Се користат Оригинални Резервни Рамка школка случај + камера стакло за HOMTOM HT3 5.01280*720 HD MTK6580 Quad Core бесплатен превозот

Се користат Оригинални Резервни Рамка школка случај + камера стакло за HOMTOM HT3 5.01280*720 HD MTK6580 Quad Core бесплатен

DEN 419.00
-9 %
DEN 460.32

Количина на стоки


Се користат Оригинални Резервни Рамка школка случај + камера стакло за HOMTOM HT3 5.0"1280*720 HD MTK6580 Quad Core бесплатен превозот
Совет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.


Други карактеристики

Бренд Име:
DOOGEE
Број На Модел На:
Homtom HT3

Најдобри понуди

Висок квалитет на 6CM * 50M Прашина Смена селотејп ЈП Dedust Филм Налепница За iPhone 5/6S/6/7 Плус Мобилен телефон LCD Екран
  • Неодамнешно

Висок квалитет на 6CM * 50M Прашина Смена селотејп ЈП Dedust Филм Налепница За iPhone 5/6S/6/7 Плус Мобилен телефон LCD Екран

114.72 DEN 109.00

Овој производ е ниска пластика, транспарентен, малку слатка, е дизајниран да се направи дигитални произ

2 ПАРЧИЊА Formeizu meilan Max Клупа Завртки Домување Завртка помине капи За меи zu meilan Max Buttom Завртка помине бесплатен
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА Formeizu meilan Max Клупа Завртки Домување Завртка помине капи За меи zu meilan Max Buttom Завртка помине бесплатен

335.52 DEN 319.00

2 ПАРЧИЊА Formeizu meilan Max Клупа Завртки Домување Завртка помине капи За меи zu meilan Max Buttom Завртка помине беспла

Се користат Оригинални Резервни Рамка школка случај + леќи од стакло+ Антена за Алкател OneTouch Флеш 2 7049D OT-7049D Бесплатен
  • Неодамнешно

Се користат Оригинални Резервни Рамка школка случај + леќи од стакло+ Антена за Алкател OneTouch Флеш 2 7049D OT-7049D Бесплатен

384.00 DEN 349.00

Се користат Оригинални Резервни Рамка школка случај + леќи од стакло+ Антена за Алкател One Touch Флеш 2 7049 D OT