бесплатен превозот Океанија 5 жици rgbw 4in1 6W DC12V led одредување на светлината 20pcs/Многу за конаци и вили

бесплатен превозот Океанија 5 жици rgbw 4in1 6W DC12V led одредување на светлината 20pcs/Многу за конаци и вили

DEN 13872.00

Количина на стоки


roduct Описи
1.Име на производ : 6 W LED одредување на светлината
2.Материјал : Алуминиум
3.Боја : RGBW
4.Извор на светлина : увезени чипови 6 W/8 W/12 W RGBW 4in1 LED одредување на светлината со DMX 512 controler или било rgbw controlers со 5wires излез.
5.Влезен напон : 12 V
6.Димензија : D : D 90 XH47mm,се сече дупка 80mm
7.Тежина : 0.4 kg
8.Зрак Агол : 100°
9.Животниот век : 50.000 часови
10.Амбиентниот влажност : 85%
11.Рендерирање индекс : ≥80
12.Оперативен температура -2060 степени
13. Водоотпорен Ранг : IP30
14. Гаранција : 2 години
15. Сертификат : CE&Ro HS
LED Таванот Светлина Карактеристики :
1) 70%~80% заштеда на енергија од блескаво светла .
2) должината на животниот век 50.000 часа(5 години) .
3) Без треперење .
4) Без мешање рф.
5) Без УВ зрачење
6) CE & Ro HS согласност .
7) Комерцијален дизајн за одлична термичка управување .
9) Вдлабнати монтирани за лесна инсталација.
Надворешноста DMX512 controler/декодер
Високи перформанси RGBW LED таванот светлина, избор на бои, Боја се менува како 7single боја режими на 7-боја, Постепено се Менува, 25-боја, Постепено се Менува, 25-боја jumpy се менува.3 боја jumpy се менува и постепено се менува.
10 чекори dimmable за единствена боја и 10 чекори прилагодливи брзина за jumpy се менува и постепено се менува .
Имаат 50000hours долг животен век, ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија, Одлична термичка перформанси, Алуминиум Легура добар изглед.
DMX controlers,нежните, amplifer, напојување
DMX контрола на платформа, USB dmx controler,Wifi dmx controler и DMX декодер
LED DMX таванот на светлината Апликација :
Дом или канцеларија осветлување
Екран осветлување
Под кабинет осветлување
Осветлување на уметнички дела
Хотел сала или соба осветлување
Акцент Осветлување
ВНИМАНИЕТО
ние нема да го прифати наредби ако купувачите не контактирате пред ставање наредби!!
Прочитајте ги следниве забелешки внимателно! Ви благодариме за вашето разбирање.
ЗАБЕЛЕШКИ
*Ние ќе брод на производите wihtin 3 -5 дена по вашата исплата во целина.
*Сите производи се само испорачуван ПРОЗОРЦИ/ФЕДЕКС/ТНТ/DHL, бидејќи на безбедноста и брзо расте.Ако сакате да брод од страна на EMS или други превозот начини само нас контакт пред ставање на ред.
*Тоа ќе биде потребно 4-25 дена да пристигне во дестинации,можеби некои оддалечени области трае повеќе Денови.
*Цената и превозот на трошоците не incule увоз даночни и царински давачки.Клиентите се одговорни за било увоз доход и должност.
*Ние не прифаќаме враќање,реконструкција или размена во целина освен ако не е навистина нешто не е во ред со производ,затоа што нашите производи се строго произведени и тестирани.
*Ние нудиме најмалку 50% попуст на јавните превозот надомест. Товарни полнење може да не биде точно на веб-сајтот. Така бидете сигурни да контактирате со нас пред ставање на ред од трговија со датотеки, или да остават порака, така што можеме да го измените на товар на полнење и вашиот вистински плаќање износ.
Ние дефинитивно ќе ве остават позитивен фидбек кога ќе добиеме твое. Ако имате некои прашања поврзани со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место . Ние сме биле во лер и соларни бизнис за многу години и да има одлична репутација за нашите извонредни услуги на клиентите.


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
RGBW
Wattage:
6w
Боја На Каросеријата:
Светло Сива
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
Gratshin
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE
Број На Модел На:
ГШ-DL-RGBW-6W
Материјал:
Алуминиум
Напон:
12V
Примена:
Трпезарија
Моќ Толеранција:
5%
Е dimmable:
Yes
Водоотпорен Ранг:
IP30
Животен век:
50000 часа
Зрак Агол:
100°
LED тип:
bridgelux или epistar
боја:
RGBW
Влезен Напон:
12v
Тип На Објект:
Downlights
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
База Тип:
embedment

Најдобри понуди

Топла Коса Сонце Цвет Бебе Headband Headwear Додатоци И Шарени Babywear ДевојкиЖенитеУнисекс Прилагодено Мода Новина Еластичен
  • Неодамнешно

Топла Коса Сонце Цвет Бебе Headband Headwear Додатоци И Шарени Babywear ДевојкиЖенитеУнисекс Прилагодено Мода Новина Еластичен

143.52 DEN 36.00

Топла Коса Сонце Цвет Бебе Headband Headwear Додатоци И Шарени Babywear ДевојкиЖенитеУнисекс Прилагодено Мода Нови

KOORINWOO Контрола на КАМАТАТА За Паркинг Камери Прекинувач Слика Combiner кутија за приказ на Лево Десно видите Пред Копија
  • Неодамнешно

KOORINWOO Контрола на КАМАТАТА За Паркинг Камери Прекинувач Слика Combiner кутија за приказ на Лево Десно видите Пред Копија

1705.92 DEN 1314.00

(1) ние не surggest прекинувачот ќе се поврзете на безжична камера, и целиот производ може да го поддржи PAL или

Топла Продажба Черепот Маски Маскирна Тактички Маска Отворено Воена Полно Лице Заштита На Лов Маска За Партијата Ноќта На Вештерките
  • Неодамнешно

Топла Продажба Черепот Маски Маскирна Тактички Маска Отворено Воена Полно Лице Заштита На Лов Маска За Партијата Ноќта На Вештерките

1391.52 DEN 1141.00

Добредојдовте на Големо и Мало Dropship Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Ж

5/8 Пурпурна Пати во Текот Еластична со Златна Фолија Водител на Печатење НЕПРИЈАТЕЛ за DIY Headwear Коса Додатоци Лента 10Yards/многу
  • Неодамнешно

5/8 Пурпурна Пати во Текот Еластична со Златна Фолија Водител на Печатење НЕПРИЈАТЕЛ за DIY Headwear Коса Додатоци Лента 10Yards/многу

191.04 DEN 160.00

!!!Напомена 1 : Мешани Цел Износ $10, Бродот со брзо e Packet или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail!!!Напомена 2 : Д

Сопствени направени SC-302 Викторија Готски/Граѓанската Војна Јужна Belle бал се Облекуваат за ноќта на Вештерките фустани Sz
  • Неодамнешно

Сопствени направени SC-302 Викторија Готски/Граѓанската Војна Јужна Belle бал се Облекуваат за ноќта на Вештерките фустани Sz

DEN 7584.00

Производот Нема : / ProduktБр.НА Продажба! Freeship Памук долги ракави Класична Слатка Лолита Фустан / викториј

STARPAD За 110CC Младенче хоризонтална алуминиум цилиндар блок 110 групи на алуминиум цилиндар Цилиндричен Мотор Штелување Делови
  • Неодамнешно

STARPAD За 110CC Младенче хоризонтална алуминиум цилиндар блок 110 групи на алуминиум цилиндар Цилиндричен Мотор Штелување Делови

DEN 6480.00

Ова е хоризонтален цилиндар 110 групи на алуминиум Вклучува : цилиндар, клипот, клипот прстени, pin картичк

Жешка!! 2017 InnJoo Fire3 мини Случај Нов Пристигнување 5 Бои, Фабрика Директни Флип Кожа Ексклузивни Случај За InnJoo Fire3
  • Неодамнешно

Жешка!! 2017 InnJoo Fire3 мини Случај Нов Пристигнување 5 Бои, Фабрика Директни Флип Кожа Ексклузивни Случај За InnJoo Fire3

205.92 DEN 187.00

Добредојдовте во продавницание сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд вод

Бесплатен превозот 5W 7W 9W 12W 15w Ултра тенок Dimmable Вдлабнати 220v Led вградна светилка led Спот Светлина, Крушка Светилка
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 5W 7W 9W 12W 15w Ултра тенок Dimmable Вдлабнати 220v Led вградна светилка led Спот Светлина, Крушка Светилка

DEN 299.52

Добар дизајн, 3 Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број, а не ние поправка или зам