Бесплатен превозот 5W 7W 9W 12W 15w Ултра тенок Dimmable Вдлабнати 220v Led вградна светилка led Спот Светлина, Крушка Светилка со возачот 110V

Бесплатен превозот 5W 7W 9W 12W 15w Ултра тенок Dimmable Вдлабнати 220v Led вградна светилка led Спот Светлина, Крушка Светилка

DEN 299.52

Количина на стоки

Добар дизајн, 3. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број, а не ние поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. Ние само брод да се потврди цел адреси.4 кг Пакет вклучува : 1* 5 W Driverless LED Одредување на Светлината/1* 7 W Driverless LED Одредување на Светлината/1* 9 W Driverless LED Одредување на Светлината/1* 12 W Driverless LED Одредување на Светлината/1* 15 W Driverless LED Одредување на Светлината Објект Слика
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Интегрирани виси комплет, многу погодно да се откажам 5. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Безбедна работа, не постои ризик од оган, гори или експлодира Спецификации : Услуга напон : AC 220-265 V Моќ : 5 W/7 W/9 W/12 W/15 W LED кол : 1pieces LED type : СМД Прозрачна флукс : 400-500 LM/600-700 LM/800-900 LM/1100-1200 LM/1400-1500 LM светла Боја : топло бела/ладно бела температура на Бојата : 3000-3200k/6000-6500k Долг Живот : Над 30000 часот Осветлување агол : 120° Гаранција : 4 Години Светилка големина на : 5 W 2. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.5 инчи Дијаметар 120mm/дупка 90mm/Висина 35mm 12 W 3.5 инчи Дијаметар 100mm/дупка 70mm/Висина 35mm 7 W 3 инчи Дијаметар 112mm/дупка 80mm/Висина 35mm 9 W 3. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Време На Испорака : 1. Прекрасен изглед, добар натпревар со аквариум 6. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.35 кг Пакет тежина : 0. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1,Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблем, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се реши брзо и на најдобар начин. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Висока ефикасност, зачувување 85% потрошувачка на енергија 4. 2,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму,ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.Item Type LED Светилки за Сертификација CE, Ro HS База Тип Оптоварување Напон 220 V Зрак Агол(°) 120° LED Чип Бренд Lumiled Број на LED Чип 10 компјутери Led Сијалица Тип на Вниманието Сијалица Просечен Живот (часот) 50000 Должина 100mm Форма Annular Повод дневна соба Боја Температура Топло Бела (2700-3500 K) LED Чип Модел SMD5730 Боја бела, Топло Бела Бренд Име ALEXISLEDLIGHT Опис на Производот Функција : 1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.5 инчи Дијаметар 120mm/дупка 90mm/Висина 35mm 15 W 4 инчи Дијаметар 140mm/дупка 110mm/Висина 35mm Нето тежина : 0. Тивко работи, без бучава 2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.


Други карактеристики

Wattage:
3w, 5w, 7w, 9w, 12w, 15w
Боја На Каросеријата:
110V, 220V
Примена:
Кујна
Напон:
220V
Моќ Толеранција:
1%
сертификација:
CE
Бренд Име:
HY HANGYUE
Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
2
Е dimmable:
Yes
Напон:
220V
LED Чип Модел:
SMD5730
Должина:
100mm

Најдобри понуди

10yards/многу Корални Школка Пати во Текот Еластична Со Златна Фолија Школка Печати 5/8 НЕПРИЈАТЕЛ на Големо за DIY Headwear
  • Неодамнешно

10yards/многу Корални Школка Пати во Текот Еластична Со Златна Фолија Школка Печати 5/8 НЕПРИЈАТЕЛ на Големо за DIY Headwear

191.04 DEN 160.00

!!!Напомена 1 : Мешани Цел Износ $10, Бродот со брзо e Packet или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail!!!Напомена 2 : Д

Сопствени направени SC-302 Викторија Готски/Граѓанската Војна Јужна Belle бал се Облекуваат за ноќта на Вештерките фустани Sz
  • Неодамнешно

Сопствени направени SC-302 Викторија Готски/Граѓанската Војна Јужна Belle бал се Облекуваат за ноќта на Вештерките фустани Sz

DEN 7584.00

Производот Нема : / ProduktБр.НА Продажба! Freeship Памук долги ракави Класична Слатка Лолита Фустан / викториј

Miallo 2 парчиња/многу Злато Боја на Косата Клипови Австриската Кристал Barrettes Жените Коса Додатоци Накит Headwear Hairpieces
  • Неодамнешно

Miallo 2 парчиња/многу Злато Боја на Косата Клипови Австриската Кристал Barrettes Жените Коса Додатоци Накит Headwear Hairpieces

143.52 DEN 122.00

Бренд : MialloСтил : МодаCulori достапни : сребро.Материјал : алуминиум / rhinestones / бисерРачно Изработени : ДаПаку

Жешка!! 2017 InnJoo Fire3 мини Случај Нов Пристигнување 5 Бои, Фабрика Директни Флип Кожа Ексклузивни Случај За InnJoo Fire3
  • Неодамнешно

Жешка!! 2017 InnJoo Fire3 мини Случај Нов Пристигнување 5 Бои, Фабрика Директни Флип Кожа Ексклузивни Случај За InnJoo Fire3

205.92 DEN 187.00

Добредојдовте во продавницание сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд вод

За Iphone7/6/6s плус Спорт се Кандидира Случај Capa Рака Бенд Носителот Појас Телефон Велосипедизам Fundas Торба Торбичка Маска
  • Неодамнешно

За Iphone7/6/6s плус Спорт се Кандидира Случај Capa Рака Бенд Носителот Појас Телефон Велосипедизам Fundas Торба Торбичка Маска

205.44 DEN 148.00

* 100% Сосема нов*1 Сите заслужуваат да имаат еден!2 Водоотпорен Спортски Работи Рака бенд Случај3 Мобилен н

Жешка! Година Kingzone S20 Случај,6 Бои Висококвалитетна Кожа Ексклузивни Случај За Kingzone S20 Покривајте Телефонот Торба
  • Неодамнешно

Жешка! Година Kingzone S20 Случај,6 Бои Висококвалитетна Кожа Ексклузивни Случај За Kingzone S20 Покривајте Телефонот Торба

382.56 DEN 279.00

Добредојдовте во продавницание сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд вод

10yards/многу Пати во Текот Еластична Со Бакар Златна Фолија Коњ НЕПРИЈАТЕЛ 5/8 трговија на Големо DIY Headwear Еластична Лента
  • Неодамнешно

10yards/многу Пати во Текот Еластична Со Бакар Златна Фолија Коњ НЕПРИЈАТЕЛ 5/8 трговија на Големо DIY Headwear Еластична Лента

206.40 DEN 173.00

!!!Напомена 1 : Мешани Цел Износ $10, Бродот со брзо e Packet или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail!!!Напомена 2 : Д