рачно изработени црна латекс боксер шорцеви гума долна облека шорцеви со пред патент сопствени направени топла продажба

рачно изработени црна латекс боксер шорцеви гума долна облека шорцеви со пред патент сопствени направени топла продажба

DEN 2076.00
-8 %
DEN 2256.00

Количина на стоки

Прилагодувањето е многу добредојдена
-MOQ е 1pc за секој објект, олово време е во рок од 10-20 дена .
Почитувани : O) , pls. ние нема да ве остави незадоволни поради нашите грешки.
Гума лесно можат да бидат означени или искинати со ноктите ако прекумерна сила се користи при влечење на вашата облека. ни остави половината, колковите и бутните околу мерења, ние ќе сопствени направени на шорцеви за вас од страна на слободни. Дебелината на 0.40 мм дебел—високо ниво на флексибилност (0. Бидете сигурни дека вашата облека е добро подмачкано или talced.
Не се фаќа за надворешната површина на вашата облека премногу тешко, или со груба ткаенина, како на сјајни површини може да бидат трајно рбет. изберете големина и боја кога ќе го поставите цел.
(2) Употребата на силиконски-лубрикант, како што се "Ерос Bodyglide" или "Ерос Култот Облекување Помош". Избегнувајте детергенти и сапуни. Вие исто така може сакаат да носат еден пар на светлината памучни ракавици за да се избегне било каква штета
Кога се справувате со латекс со голи раце бидете сигурни дека тие се чисти пред да дојдат во контакт со вашата облека. Нанесете тенок слој во внатрешноста на облека и вашата кожа, ако е потребно. Избегнувајте влажни услови на чување, Испорака На основен носач се користи, е Кина Пост Регистрирани Воздухопловната, ако треба објектот итно, ние силно препорачуваме да плати 16 екстра за забрзување на ИЗРАЗИ , Кои се околу 15 дена .
Никогаш не ја собори сува, суво чистење или железо вашата облека.
Складирање
Латекс облека најдобро се чуваат спушти слушалката во шкафот далеку од извори на топлина, светлина (особено светли сончева светлина и силна УВ светлина која ќе се деградира светло обоените алишта), метал, масла, растворувачи, greases и оган. Носени на телото (или не се применуваат директно со слика) има тенденција да се биде на кожата тесни, за производство на "втора кожа" ефект
Карактеристики
-Најдобар квалитет околу 100% задоволство гаранција!
-0.
Чистење
Може да ги гума облека во чиста, млака вода. Секогаш ја избрише секоја солза од вишокот на вода со мека крпа и оставете го да се исуши рамни или спушти слушалката за да се капе сува. Да блесне, ние ви препорачуваме да се користат силиконска основа полски, како што се "Ерос Bodyglide" или " Ерос Култот Облекување Помош
Никогаш не сјај за користење на мебел полски и да се избегне на база на масло масла и креми како овие уништи гума. Бидете свесни дека гума може да бидат обоени трајно браун ако во контакт со бакар, месинг или бронза - се грижи со бакарни монети
Никогаш не се изложуваат на латекс да етерични масла
Никогаш не се изложуваат на вашата облека да гол пламен и оган што гори гума
Полирање
Вашата облека ќе се доставуваат до вас од unshined.
За Повратни информации : Feedback е многу значаен за двете од нас, ако сте задоволни со нашата објект и службата, ве молиме помогнете да ја објавите позитивна повратна информација за нас, ние ќе го прават истото за вас.
Пакетот вклучува : 1pc долна облека
Залепени рачно изработени од 100% чист латекс.
Ако не сте сигурни големината, pls. Ако сте незадоволни со нашите објектот, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде брз решение. Тоа е специјално дизајнирана да се повлече-да-во и притисни-што-да се спроведе во сите вистинските места. Љубезно се напомене дека ние не прифаќаме негативни повратни информации.8 mm и 1mm се исто така достапни)
-Сите големини се на располагање. Гума може да биде изгребани ако протри премногу тешко, па бидете нежни.


Други карактеристики

Стил:
Егзотични
Тип На Објект:
Гаќи
Декорација:
Appliques
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Мажи
Бренд Име:
LarpGears
Материјал:
Spandex
Материјал:
100% чиста латекс
Дебелина:
0.4 mm
Обработка:
100% рачно изработени
Големина:
M,L,XL,XXL in stocks
Is_customized ?:
да, тоа ќе потрае повеќе 20days

Најдобри понуди

Жешка! Година Kingzone S20 Случај,6 Бои Висококвалитетна Кожа Ексклузивни Случај За Kingzone S20 Покривајте Телефонот Торба
  • Неодамнешно

Жешка! Година Kingzone S20 Случај,6 Бои Висококвалитетна Кожа Ексклузивни Случај За Kingzone S20 Покривајте Телефонот Торба

382.56 DEN 279.00

Добредојдовте во продавницание сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд вод

7 Боја Природни Вистинска Кожа Магнетни Стојат Прекривачот За Еден Плус Три / Oneplus 3 Луксузни Мобилен Телефон Случај + Бесплатен
  • Неодамнешно

7 Боја Природни Вистинска Кожа Магнетни Стојат Прекривачот За Еден Плус Три / Oneplus 3 Луксузни Мобилен Телефон Случај + Бесплатен

869.76 DEN 696.00

Покрие Случај За Едно Плус Три / Onepl(5.5 inch)Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница лис

STARPAD За 110CC Младенче хоризонтална алуминиум цилиндар блок 110 групи на алуминиум цилиндар Цилиндричен Мотор Штелување Делови
  • Неодамнешно

STARPAD За 110CC Младенче хоризонтална алуминиум цилиндар блок 110 групи на алуминиум цилиндар Цилиндричен Мотор Штелување Делови

DEN 6480.00

Ова е хоризонтален цилиндар 110 групи на алуминиум Вклучува : цилиндар, клипот, клипот прстени, pin картичк

4 во 1 Худ Зимската Термална Лицето Маска Отворено Тактички Руно Шапка Balaclava Мултифункционален Јака Мотоцикл Топло руно шапка
  • Неодамнешно

4 во 1 Худ Зимската Термална Лицето Маска Отворено Тактички Руно Шапка Balaclava Мултифункционален Јака Мотоцикл Топло руно шапка

495.84 DEN 407.00

Добредојдовте на Големо и Мало Dropship Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Ж

Сопствени направени SC-302 Викторија Готски/Граѓанската Војна Јужна Belle бал се Облекуваат за ноќта на Вештерките фустани Sz
  • Неодамнешно

Сопствени направени SC-302 Викторија Готски/Граѓанската Војна Јужна Belle бал се Облекуваат за ноќта на Вештерките фустани Sz

DEN 7584.00

Производот Нема : / ProduktБр.НА Продажба! Freeship Памук долги ракави Класична Слатка Лолита Фустан / викториј

10yards/многу Небото Сино Пати во Текот Еластична Со Златна Фолија Морска Школка Печати Коса Додатоци НЕПРИЈАТЕЛ за Еластична
  • Неодамнешно

10yards/многу Небото Сино Пати во Текот Еластична Со Златна Фолија Морска Школка Печати Коса Додатоци НЕПРИЈАТЕЛ за Еластична

191.04 DEN 160.00

!!!Напомена 1 : Мешани Цел Износ $10, Бродот со брзо e Packet или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail!!!Напомена 2 : Д