5 Метри Должина Висок напон Кабел за CO2 Laser Напојување и Ласерски Цевка Ласерско Гравирање и Машина за Сечење

5 Метри Должина Висок напон Кабел за CO2 Laser Напојување и Ласерски Цевка Ласерско Гравирање и Машина за Сечење

DEN 455.52

Количина на стоки

Висок напон кабел помеѓу CO2 напојување и CO2 laser цевка за ласерски машина за сечење
Висок напон жица помеѓу CO2 напојување и CO2 laser цевка за ласерски машина за сечење со висок напон главата.
Жица должина : 5000mm
Максимален Напон : 40 KV
Достапни напојување : 40w,50w,60w,80w,100w,130w,150w итн. Испорака : да се САД, Русија од страна на E-Пакет, за да ги друга земја со препорачана пошта со следење на број. Кога плаќањето е потврдено, превозот ќе се изврши во рок од 1-2 дена. Ние може да се надополни на превозот на DHL/Федекс/EMS, ако треба, ве молиме контактирајте со нас. Тоа трае околу 7-15 работни дена за САД и Русија. ако на другите земји, ве Молиме проверете ги следните препораки :
Земја
Прибл. Превозот Време
Велика БРИТАНИЈА / Европа
20-30 работни дена
Канада / Шпанија / Франција / Западен Евра
25-40 работни дена
Италија / Германија / Други
25-45 работни дена Во случај дека враќањето е барање, Можеме да го прифатиме враќање објект во рок од 60 дена по купувачот добива тоа. Сите се враќа мора да ги содржи оригиналните ставки неоштетени, во ре-saleable состојба, оригинално пакување. Купувачот е одговорен за трошоците за превозот.
Имаме одличен тим за поддршка на услуга на клиентите, за да одговориме на вашите било какви прашања и да ви помогне да го решите проблемот,па затоа НЕ двоумете се контактирајте со нас!
Во потрага по агенти целиот свет, ние ќе ви обезбеди Најдобра Понуда.


Други карактеристики

Број На Модел На:
5M
Бренд Име:
NCSign
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

Најдобар квалитет висока прецизност алуминиум cnc обработка делови,цпу обработка алуминиумски делови од Професионални фабрика,
  • Неодамнешно

Најдобар квалитет висока прецизност алуминиум cnc обработка делови,цпу обработка алуминиумски делови од Професионални фабрика,

DEN 7200.00

Забелешка : На производи се прикажани тука се само за да го претстави опсегот на нашите деловни активнос

Слободен Испорака на Високо Квалитетни Времето Појас за 1500 Дијамант Работ Полирање Машина Направени Во Јапонија MITSUBOSHI
  • Неодамнешно

Слободен Испорака на Високо Квалитетни Времето Појас за 1500 Дијамант Работ Полирање Машина Направени Во Јапонија MITSUBOSHI

12000.00 DEN 11400.00

Висок Квалитет на Мерењето Појас за 1500 Дијамант Работ Полирање МашинаПочитувани Купувачи : Добредојдов

Нови 2500mW 445NM фокус прилагодливи сино светло ласерски модул 12V висока моќност ласерски чело со Носителот на Топлина мијалник
  • Неодамнешно

Нови 2500mW 445NM фокус прилагодливи сино светло ласерски модул 12V висока моќност ласерски чело со Носителот на Топлина мијалник

4174.08 DEN 3339.00

Нови 2500m W 445 NM фокус прилагодливи сино светло ласерски модул 12 V висока моќност ласерски чело со Носитело