Бесплатен Превозот Висока моќност Вдлабнати Dimmable 10W/15W/20W/30W LED вградна светилка КОЧАН LED Одредување на светлината Бела Школка+LED Драјвер

Бесплатен Превозот Висока моќност Вдлабнати Dimmable 10W/15W/20W/30W LED вградна светилка КОЧАН LED Одредување на светлината

DEN 6048.00
-30 %
DEN 8640.00

Количина на стоки


Топла Продажба Dimmable 10 W/15 W/20 W/30 W Бела школка КОЧАН LED таванот одредување на светлината круг внатрешна LED светло кујна светлина AC85~265 V Точка име : КОЧАН led downlights Потрошувачка на Енергија(W) : 10 W/15 W/20 W/30 W Влезен Напон(V) : AC85-265 V / 50-60 HZ Led Прозрачна Флукс(LM) : 90~100 LM/W Температура на Бојата(К) : Топло бела : 2800-3200 K , Бела : 4000-4500k, Кул бело : 6000-7000 K Материјал : Алуминиум Големина на(MM) : D85mm*H50mm / D110mm*H65mm / D138mm*H80mm / D160mm*H80mm Работна Температура(C) -20~45 животен век(H) : 50,000 Одобрување CE & Ro HS Гаранција 2 години Функција & Предност : Ниска потрошувачка на енергија, Висока моќност ефикасност, Висока brighness Без УВ или IR зрачење Зрак агол : 120 степен Осветленоста деградација : 3%-5%/kh Производи се компактни на алуминиумски материјал. Супериорен термички перформанси, висока применливост Enviromental пријателски Надворешни постојан струја возачот, стабилни перформанси. Примена : Накит контра осветлување Комерцијални осветлување на Екранот случај акцент на Уметнички дела осветлување Ресторан ,хотел, канцеларија, болница


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
10W, 15W, 20W, 30W
Бренд Име:
ROSTSTAR
сертификација:
CE
Напон:
90-260V
Гаранција:
2years
Примена:
Foyer
Моќ Толеранција:
2%
Број На Модел На:
NT-036K09555
Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
Yes

Најдобри понуди

STARPAD За 110CC Младенче хоризонтална алуминиум цилиндар блок 110 групи на алуминиум цилиндар Цилиндричен Мотор Штелување Делови
  • Неодамнешно

STARPAD За 110CC Младенче хоризонтална алуминиум цилиндар блок 110 групи на алуминиум цилиндар Цилиндричен Мотор Штелување Делови

DEN 6480.00

Ова е хоризонтален цилиндар 110 групи на алуминиум Вклучува : цилиндар, клипот, клипот прстени, pin картичк

10yards/многу Корални Школка Пати во Текот Еластична Со Златна Фолија Школка Печати 5/8 НЕПРИЈАТЕЛ на Големо за DIY Headwear
  • Неодамнешно

10yards/многу Корални Школка Пати во Текот Еластична Со Златна Фолија Школка Печати 5/8 НЕПРИЈАТЕЛ на Големо за DIY Headwear

191.04 DEN 160.00

!!!Напомена 1 : Мешани Цел Износ $10, Бродот со брзо e Packet или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail!!!Напомена 2 : Д

Топла Продажба Черепот Маски Маскирна Тактички Маска Отворено Воена Полно Лице Заштита На Лов Маска За Партијата Ноќта На Вештерките
  • Неодамнешно

Топла Продажба Черепот Маски Маскирна Тактички Маска Отворено Воена Полно Лице Заштита На Лов Маска За Партијата Ноќта На Вештерките

1391.52 DEN 1141.00

Добредојдовте на Големо и Мало Dropship Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Ж

5/8 Пурпурна Пати во Текот Еластична со Златна Фолија Водител на Печатење НЕПРИЈАТЕЛ за DIY Headwear Коса Додатоци Лента 10Yards/многу
  • Неодамнешно

5/8 Пурпурна Пати во Текот Еластична со Златна Фолија Водител на Печатење НЕПРИЈАТЕЛ за DIY Headwear Коса Додатоци Лента 10Yards/многу

191.04 DEN 160.00

!!!Напомена 1 : Мешани Цел Износ $10, Бродот со брзо e Packet или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail!!!Напомена 2 : Д

Топла Коса Сонце Цвет Бебе Headband Headwear Додатоци И Шарени Babywear ДевојкиЖенитеУнисекс Прилагодено Мода Новина Еластичен
  • Неодамнешно

Топла Коса Сонце Цвет Бебе Headband Headwear Додатоци И Шарени Babywear ДевојкиЖенитеУнисекс Прилагодено Мода Новина Еластичен

143.52 DEN 36.00

Топла Коса Сонце Цвет Бебе Headband Headwear Додатоци И Шарени Babywear ДевојкиЖенитеУнисекс Прилагодено Мода Нови

Жешка! Година Kingzone S20 Случај,6 Бои Висококвалитетна Кожа Ексклузивни Случај За Kingzone S20 Покривајте Телефонот Торба
  • Неодамнешно

Жешка! Година Kingzone S20 Случај,6 Бои Висококвалитетна Кожа Ексклузивни Случај За Kingzone S20 Покривајте Телефонот Торба

382.56 DEN 279.00

Добредојдовте во продавницание сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд вод

Вистинска Кожа Виткање Книга Стил Стојат Паричникот Флип Случај за Sony Xperia М5 E5603 E5606 E5653 лична Карта Носителот
  • Неодамнешно

Вистинска Кожа Виткање Книга Стил Стојат Паричникот Флип Случај за Sony Xperia М5 E5603 E5606 E5653 лична Карта Носителот

431.52 DEN 388.00

Вистинска Кожа Паричникот Случај за Sony Xperia М5 E5603 E5606 E5653 Опис : 1.100% Сосема нов и добар квалитет.2,го Заштит