2 парчиња За Letv LeEco Ле 1 Про Ле Една Про X800 LCD екран FPC конектор За Letv x800 логика на матичната плоча плоча

2 парчиња За Letv LeEco Ле 1 Про Ле Една Про X800 LCD екран FPC конектор За Letv x800 логика на матичната плоча плоча

DEN 414.00
-12 %
DEN 470.88

Количина на стоки


За Letv Le Eco Ле 1 Про Ле Една Про X800 LCD екран FPC конектор За Letv x800 логика на матичната плоча плоча
Карактеристики : 1. Производи Детали s : За Letv Le Eco Ле 1 Про Ле Една Про X800 LCD екран FPC конектор За Letv x800 логика на матичната плоча плоча 2. Контрола на квалитет : Секој делови тестирани со специјални инструменти или главниот кола пред породувањето за да се обезбеди работа. 3. Пакување : Сите Мобилен Телефон Резервни Делови Спакувани во анти-статички кеси со пена кутија за да се обезбеди сигурност во транспортот. 4. Испорака во 2 работни дена после потврда на плаќањето. 5. Одличен за по-продажба на услуги. ние нудиме 3 monthes гаранција; 6, Информации : Ние споделување на најновите информации на мобилен телефон резервни делови во Кинескиот пазар со сите наши клиенти.
Напомена : 1. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба. 2. Ние сме професионална снабдувач , СИТЕ производи Тестирани работи пред да ја испратите, ве Молиме да НЕ го ИНСТАЛИРАТЕ пред Тестирањето. Ако Производот оштетени по Инсталацијата . Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток. 3. АКО сте задоволни со производи по тестирање. ПОТОА Можете да ги инсталирате на вашиот телефон. 4. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. 5 . АКО LCD Веќе Инсталиран и да се најде некои прашање. Ве молиме да ни ги испратите назад во рок од 3 дена . Нашиот техничар целосно ќе тест. ако LCD НЕ е скршен или оштетен ,Ние ќе ви испратиме замена ( враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас, Ние ќе го плати превозот надомест за resending. ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања, но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност. Превозот :
Ние ќе бидеме во можност да ги добиете испраќаат преку DHL, EMS, хонг конг ВОЗДУХ Mail по ваш избор. Или ние може да ви понуди најекономичен и најбезбедно превозот метод. Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа.
* DHL вообичаено трае 3-5 дена за да стигне до вас.
* EMS нормално ти стигне во 7-15 дена.
* Кина воздухопловната, epacket нормално се постигне во светот во 15-35 дена .
Повратни информации :
1. Тоа е многу важно за вас да се провери можно пораки во вашиот е-мејл или во Aliexpress цел првите три дена по плаќањето, бидејќи таму е многу веројатно информациите дека е на чекање за вас за да одговорите, со цел да се избегне одложување на испраќање на пакетот.
2. Било какви други прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе ви одговори што наскоро.
3. Ако сте незадоволни од било која причина, немојте да биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека секој обичај 100% задоволство. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативно/неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.


Други карактеристики

Големина:
For Letv LeEco Le 1 Pro Le One Pro X800
Број На Модел На:
За Letv LeEco Ле 1 Про Ле Една Про X800
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Бренд Име:
Ivibrate
Компоненти:
За Letv LeEco Ле 1 Про Ле Една Про X800
Sytle:
На матичната плоча плоча
Број На Модел На:
За Letv LeEco Ле 1 Про Ле Една Про X800
Погоден за:
LCD екран FPC конектор
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
A+
Компатибилен режим:
За Letv LeEco Ле 1 Про Ле Една Про X800
Акции:
Имаат
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Водоотпорен:
No
Тип:
На матичната плоча плоча

Најдобри понуди

2 ПАРЧИЊА сребро За HUAWEI mate8 Buttom Клупа Завртки Домување Завртка помине капи За HUAWEI колега 8 Мобилни Телефони Бесплатен
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА сребро За HUAWEI mate8 Buttom Клупа Завртки Домување Завртка помине капи За HUAWEI колега 8 Мобилни Телефони Бесплатен

DEN 566.40

2 ПАРЧИЊА сребро За HUAWEI mate8 Buttom Клупа Завртки Домување Завртка помине капи За HUAWEI колега 8 Мобилни Телефо

2 ПАРЧИЊА Formeizu meilan метална Клупа Завртки Домување Завртка помине капи За меи zu meilan метал Buttom Завртка помине бесплатен
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА Formeizu meilan метална Клупа Завртки Домување Завртка помине капи За меи zu meilan метал Buttom Завртка помине бесплатен

335.52 DEN 319.00

5 PCS Formeizu meilan метална Клупа Завртки Домување Завртка помине капи За меи zu meilan метал Buttom Завртка помине бе

Ymitn отклучен Домување Мобилни Електронски панел плоча Плоча Кола Кабел Со оперативен СИСТЕМ За Sony Xperia М4 E2363 E2303
  • Неодамнешно

Ymitn отклучен Домување Мобилни Електронски панел плоча Плоча Кола Кабел Со оперативен СИСТЕМ За Sony Xperia М4 E2363 E2303

1771.20 DEN 1683.00

Карактеристики : Бренд Нови плоча за Sony Xperia М4 E2363 E2303 100% Совршено се вклопуваат Замени скршен, оштетени и

Се користат Оригинални Резервни Рамка школка случај + леќи од стакло+ Антена за Алкател OneTouch Флеш 2 7049D OT-7049D Бесплатен
  • Неодамнешно

Се користат Оригинални Резервни Рамка школка случај + леќи од стакло+ Антена за Алкател OneTouch Флеш 2 7049D OT-7049D Бесплатен

384.00 DEN 349.00

Се користат Оригинални Резервни Рамка школка случај + леќи од стакло+ Антена за Алкател One Touch Флеш 2 7049 D OT

Универзална 10 во 1 Професионални Нож Поставување Плоча на ПРОЦЕСОРОТ Чип Расклопување BGA Поправка Алатки за iphone 7/7plus
  • Неодамнешно

Универзална 10 во 1 Професионални Нож Поставување Плоча на ПРОЦЕСОРОТ Чип Расклопување BGA Поправка Алатки за iphone 7/7plus

DEN 288.00

НАДГРАДБА на ВЕРЗИЈА 10 во 1Универзална 10 во 1 Професионални Нож во Собата За i Phone 7 / 7 Pls Плус 6 5s 5c 4s итн...

Висок квалитет на 6CM * 50M Прашина Смена селотејп ЈП Dedust Филм Налепница За iPhone 5/6S/6/7 Плус Мобилен телефон LCD Екран
  • Неодамнешно

Висок квалитет на 6CM * 50M Прашина Смена селотејп ЈП Dedust Филм Налепница За iPhone 5/6S/6/7 Плус Мобилен телефон LCD Екран

114.72 DEN 109.00

Овој производ е ниска пластика, транспарентен, малку слатка, е дизајниран да се направи дигитални произ