Miallo Злато Остава Свадба Коса Чешли за Невестата Цинк Легура Рака-инкрустирани Кристал Коса Додатоци за Жени

Miallo Злато Остава Свадба Коса Чешли за Невестата Цинк Легура Рака-инкрустирани Кристал Коса Додатоци за Жени

DEN 153.00
-20 %
DEN 191.52

Количина на стоки


Miallo позлатени Австриската кристал цинк легура Platinum позлатен Косата со Чешел за Жените Дебели благородни метали позлата, трајни сјајна. Цинк легура материјал, заштита на животната средина, не-токсични, отпорни на корозија, нема рѓа. Рака-инкрустирани кристал.Исклучителна традиционална изработка. Совршен Коса Додатоци за на Плажа Свадба, Градина Приеми или Дестинација Невести; исто Така Убави за Формално Земја Манор Приеми; Џез До Вашиот Tresses за Лето Партии со Возвишени Woodland-Стил Adornments. Свадби, Невести, Пратилки, Матурска, Празник Партии, Денот на Вљубените, birthday (Роденден), Божиќ, Посебен Повод, Празниците или Годишнина Подароци : Совршен за Додавање Прскање на Природата-Инспириран Луксузни да Било Фризура. Ве молиме Имајте во предвид : големината на сите наши производи се рачно мерења на локации, може да се 1-2cm грешка, ве молиме да се разбере. Ве молиме да се прави разлика помеѓу бакар и жица,Miallo е предмети се користи во бакар, добар квалитет,врвна флексибилност, отпорност на корозија, нема рѓа. Ве молиме да се прави разлика помеѓу цинк легура и железо легури.Miallo е предмети се користи во цинк легура материјали, цинк легура е здравје, не-токсични цената се поскапи.Нашите производи се сертифицирани од страна на SGS и CNAS, обезбедување на квалитет. Рачно изработени, ограничен број, ако ви треба повеќе од берзата, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.
Подарок кутија, не е слободен ,Ако треба , ве Молиме Кликнете на оваа слика оди да купи ,ви Благодариме !
1.Ако нашите производи се направи сте задоволни или ви се допаѓа, можете да кликнете на листата Срце облик на знакот за да додадете желба листа или преку Facebook VK и други социјални софтвер за споделување на вашата среќа на вашите пријатели.Ние ќе бидеме преку некој начин да се добие што повеќе попусти кога ќе следната цел.
2 .За вашето задоволство и позитивни повратни информации се многу важни за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите проекти и услуги.
Ако имате било какви прашања во врска со нашите проекти или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобра услуга на клиентите.
Се надеваме дека секој може да има прекрасно шопинг во мојата продавница! Ние се потпираме на нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е многу важно за нас, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодарам многу!
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезда) повратни информации. Ние ќе се обидеме да се реши овој проблем, да ви даде среќен шопинг расположение. Ви благодариме!
3. Ние многу се надевам дека можете да додадете некои фотографии во повратни информации. Споделување на вашата убавина и среќа на луѓето во целиот свет. Ви благодариме за вашата поддршка.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Тип:
Косата Чешли
Бренд Име:
Miallo
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ХС-J3794
Обликотшема:
Растенијата
Големина:
length
Тежина:
27g
Стил:
Домот
Рачно изработени:
Yes
is_customized:
Yes
Пакување:
1pcs/opp Убаво Безбедно Пакет
Прилики:
Свадба Церемонијата,ден на Мајката,Вечер Партија,Божиќ,ноќта на Вештерките
празник подароци:
Денот на вљубените подароци,Годишнина подароци,Матурска подароци,Плажа Свадба подароци
Оддел:
Жените,Невестата,Пратилки,Девојки,Ѕвезда,Дама,Женски Род
боја:
Сребро, Злато

Најдобри понуди

Топла 20pcs/многу риболов намамат Поставите Мешани 2 модели риболов справи со 20 боја Minnow намамат Чудак Мами Микс риболов
 • Неодамнешно

Топла 20pcs/многу риболов намамат Поставите Мешани 2 модели риболов справи со 20 боја Minnow намамат Чудак Мами Микс риболов

DEN 960.00

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се на

рачно изработени црна латекс боксер шорцеви гума долна облека шорцеви со пред патент сопствени направени топла продажба
 • Неодамнешно

рачно изработени црна латекс боксер шорцеви гума долна облека шорцеви со пред патент сопствени направени топла продажба

2256.00 DEN 2076.00

Прилагодувањето е многу добредојденаMOQ е 1pc за секој објект, олово време е во рок од 1020 дена .Почитувани :

STARPAD За 110CC Младенче хоризонтална алуминиум цилиндар блок 110 групи на алуминиум цилиндар Цилиндричен Мотор Штелување Делови
 • Неодамнешно

STARPAD За 110CC Младенче хоризонтална алуминиум цилиндар блок 110 групи на алуминиум цилиндар Цилиндричен Мотор Штелување Делови

DEN 6480.00

Ова е хоризонтален цилиндар 110 групи на алуминиум Вклучува : цилиндар, клипот, клипот прстени, pin картичк

Жешка! Година Kingzone S20 Случај,6 Бои Висококвалитетна Кожа Ексклузивни Случај За Kingzone S20 Покривајте Телефонот Торба
 • Неодамнешно

Жешка! Година Kingzone S20 Случај,6 Бои Висококвалитетна Кожа Ексклузивни Случај За Kingzone S20 Покривајте Телефонот Торба

382.56 DEN 279.00

Добредојдовте во продавницание сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд вод

7 Боја Природни Вистинска Кожа Магнет Стојат прекривачот За LG и Google Nexus 5 D820 D821 E980 Луксузни Мобилен Телефон Случај
 • Неодамнешно

7 Боја Природни Вистинска Кожа Магнет Стојат прекривачот За LG и Google Nexus 5 D820 D821 E980 Луксузни Мобилен Телефон Случај

869.76 DEN 696.00

Покрие Случај За LG и Google NexD820 D821 E980 (4.95 инчи)Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница ли

Топла Продажба Черепот Маски Маскирна Тактички Маска Отворено Воена Полно Лице Заштита На Лов Маска За Партијата Ноќта На Вештерките
 • Неодамнешно

Топла Продажба Черепот Маски Маскирна Тактички Маска Отворено Воена Полно Лице Заштита На Лов Маска За Партијата Ноќта На Вештерките

1391.52 DEN 1141.00

Добредојдовте на Големо и Мало Dropship Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Ж

Бесплатен превозот 5W 7W 9W 12W 15w Ултра тенок Dimmable Вдлабнати 220v Led вградна светилка led Спот Светлина, Крушка Светилка
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 5W 7W 9W 12W 15w Ултра тенок Dimmable Вдлабнати 220v Led вградна светилка led Спот Светлина, Крушка Светилка

DEN 299.52

Добар дизајн, 3 Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број, а не ние поправка или зам

Сопствени направени SC-302 Викторија Готски/Граѓанската Војна Јужна Belle бал се Облекуваат за ноќта на Вештерките фустани Sz
 • Неодамнешно

Сопствени направени SC-302 Викторија Готски/Граѓанската Војна Јужна Belle бал се Облекуваат за ноќта на Вештерките фустани Sz

DEN 7584.00

Производот Нема : / ProduktБр.НА Продажба! Freeship Памук долги ракави Класична Слатка Лолита Фустан / викториј

10yards/многу Корални Школка Пати во Текот Еластична Со Златна Фолија Школка Печати 5/8 НЕПРИЈАТЕЛ на Големо за DIY Headwear
 • Неодамнешно

10yards/многу Корални Школка Пати во Текот Еластична Со Златна Фолија Школка Печати 5/8 НЕПРИЈАТЕЛ на Големо за DIY Headwear

191.04 DEN 160.00

!!!Напомена 1 : Мешани Цел Износ $10, Бродот со брзо e Packet или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail!!!Напомена 2 : Д

7 Боја Природни Вистинска Кожа Магнетни Стојат прекривачот За HTC One М8 M8t M8x One2 Еден+ Луксузни Мобилен Телефон Случај +
 • Неодамнешно

7 Боја Природни Вистинска Кожа Магнетни Стојат прекривачот За HTC One М8 M8t M8x One2 Еден+ Луксузни Мобилен Телефон Случај +

869.76 DEN 696.00

Покрие Случај За HTC One М8 M8t M8x One2 Еден+ (5.0 инчен)Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница

7 Боја Природни Вистинска Кожа Магнетни Стојат прекривачот За LG и Google Nexus 5X 5.2 Луксузни Мобилен Телефон Случај + Бесплатен
 • Неодамнешно

7 Боја Природни Вистинска Кожа Магнетни Стојат прекривачот За LG и Google Nexus 5X 5.2 Луксузни Мобилен Телефон Случај + Бесплатен

869.76 DEN 696.00

Покрие Случај За LG и Google Nex X (5.2 инчи)Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница листата и

4 во 1 Худ Зимската Термална Лицето Маска Отворено Тактички Руно Шапка Balaclava Мултифункционален Јака Мотоцикл Топло руно шапка
 • Неодамнешно

4 во 1 Худ Зимската Термална Лицето Маска Отворено Тактички Руно Шапка Balaclava Мултифункционален Јака Мотоцикл Топло руно шапка

495.84 DEN 407.00

Добредојдовте на Големо и Мало Dropship Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Ж

KOORINWOO Контрола на КАМАТАТА За Паркинг Камери Прекинувач Слика Combiner кутија за приказ на Лево Десно видите Пред Копија
 • Неодамнешно

KOORINWOO Контрола на КАМАТАТА За Паркинг Камери Прекинувач Слика Combiner кутија за приказ на Лево Десно видите Пред Копија

1705.92 DEN 1314.00

(1) ние не surggest прекинувачот ќе се поврзете на безжична камера, и целиот производ може да го поддржи PAL или