Miallo 2 парчиња/многу Злато Боја на Косата Клипови Австриската Кристал Barrettes Жените Коса Додатоци Накит Headwear Hairpieces Hairdress

Miallo 2 парчиња/многу Злато Боја на Косата Клипови Австриската Кристал Barrettes Жените Коса Додатоци Накит Headwear Hairpieces

DEN 122.00
-15 %
DEN 143.52

Количина на стоки


Бренд : Miallo
Стил : Мода
Culori достапни : сребро.
Материјал : алуминиум /rhinestones/бисер
Рачно Изработени : Да
Пакување : 1 buc/opp Убаво безбедно Пакет
Предмет Тип : Коса, игли /Свадба Коса Додатоци/Коса клипови
Оддел : Жени,Невестата,Пратилки,Девојки,Ѕвезда,Дама,Женски Род
Прилики : Свадбена Церемонија, ден на Мајката, Вечер Партија, Божиќ,ноќта на Вештерките,денот на Вљубените, Годишнина,Повик Носат, Матурска,Плажа Свадба Приеми и секоја Посебна Прилика
Празник Подароци : Свадба Подароци,Божиќ сегашноста,Мајка 's Ден подарок,ноќта на Вештерките подарок,Нова Година на подарок,им Даде подароци на роднини и пријатели ве Молиме Имајте во предвид : големината на сите наши производи се рачно мерења на локации, може да се 1-2cm грешка, ве молиме да се разбере. Ве молиме да се прави разлика помеѓу бакар и жица,Miallo е предмети се користи во бакар, добар квалитет,врвна флексибилност, отпорност на корозија, нема рѓа.Цената се поскапи. Ве молиме да се прави разлика помеѓу цинк легура и железо легури.Miallo е предмети се користи во цинк легура материјали, цинк легура е здравје, не-токсични цената се поскапи.Нашите производи се сертифицирани од страна на SGS и CNAS, обезбедување на квалитет. Рачно изработени, ограничен број, ако ви треба повеќе од берзата, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.
Подарок кутија, не е слободен ,Ако треба , ве Молиме Кликнете на оваа слика оди да купи ,ви Благодариме !
1.Ако нашите производи се направи сте задоволни или ви се допаѓа, можете да кликнете на листата Срце облик на знакот за да додадете желба листа или преку Facebook VK и други социјални софтвер за споделување на вашата среќа на вашите пријатели.Ние ќе бидеме преку некој начин да се добие што повеќе попусти кога ќе следната цел.
2 .За вашето задоволство и позитивни повратни информации се многу важни за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите проекти и услуги.
Ако имате било какви прашања во врска со нашите проекти или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобра услуга на клиентите.
Се надеваме дека секој може да има прекрасно шопинг во мојата продавница! Ние се потпираме на нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е многу важно за нас, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодарам многу!
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезда) повратни информации. Ние ќе се обидеме да се реши овој проблем, да ви даде среќен шопинг расположение. Ви благодариме!
3. Ние многу се надевам дека можете да додадете некои фотографии во повратни информации. Споделување на вашата убавина и среќа на луѓето во целиот свет. Ви благодариме за вашата поддршка.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ХС-J3800
Бренд Име:
Miallo
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Barrettes
Материјал:
Кристал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
боја:
Сребро.
Стил:
Домот
Рачно изработени:
Yes
is_customized:
Yes
Пакување:
2 парчиња/opp Убаво Безбедно Пакет
Прилики:
Свадба Церемонијата,ден на Мајката,Вечер Партија,Божиќ,ноќта на Вештерките
празник подароци:
Денот на вљубените подароци,Годишнина подароци,Матурска подароци,Плажа Свадба подароци
Оддел:
Жените,Невестата,Пратилки,Девојки,Ѕвезда,Дама,Женски Род

Најдобри понуди

STARPAD За 110CC Младенче хоризонтална алуминиум цилиндар блок 110 групи на алуминиум цилиндар Цилиндричен Мотор Штелување Делови
  • Неодамнешно

STARPAD За 110CC Младенче хоризонтална алуминиум цилиндар блок 110 групи на алуминиум цилиндар Цилиндричен Мотор Штелување Делови

DEN 6480.00

Ова е хоризонтален цилиндар 110 групи на алуминиум Вклучува : цилиндар, клипот, клипот прстени, pin картичк

4 во 1 Худ Зимската Термална Лицето Маска Отворено Тактички Руно Шапка Balaclava Мултифункционален Јака Мотоцикл Топло руно шапка
  • Неодамнешно

4 во 1 Худ Зимската Термална Лицето Маска Отворено Тактички Руно Шапка Balaclava Мултифункционален Јака Мотоцикл Топло руно шапка

495.84 DEN 407.00

Добредојдовте на Големо и Мало Dropship Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Ж

Топла Продажба Черепот Маски Маскирна Тактички Маска Отворено Воена Полно Лице Заштита На Лов Маска За Партијата Ноќта На Вештерките
  • Неодамнешно

Топла Продажба Черепот Маски Маскирна Тактички Маска Отворено Воена Полно Лице Заштита На Лов Маска За Партијата Ноќта На Вештерките

1391.52 DEN 1141.00

Добредојдовте на Големо и Мало Dropship Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Ж

Топла Европската Паун Булчински Тиара Кристал Свадба коса додатоци кристал дизајни Quinceanera Tiaras Церемонија Круни HG624
  • Неодамнешно

Топла Европската Паун Булчински Тиара Кристал Свадба коса додатоци кристал дизајни Quinceanera Tiaras Церемонија Круни HG624

575.52 DEN 518.00

W e l c o m e t o u r s t o r eAnswer : ___________________________ Note : 1 : Било која цел вкупна вредност пониска од $3 Брод Кина Пост Оби

Топла Коса Сонце Цвет Бебе Headband Headwear Додатоци И Шарени Babywear ДевојкиЖенитеУнисекс Прилагодено Мода Новина Еластичен
  • Неодамнешно

Топла Коса Сонце Цвет Бебе Headband Headwear Додатоци И Шарени Babywear ДевојкиЖенитеУнисекс Прилагодено Мода Новина Еластичен

143.52 DEN 36.00

Топла Коса Сонце Цвет Бебе Headband Headwear Додатоци И Шарени Babywear ДевојкиЖенитеУнисекс Прилагодено Мода Нови

Вистинска Кожа Виткање Книга Стил Стојат Паричникот Флип Случај за Sony Xperia М5 E5603 E5606 E5653 лична Карта Носителот
  • Неодамнешно

Вистинска Кожа Виткање Книга Стил Стојат Паричникот Флип Случај за Sony Xperia М5 E5603 E5606 E5653 лична Карта Носителот

431.52 DEN 388.00

Вистинска Кожа Паричникот Случај за Sony Xperia М5 E5603 E5606 E5653 Опис : 1.100% Сосема нов и добар квалитет.2,го Заштит

7 Боја Природни Вистинска Кожа Магнетни Стојат Прекривачот За Еден Плус Три / Oneplus 3 Луксузни Мобилен Телефон Случај + Бесплатен
  • Неодамнешно

7 Боја Природни Вистинска Кожа Магнетни Стојат Прекривачот За Еден Плус Три / Oneplus 3 Луксузни Мобилен Телефон Случај + Бесплатен

869.76 DEN 696.00

Покрие Случај За Едно Плус Три / Onepl(5.5 inch)Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница лис

Сопствени направени SC-302 Викторија Готски/Граѓанската Војна Јужна Belle бал се Облекуваат за ноќта на Вештерките фустани Sz
  • Неодамнешно

Сопствени направени SC-302 Викторија Готски/Граѓанската Војна Јужна Belle бал се Облекуваат за ноќта на Вештерките фустани Sz

DEN 7584.00

Производот Нема : / ProduktБр.НА Продажба! Freeship Памук долги ракави Класична Слатка Лолита Фустан / викториј