KOORINWOO Контрола на КАМАТАТА За Паркинг Камери Прекинувач Слика Combiner кутија за приказ на Лево Десно видите Пред Копија Камера камера Rearview

KOORINWOO Контрола на КАМАТАТА За Паркинг Камери Прекинувач Слика Combiner кутија за приказ на Лево Десно видите Пред Копија

DEN 1314.00
-23 %
DEN 1705.92

Количина на стоки

(1) ние не surggest прекинувачот ќе се поврзете на безжична камера, и целиот производ може да го поддржи PAL или NTSC , Но не и поддршка за PAL и NTSC во исто време. (2), ве молиме изберете добар квалитет на камерата за да се поврзете. Лошата камерата не може да се утврди од страна на кутијата за контрола. (3) Кога производот, на АКК, син екран, производот ќе работат правилно. По инсталацијата, на камерата не е на работа, ве молиме проверете ја вашата камера квалитет и конективност. Ви благодариме. Автомобил Камера за Видео Кутијата за Контрола на Четири Канали Со Quad Сплит, со Огледало се Префрлите За Секој Камерата Можете да ги видите 4 камери во истиот прозорец Кутија+Далечински Управувач+Power кабел+1 m Видео кабел
1. LED Моќ Индикатор, кога е вклучена, ПРЕДВОДЕНИ е светла кога напонот е под 4.5 V, LED ќе биде Треперење. Нормално влезен напон од овој производ е 5-12 V. 2. Главната функција е иста со далечинскиот управувач. 3. Главни функции Quad клуч : кратко притиснете, 4 photoae Product.get Subject () , Shorte, кликнете повторно да се прикаже, a E.Производот.get Subject (), кратки Pressagain ќе се врати на автоматско прикажување на сликата, направете го тоа на овој начин. За долго време притиснете, Автоматски го промените каналот, време варира е за 3seconds. Клучни CH1 : кратко притиснете, канал 1, големата слика, кратко притиснете повторно назад кон автоматско Прикажување на сликата. Клучни CH2 : кратко притиснете, канал 2 големата слика, кратко притиснете повторно назад кон автоматско Прикажување на сликата . CH клуч : кратко притиснете, канал 3 големата слика, повторно, кратко притиснете, назад во автоматско Прикажување на сликата. CH4 клуч : кратко притиснете, 4big фото канал, кратко притиснете, назад во автоматско Прикажување на сликата. Modekey : кратко притиснете, покажуваат поинаква слика режим, Еден, секој притиснете ќе се промени во друг режим. 4. слика режим на диск прекинувач : 4 вклучите, се реализира лево и десно режим на слика 5. Име Мини фото splitter системот PAL / NTSC (автоматско признавање, answer : ___________________________ note : поврзете камерата пред Моќ) Channelpecification Резолуција 720 × 576, освежете го оценувате 25 F / S, врв вредност : 1vp-p, Отпор : 75Ω 4-КАНАЛЕН аудио влез (РКА конектор) 1 CH излез (РКА connectore) Авто слика патот, Притиснете го копчето и далечински управувач Слика работа OFF / ON Адаптер Околу 2,5 W Напон 12 VDC (5 V-15 V) Температура Од 0 ° -55 ° Тежина 150 g Големина 107 * 53 * 21 мм 6 : Авто matic слика режимите подолу : 2 слики и 3 фотографии на авто splite листа на чекање


Други карактеристики

Тип На Објект:
Паркинг Помош
Бренд Име:
Koorinwoo
Жица или Безжично:
Жица
Објектот Ширина:
53cm
Сензор Број:
4
Објектот Тежина:
0.4kg
Екранот:
LCD
Материјал Тип:
Метал
Објектот Висина:
21cm
Објектот Должина:
108cm
Специјални Функции:
За 4 камера

Најдобри понуди

Црното/Хром Харли Мотоцикл Дуна Масти Боб Daymaker 4.65 Двоен led светилки Висока Зрак и Ниска Зрак Двојно Двојна Светилка
 • Неодамнешно

Црното/Хром Харли Мотоцикл Дуна Масти Боб Daymaker 4.65 Двоен led светилки Висока Зрак и Ниска Зрак Двојно Двојна Светилка

5232.00 DEN 4918.00

Црното / Хром Харли Мотоцикл Дуна Масти Боб Daymaker 4.65" Двоен led светилки Висока Зрак и Ниска Зрак Двојно Дво

Жешка!! 2017 InnJoo Fire3 мини Случај Нов Пристигнување 5 Бои, Фабрика Директни Флип Кожа Ексклузивни Случај За InnJoo Fire3
 • Неодамнешно

Жешка!! 2017 InnJoo Fire3 мини Случај Нов Пристигнување 5 Бои, Фабрика Директни Флип Кожа Ексклузивни Случај За InnJoo Fire3

205.92 DEN 187.00

Добредојдовте во продавницание сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд вод

30W 50W Висока Моќност Led Чип IC Интегрирани AC КОЧАН LED Чип Возачот На Колата Led Чип За Предводена од Поплави Светлина Пејзаж
 • Неодамнешно

30W 50W Висока Моќност Led Чип IC Интегрирани AC КОЧАН LED Чип Возачот На Колата Led Чип За Предводена од Поплави Светлина Пејзаж

384.00 DEN 276.00

30 W 50 W Висока Моќност Led Чип IC Интегрирани AC КОЧАН LED Чип Возачот На Колата Led Чип За Предводена од Поплави

3W 4W 5W Led вградна светилка Dimmable 110V 220V Црна Школка Круг Таванот Вдлабнати Место led Светло светилка IP40 Затворен Осветлување
 • Неодамнешно

3W 4W 5W Led вградна светилка Dimmable 110V 220V Црна Школка Круг Таванот Вдлабнати Место led Светло светилка IP40 Затворен Осветлување

494.40 DEN 494.00

3 W 4 W 5 W Led вградна светилка Dimmable 110 V 220 V Црна Школка Круг Таванот Вдлабнати Место led Светло светилка IP40 Зат

1Pair Мажите Професионалната Кошарка Чорапи Дише Задебелување на Отворено Спортски Атлетски Спортски Велосипедизам Еластични
 • Неодамнешно

1Pair Мажите Професионалната Кошарка Чорапи Дише Задебелување на Отворено Спортски Атлетски Спортски Велосипедизам Еластични

141.12 DEN 119.00

1 Pair Мажите Професионалната Кошарка Чорапи Дише Задебелување на Отворено Спортски Атлетски Спортски Ве

Жешка! 2017 Летаат Cirrus 11 FS517 Случај, 6 Бои со Висок Квалитет Оригинални Кожа Ексклузивни Случај за Лета Cirrus 11 (FS517)+Следење
 • Неодамнешно

Жешка! 2017 Летаат Cirrus 11 FS517 Случај, 6 Бои со Висок Квалитет Оригинални Кожа Ексклузивни Случај за Лета Cirrus 11 (FS517)+Следење

382.56 DEN 279.00

Добредојдовте во продавницание сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд вод

7 Бои Врвен Квалитет Кубни Циркони CZ Планета Бело Злато Боја Папокот Прстен папокот Прстен Пирсинг на Тело Накит за на Партијата
 • Неодамнешно

7 Бои Врвен Квалитет Кубни Циркони CZ Планета Бело Злато Боја Папокот Прстен папокот Прстен Пирсинг на Тело Накит за на Партијата

335.52 DEN 184.00

Опис : Во вид на фотографииМаслинесто ЗеленаЦрвенаШампањВиолетоваЕмералдПинкБелаСостојба : 100% НовиБо

Електронски милениче Далечински Управувач Симулација tarantula Очи Сјај smart црн Пајак 4Ch ноќта на Вештерките РК Слабо Шега
 • Неодамнешно

Електронски милениче Далечински Управувач Симулација tarantula Очи Сјај smart црн Пајак 4Ch ноќта на Вештерките РК Слабо Шега

1247.04 DEN 1122.00

100% Сосема нов и висок квалитетСтокови Името : Далечински управувач SpiderSpider големина : 29*22*8cmДалечински да

Добар квалитет! Целосен сет багажникот душеци за Мерцедес Бенц GLS 7seats 2017- водоотпорен товар лагер мат подигање на теписи,Бесплатен
 • Неодамнешно

Добар квалитет! Целосен сет багажникот душеци за Мерцедес Бенц GLS 7seats 2017- водоотпорен товар лагер мат подигање на теписи,Бесплатен

10656.00 DEN 8312.00

Целосен сет багажникот душеци за Мерцедес Бенц GLS (7seats)1.Боја ИзбориБоја избори 1 : ЦрнаБоја избори 2 : БежБ

Барокот Гроздобер Црна Кристал Монистра Круг Голема Круна Свадба Коса Додатоци Луксузни Кристал Кралицата Кралот Круни Булчински
 • Неодамнешно

Барокот Гроздобер Црна Кристал Монистра Круг Голема Круна Свадба Коса Додатоци Луксузни Кристал Кралицата Кралот Круни Булчински

959.52 DEN 672.00

W e l c o m e t o u r s t o r eAnswer : ___________________________ Note : 1 : Било која цел вкупна вредност пониска од $3 Брод Кина Пост Оби

Нови Пристигне Паун Стил Кристал Тавански Светилки 3W Led Круг Aisle Осветлување на Влезот Ходникот Sconce Светилка Светла Површина
 • Неодамнешно

Нови Пристигне Паун Стил Кристал Тавански Светилки 3W Led Круг Aisle Осветлување на Влезот Ходникот Sconce Светилка Светла Површина

DEN 8400.00

Новиот Дизајн на Модерна Коридор Огледало Таванот Светилка Aisle Veranda Осветлување Надолу Кристал Површин

Новото лице хијалуронска киселина течни анти навремено против стареење колаген белење навлажнувачки суштина се соочуваат со крем
 • Неодамнешно

Новото лице хијалуронска киселина течни анти навремено против стареење колаген белење навлажнувачки суштина се соочуваат со крем

815.04 DEN 481.00

Новото лице хијалуронска киселина течни анти навремено мравка јас стареење колаген белење навлажнувач