Најдобар Квалитет! Готвење Homeuse Алатка Basters 26 метар Сува овци обвивка 10pc/торба Дијаметар 18mm-20mm месо за печење кујнски алатки

Најдобар Квалитет! Готвење Homeuse Алатка Basters 26 метар Сува овци обвивка 10pc/торба Дијаметар 18mm-20mm месо за печење кујнски

DEN 427.20

Количина на стоки


Е ова колбас обвивка природни? Многу пријатели праша нас дали нашите обвивка е природен или не. Има многу лесен начин за да им суди. Можете да проверите apperance на обвивка, и ако тие изгледа исто , тоа ќе биде вештачки , и ако секој обвивка изгледа различно, тоа ќе биде natual. Ние сме одговорни за секоја клиенти , така и нашата суви колбаси обвивка е природно! Како да го користите : суви колбаси обвивка треба да се стави малку храна одделение нафта во цевка пред пополнување бидејќи сува обвивка има помалку еластичност од солени колбас обвивка.Стави обвивка во вода во многу неколку секунди и потоа може да се користат или може да се користи после потопување во вода помалку од 3 munites Забелешка : суви колбаси обвивка може да се јаде по заврши одлуки.Тоа ќе се ублажи по ладење и сушење тоа. Исто така, тоа не ќе имаат вкус на обвивка. Некои купувачи го спомна тоа е лесно да се скрши, кога тие се пополни на колбаси. И тие не можат да се обрне внимание на пополнување метод или со користење на цевка за да се пополни месо премногу брзо. Кога се работи месо рачно, можете да го стори тоа со одделување на некои мали делови. Потоа можете да го користите чепкалки за заби да се направи мал воздушен балон откако ќе завршите со пополнување.
Колку долго тоа може да се задржи : Сува Овци Обвивка зачувај во за 2 до 3 години во постојана температура избегнување на сонце. Тест за сува колбас обвивка Суви колбаси обвивка има добра цврстина,дури и тоа е тешко да се пробие кога ќе користите рака да се повлече откако ќе се впие,Тука е тест како што е подолу : 1. Дел сува обвивка, и една чаша вода 2. Се впие во вода за 15 минути, 3.По натопување, се повлече обвивка од страна на страна, тоа не е прекината. YOU TUBE ДОБИЕТЕ 10 ДОЛАРИ 1.Направи vedio преглед за вашиот колбас одлуки 2. Стави производот и чување на линкот подолу видео 3.Испратена на разгледување од страна aliepress msg 4. Инстант 10 долари преглед за вашиот следен order Dear пријател : 5 ѕвезди + sreenshot=2 долар исклучување на следна цел Ние обично се користат Кина Регистрирани воздух mail да брод на вашите производи. Тоа ќе трае 7 до 60 дена до твојата адреса. Ние можеме да брод од страна на Epacket ако ја изберете оваа начини. Тоа ќе трае 10 до 15 дена да го добиете на вашата адреса.


Други карактеристики

Тип:
Месо & Живина Алатки
сертификација:
CIQ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
ПОВЕЌЕ КОРИСНИ
Број На Модел На:
18mm-20mm
Материјал:
овци колбас обвивка
Месо & Живина Алатки Тип:
Сува овци Колбас обвивка
Должина:
2.5-2.6m/pc;10pc/bag
Тежина:
80g/торба
пополнување месо:
24kg-30kgr.
Материјал:
Сува овци обвивка
Калибар:
18mm-20mm
Име:
Суви колбаси обвивка

Најдобри понуди

Новото лице хијалуронска киселина течни анти навремено против стареење колаген белење навлажнувачки суштина се соочуваат со крем
  • Неодамнешно

Новото лице хијалуронска киселина течни анти навремено против стареење колаген белење навлажнувачки суштина се соочуваат со крем

815.04 DEN 481.00

Новото лице хијалуронска киселина течни анти навремено мравка јас стареење колаген белење навлажнувач

беж D Првенство 1200g/пар Реални Триаголник Силикони на градите форма Arificial Глупак секс производи влечете кралицата транссексуалци
  • Неодамнешно

беж D Првенство 1200g/пар Реални Триаголник Силикони на градите форма Arificial Глупак секс производи влечете кралицата транссексуалци

4217.76 DEN 3458.00

Триаголник во облик на Градите формиНаправени од врвот одделение медицински силикониОвие симетрични Т

Електронски милениче Далечински Управувач Симулација tarantula Очи Сјај smart црн Пајак 4Ch ноќта на Вештерките РК Слабо Шега
  • Неодамнешно

Електронски милениче Далечински Управувач Симулација tarantula Очи Сјај smart црн Пајак 4Ch ноќта на Вештерките РК Слабо Шега

1247.04 DEN 1122.00

100% Сосема нов и висок квалитетСтокови Името : Далечински управувач SpiderSpider големина : 29*22*8cmДалечински да

Жешка!! 2017 InnJoo Fire3 мини Случај Нов Пристигнување 5 Бои, Фабрика Директни Флип Кожа Ексклузивни Случај За InnJoo Fire3
  • Неодамнешно

Жешка!! 2017 InnJoo Fire3 мини Случај Нов Пристигнување 5 Бои, Фабрика Директни Флип Кожа Ексклузивни Случај За InnJoo Fire3

205.92 DEN 187.00

Добредојдовте во продавницание сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд вод

MAKARTT 240Pcs/Многу не ' Рѓосувачки Челик Лажни Нокти Совет Clipper Машина Тример Нокти Педикир Помине Уметност Алатка F0637X
  • Неодамнешно

MAKARTT 240Pcs/Многу не ' Рѓосувачки Челик Лажни Нокти Совет Clipper Машина Тример Нокти Педикир Помине Уметност Алатка F0637X

DEN 23039.52

MAKARTT 240 Pcs / Многу не 'Рѓосувачки Челик Лажни Нокти Совет Clipper Машина Тример Нокти Педикир Помине Уметност

Топла Европската Паун Булчински Тиара Кристал Свадба коса додатоци кристал дизајни Quinceanera Tiaras Церемонија Круни HG624
  • Неодамнешно

Топла Европската Паун Булчински Тиара Кристал Свадба коса додатоци кристал дизајни Quinceanera Tiaras Церемонија Круни HG624

575.52 DEN 518.00

W e l c o m e t o u r s t o r eAnswer : ___________________________ Note : 1 : Било која цел вкупна вредност пониска од $3 Брод Кина Пост Оби

Нови Пристигне Паун Стил Кристал Тавански Светилки 3W Led Круг Aisle Осветлување на Влезот Ходникот Sconce Светилка Светла Површина
  • Неодамнешно

Нови Пристигне Паун Стил Кристал Тавански Светилки 3W Led Круг Aisle Осветлување на Влезот Ходникот Sconce Светилка Светла Површина

DEN 8400.00

Новиот Дизајн на Модерна Коридор Огледало Таванот Светилка Aisle Veranda Осветлување Надолу Кристал Површин

Нова Мода Свадба Кристал Круна на Коса и Накит FORSEVEN Злато Висок квалитет на рачно изработени Кристал Булчински Tiaras Круна
  • Неодамнешно

Нова Мода Свадба Кристал Круна на Коса и Накит FORSEVEN Злато Висок квалитет на рачно изработени Кристал Булчински Tiaras Круна

619.20 DEN 316.00

Бренд : FORSEVEN Предмет Тип : Свадба тиара / Круна Материјал : Стакло , Кристал, Цинк Легура Процес:рачно изр