GT1544S 454097 028145702 028145702X 028145702V турбо турбополнач за Фолксваген Passat Б5 1.9 TDI AHU 90HP 1996-2000 година

GT1544S 454097 028145702 028145702X 028145702V турбо турбополнач за Фолксваген Passat Б5 1.9 TDI AHU 90HP 1996-2000 година

DEN 13594.00
-20 %
DEN 16992.00

Количина на стоки

Предмети се испраќаат по плаќање е потврдено.Турбо модел
GT1544 S Турбо број 454097-5002 S 454097-0001 К. Ги имаме најдобрите цени, бидејќи ние сме фабрика која може да спаси многу од средината промет трошоци 2.кој е купувачот одговорност. ви благодариме. M број 028145702 028145702 X 028145702 V Мотор модел 1. Ние може да ја прогласи својата цел со пониска вредност, да се минимизира увоз даночни давачки за купувачот.9 TDI AHU 90 HP 1996-2000 година Гаранција : 12months.Ние ќе работиме заедно со вас за решавање на било какви проблеми.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее и вашата повратна информација е од исклучително значење за нас."Фолксваген" Passat Б5 1. Клиентите На Задоволително Ниво 1. Сите делови треба Професионална инсталација ,ве молиме консултирајте се со вашиот локален перформанси продавница, ако не знаат многу installion. UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот е обично се 3-5 работни дена зависи од земјата доставени до.Кина Пост Воздух Парцела : Обично брод на Чиле, Бразил, Русија, Аргентина, е околу 15-45 workding дена; работни дена зависи од земјата доставени до. но тоа не се одрази на вкупната цена ќе ја плати или пазарната вредност на производите и тоа може да не важат за земји со различни тарифни правила. Предмети Превозот Ние брод на адреса потврди предвидено од страна Зачувам.9 TDI Б5 1 Z AHU 90 HP 1995-1998 година
2. очекуваме соработката со вас. Ние ќе ви даде најдобра цена и го испрати на турбо директно од Германија, и вие не треба да плаќаат увоз доход, ќе заштедите повеќе пари и да добиете го објектот побрзо.EMS изразат испорака е обично се 5~8 работни дена зависи од земјата доставени до. Можете да контактирате со нас за подобра цена, ако сакате да се биде голем дилер или големи цел! 3. Тоа трае околу 3-9 дена да брод на овие Земји. Известување!! 1. ние ќе песна секој ден премногу. Важно!!! ние имаме многу видови на турбо во германски Магацин,ако сте од овие coutries : Германија, Белгија, Луксембург, Австрија, Данска, Франција, Велика Британија, Бугарија, Естонија Финска Грција Ирска Италија Латвија Литванија Малта Монако Холандија Португалија Романија Сан Марино, Шведска, Словачка Словенија Шпанија, чешка, Унгарија и Кипар Андора Лихтенштајн, Норвешка, Швајцарија Ватикан Исланд Турција, Македонија, Хрватска, Казахстан Гибралтар pls ве молиме контактирајте со нас .Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остави позитивен фидбек.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ако не сте задоволни по добивањето на својата цел,ве молиме љубезно ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации. Предмети ќе бидат испратени Веднаш по плаќањето Зачувам Потврди; ако не може да биде претставено на време,ние ќе ви ги даде e-mail за да ја објасниме ситуацијата. Време на испорака Откако стоката се испраќа,Објекти за Следење на Број ќе се обезбедува.предмети брод од страна на EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex, Кина пост воздух парцела.На пример : сад, Германија,Франција,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Унгарија,Италија, Нов зеланд итн. Ние брод објекти на светот. Секој увоз на давачки,даноците,цените или таксите не се вклучени во точка цена или превозот цена. Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи,, уште во оригинално пакување. Предмети Плаќање Можеме да го прифатиме Pay-pal,T/T,Банкарски,Western Union, Qi Wi Паричникот ве Молиме бидете сигурни дека Сите Зачувам Плаќања мора да биде Потврден. Нашата посветеност Ние се стремиме нашите најдобри за да се обезбеди повеќето Професионални услуги на клиентите.


Други карактеристики

Материјал Тип:
како фотографии
Година:
1996-2000
Тип На Објект:
турбополнач
Објектот Дијаметар:
6inch
Објектот Ширина:
8.6inch
Објектот Тежина:
6.5kg
Зафатнина:
1.9 Т
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Бренд Име:
TIANYAN
Објектот Должина:
8.5inch
Објектот Висина:
12.5inch
Автомобил Производител:
Фолксваген
Име На Модел:
GT1544S
Специјални Функции:
турбо делови
Турбо Број:
454097-5002S 454097-0001
O. Д. M број :
028145702 028145702X 028145702V
моторот модел :
Audi А4 1.9 TDI Б5 1Z AHU 90HP 1995-1998 година
Моторот Model1:
Фолксваген Passat Б5 1.9 TDI AHU 90HP 1996-2000 година

Најдобри понуди

Жешка! 2017 Летаат Cirrus 11 FS517 Случај, 6 Бои со Висок Квалитет Оригинални Кожа Ексклузивни Случај за Лета Cirrus 11 (FS517)+Следење
  • Неодамнешно

Жешка! 2017 Летаат Cirrus 11 FS517 Случај, 6 Бои со Висок Квалитет Оригинални Кожа Ексклузивни Случај за Лета Cirrus 11 (FS517)+Следење

382.56 DEN 279.00

Добредојдовте во продавницание сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд вод

Правец На Бамбус Сенка Серија Guzheng 5 Модели Факултативна Кинески Yangzhou Guzheng 21 Стрингови Zither Музички Инструменти
  • Неодамнешно

Правец На Бамбус Сенка Серија Guzheng 5 Модели Факултативна Кинески Yangzhou Guzheng 21 Стрингови Zither Музички Инструменти

33552.00 DEN 30197.00

Добредојдовте во посета на нашата продавница!спецификација : Sтип на планина, стандард 21 жици,Долго : 163 с

Добар квалитет! Целосен сет багажникот душеци за Мерцедес Бенц GLS 7seats 2017- водоотпорен товар лагер мат подигање на теписи,Бесплатен
  • Неодамнешно

Добар квалитет! Целосен сет багажникот душеци за Мерцедес Бенц GLS 7seats 2017- водоотпорен товар лагер мат подигање на теписи,Бесплатен

10656.00 DEN 8312.00

Целосен сет багажникот душеци за Мерцедес Бенц GLS (7seats)1.Боја ИзбориБоја избори 1 : ЦрнаБоја избори 2 : БежБ

Нова Мода Свадба Кристал Круна на Коса и Накит FORSEVEN Злато Висок квалитет на рачно изработени Кристал Булчински Tiaras Круна
  • Неодамнешно

Нова Мода Свадба Кристал Круна на Коса и Накит FORSEVEN Злато Висок квалитет на рачно изработени Кристал Булчински Tiaras Круна

619.20 DEN 316.00

Бренд : FORSEVEN Предмет Тип : Свадба тиара / Круна Материјал : Стакло , Кристал, Цинк Легура Процес:рачно изр

беж D Првенство 1200g/пар Реални Триаголник Силикони на градите форма Arificial Глупак секс производи влечете кралицата транссексуалци
  • Неодамнешно

беж D Првенство 1200g/пар Реални Триаголник Силикони на градите форма Arificial Глупак секс производи влечете кралицата транссексуалци

4217.76 DEN 3458.00

Триаголник во облик на Градите формиНаправени од врвот одделение медицински силикониОвие симетрични Т

Електронски милениче Далечински Управувач Симулација tarantula Очи Сјај smart црн Пајак 4Ch ноќта на Вештерките РК Слабо Шега
  • Неодамнешно

Електронски милениче Далечински Управувач Симулација tarantula Очи Сјај smart црн Пајак 4Ch ноќта на Вештерките РК Слабо Шега

1247.04 DEN 1122.00

100% Сосема нов и висок квалитетСтокови Името : Далечински управувач SpiderSpider големина : 29*22*8cmДалечински да