJ45 женски конектори со Terminlas

10X видео надзор РОЕ IP мрежа Камера PCB Модул видео моќ кабел, 60см долги, RJ45 женски конектори со Terminlas

DEN 1122.00
-15 %
DEN 1320.00

Количина на стоки

RJ45 видео надзор Мрежа РОЕ IP Модулот на Камерата за Видео Моќ Кабел Со Терминали за друг Крај во Врска со Модулот на Камерата
Пакувањето се вклучени :
10pcs RJ45 РОЕ IP модулот на камерата за видео кабел за напојување
Гаранција Термин : Една Година Гаранција
Плаќање :
1. Ние прифаќаме Зачувам, други начини ве молиме контактирајте со нас.
2. Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е ефтино, или не ги најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
3. Купувачи одговор за сите даночни или ДДВ под никакви околности.
Превозот :
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по уплатата.
2. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.
3. Ние обезбедуваме 12 месеци Гаранција, ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 5 дена од денот на испорака. Ние обезбедуваме услуга за замена на неисправни предмети.
Повратни информации :
1. Ние ќе се направи позитивни повратни информации автоматски по добивањето на позитивен фидбек. Ние ќе го цениме вашиот позитивен фидбек.
2. Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга, ве молиме E-mail мене со вашиот проблем пред да замине негативно/неутрален повратни информации или отворен спор, ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и да ги реши било каков проблем за вас, и секогаш остави позитивни повратни информации за да сите наши клиенти.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе бидат подготвени да ви помогнат. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни E-mail веднаш.


Други карактеристики

Број На Модел На:
CA06
Бренд Име:
SWUNTHENGDZ
Примена:
За РОЕ IP мрежа камери
конектор:
RJ45 и DC
Должина:
60cm

Најдобри понуди

AC трансформатор 12V 40A алуминиум легура случај камера моќ кутија моќ адаптер DC адаптер 110-240V да 12V Напојување switch моќ
  • Неодамнешно

AC трансформатор 12V 40A алуминиум легура случај камера моќ кутија моќ адаптер DC адаптер 110-240V да 12V Напојување switch моќ

DEN 2865.60

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се до

Жешка Нов 4pcs LED Илуминатор 850nm IR Инфраред Ноќно Светло за Безбедност на системи за видео надзор AHD 1080P TVI CVI IR 3G
  • Неодамнешно

Жешка Нов 4pcs LED Илуминатор 850nm IR Инфраред Ноќно Светло за Безбедност на системи за видео надзор AHD 1080P TVI CVI IR 3G

687.84 DEN 543.00

Вовед : Светлината е клучен фактор за судија добар мониторинг на камерата Ако вашиот поранешен камерата

Tmezon BNC Видео Моќ Коаксијален Кабел 50m 165FT Работа за Аналогни AHD TVI CVI Безбедност Надзор Камера за видео надзор Додатоци
  • Неодамнешно

Tmezon BNC Видео Моќ Коаксијален Кабел 50m 165FT Работа за Аналогни AHD TVI CVI Безбедност Надзор Камера за видео надзор Додатоци

1839.84 DEN 1288.00

Други Должина : Услови1.Нашите овластени техничари ќе се тестираат сите предмети пред превозот на стоки.

20PCS/МНОГУ 8мм 850nm IR Инфраред LED Диоди Светилка За Надзор Додаток за Безбедност и Заштита на возило, систем за следење
  • Неодамнешно

20PCS/МНОГУ 8мм 850nm IR Инфраред LED Диоди Светилка За Надзор Додаток за Безбедност и Заштита на возило, систем за следење

219.84 DEN 209.00

Драги ценети клиенти,Ние го ценат вашето купување од нас,ви благодарам многу за вашата цел и поддршка.Ки

850nm 740nm 940nm 72W IR илуминатор , Инфрацрвена Ламба, невидлива ИНФРАЦРВЕНА светлина со Алуминиумски материјал & ноќ визија
  • Неодамнешно

850nm 740nm 940nm 72W IR илуминатор , Инфрацрвена Ламба, невидлива ИНФРАЦРВЕНА светлина со Алуминиумски материјал & ноќ визија

DEN 12696.00

Ако ние, на подолг носат објект кој се врати поради произведува дефект, ние ќе испрати работни споредлив