Половината тренер корсет Слабеење Појас Shaper тело shaper слабеење моделирање на рака Појас Слабеење Корсет

Половината тренер корсет Слабеење Појас Shaper тело shaper слабеење моделирање на рака Појас Слабеење Корсет

DEN 1190.88

Количина на стоки

Вие мора да му кажете ни што
дефект е и ни даде вашата цел број.
Половината тренер корсет Слабеење Појас Shaper тело shaper слабеење моделирање на рака Појас Слабеење Корсет
Производот Се Покаже
Пакување листа
1*pc корсет
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, ТТ и paypal . Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е
се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Поради временската разлика,можеби и ние не може да ви одговори веднаш,но ние ќе се врати до вас со првите 24 часа,ги исклучува време на викендите и празниците. Време на испорака : (просечна пристигнување време за вашиот референца)
Наплата и враќање
1.
Превозот
1. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа,ве молам само да ги споделите со нас.
Услуга
Ние извршување 100% клиентите задоволство гаранција,ако имате било какви прашања,молам само контактирајте со нас,ние ќе реши за вас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на празникот
сезона.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ве молиме бидете сигурни дека вашето име и адреса се во право во aliexpress,погрешна адреса или име случај ruturn или не добиете ќе биде купувачот
одговорноста. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Сите нарачки обработени во рок од 48 часа по уплатата верификација. Додатоци доаѓаат со
3-месеци гаранција. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за
за возврат, и вашата цел број.
Производот Гаранција :
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и
додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Сите производи се во парк,ве молам само да се купи. 1 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката,можете да платите ни лесно следете ги Зачувам процес.
4) Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да контактирате со нас
веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Комуникација :
1.Вие се согласувате да ги сите
погоре-наведениот политики по нарачување на aliexpress!.


Други карактеристики

Големина:
W3500c
Чаша Големина:
w3500c
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Бренд Име:
AILINGE
Број На Модел На:
w3500c
Дебелина:
Стандард
Shapewear:
Shapewear Сет
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Dobby
Декорација:
Appliques
Контрола Ниво:
Медиум

Најдобри понуди

30W 50W Висока Моќност Led Чип IC Интегрирани AC КОЧАН LED Чип Возачот На Колата Led Чип За Предводена од Поплави Светлина Пејзаж
  • Неодамнешно

30W 50W Висока Моќност Led Чип IC Интегрирани AC КОЧАН LED Чип Возачот На Колата Led Чип За Предводена од Поплави Светлина Пејзаж

384.00 DEN 276.00

30 W 50 W Висока Моќност Led Чип IC Интегрирани AC КОЧАН LED Чип Возачот На Колата Led Чип За Предводена од Поплави

MAKARTT 240Pcs/Многу не ' Рѓосувачки Челик Лажни Нокти Совет Clipper Машина Тример Нокти Педикир Помине Уметност Алатка F0637X
  • Неодамнешно

MAKARTT 240Pcs/Многу не ' Рѓосувачки Челик Лажни Нокти Совет Clipper Машина Тример Нокти Педикир Помине Уметност Алатка F0637X

DEN 23039.52

MAKARTT 240 Pcs / Многу не 'Рѓосувачки Челик Лажни Нокти Совет Clipper Машина Тример Нокти Педикир Помине Уметност

Фабрика директни! За Xiaomi Mi 4c Случај ВРВЕН Квалитет Цртан филм Сликарство вертикална телефон покрие торба флип нагоре и надолу
  • Неодамнешно

Фабрика директни! За Xiaomi Mi 4c Случај ВРВЕН Квалитет Цртан филм Сликарство вертикална телефон покрие торба флип нагоре и надолу

239.52 DEN 216.00

Случај Одговара : За Xiaomi Mi 4cМоже да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на д

трансвестит градите форма 4600g секси голема crossdresser силикони вештачки гради Лажни Гради капка превозот wholsale
  • Неодамнешно

трансвестит градите форма 4600g секси голема crossdresser силикони вештачки гради Лажни Гради капка превозот wholsale

11647.68 DEN 8153.00

Добредојдовте на Нашата ЉубовПрилично@ ПродавницаСиликони на градите форма за crossdresser, транссексуалци,M

Нова Мода Свадба Кристал Круна на Коса и Накит FORSEVEN Злато Висок квалитет на рачно изработени Кристал Булчински Tiaras Круна
  • Неодамнешно

Нова Мода Свадба Кристал Круна на Коса и Накит FORSEVEN Злато Висок квалитет на рачно изработени Кристал Булчински Tiaras Круна

619.20 DEN 316.00

Бренд : FORSEVEN Предмет Тип : Свадба тиара / Круна Материјал : Стакло , Кристал, Цинк Легура Процес:рачно изр

беж D Првенство 1200g/пар Реални Триаголник Силикони на градите форма Arificial Глупак секс производи влечете кралицата транссексуалци
  • Неодамнешно

беж D Првенство 1200g/пар Реални Триаголник Силикони на градите форма Arificial Глупак секс производи влечете кралицата транссексуалци

4217.76 DEN 3458.00

Триаголник во облик на Градите формиНаправени од врвот одделение медицински силикониОвие симетрични Т