Користи Оригинални LCD Екран + Екран на Допир + Рамка за VKworld VK1000 5.0 MTK6582 Quad Core бесплатен превозот

Користи Оригинални LCD Екран + Екран на Допир + Рамка за VKworld VK1000 5.0 MTK6582 Quad Core бесплатен превозот

DEN 960.00
-9 %
DEN 1055.52

Количина на стоки


Користи Оригинални LCD Екран + Екран на Допир + Рамка за VKworld VK1000 5.0" MTK6582 Quad Core бесплатен превозот
За VKworld VK1000
паметен телефон
Вклучуваат LCD Екранот, екран на допир и екран на допир панел
Совршена замена или копија за телефонот
Тежина : 100g
Пакетот вклучува :
1 x LCD Екран на Допир
Совет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.


Други карактеристики

Бренд Име:
KINGZONE
Број На Модел На:
VKworld VK1000

Најдобри понуди

2 ПАРЧИЊА Formeizu meilan метална Клупа Завртки Домување Завртка помине капи За меи zu meilan метал Buttom Завртка помине бесплатен
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА Formeizu meilan метална Клупа Завртки Домување Завртка помине капи За меи zu meilan метал Buttom Завртка помине бесплатен

335.52 DEN 319.00

5 PCS Formeizu meilan метална Клупа Завртки Домување Завртка помине капи За меи zu meilan метал Buttom Завртка помине бе

Висок квалитет на 6CM * 50M Прашина Смена селотејп ЈП Dedust Филм Налепница За iPhone 5/6S/6/7 Плус Мобилен телефон LCD Екран
  • Неодамнешно

Висок квалитет на 6CM * 50M Прашина Смена селотејп ЈП Dedust Филм Налепница За iPhone 5/6S/6/7 Плус Мобилен телефон LCD Екран

114.72 DEN 109.00

Овој производ е ниска пластика, транспарентен, малку слатка, е дизајниран да се направи дигитални произ

Универзална 10 во 1 Професионални Нож Поставување Плоча на ПРОЦЕСОРОТ Чип Расклопување BGA Поправка Алатки за iphone 7/7plus
  • Неодамнешно

Универзална 10 во 1 Професионални Нож Поставување Плоча на ПРОЦЕСОРОТ Чип Расклопување BGA Поправка Алатки за iphone 7/7plus

DEN 288.00

НАДГРАДБА на ВЕРЗИЈА 10 во 1Универзална 10 во 1 Професионални Нож во Собата За i Phone 7 / 7 Pls Плус 6 5s 5c 4s итн...

FPC конектор за Meizu MX4PRO ПРЕКИНУВАЧ КОПЧЕТО За Meizu MX4 про FPC Конектор за матична плоча Бесплатен Превозот;5PCS/МНОГУ
  • Неодамнешно

FPC конектор за Meizu MX4PRO ПРЕКИНУВАЧ КОПЧЕТО За Meizu MX4 про FPC Конектор за матична плоча Бесплатен Превозот;5PCS/МНОГУ

656.16 DEN 624.00

FPC конектор за Meizu MX4 PRO ПРЕКИНУВАЧ КОПЧЕТО За Meizu MX4 про FPC Конектор за матична плочаКарактеристики : 1 Прои

PCTONIC слушалка splitter кабел 3,5 мм аудио музички споделување на адаптер приклучок за слушалки продолжување 1 до 2 двојна
  • Неодамнешно

PCTONIC слушалка splitter кабел 3,5 мм аудио музички споделување на адаптер приклучок за слушалки продолжување 1 до 2 двојна

96.00 DEN 86.00

3.5 mm аудио Џек слушалка splitter адаптер приклучок за слушалки продолжување за iphone, samsung Y тип 1 2 двојна аудио