Унисекс Мода СЕВЕРНИОТ дел на ДУШАТА ЗАДРЖИ ВЕРАТА Качулка на Мажите Момчето Жените Девојка зимска јакна Sweatshirt За Роденден Партии

Унисекс Мода СЕВЕРНИОТ дел на ДУШАТА ЗАДРЖИ ВЕРАТА Качулка на Мажите Момчето Жените Девојка зимска јакна Sweatshirt За Роденден

DEN 960.00
-20 %
DEN 1199.52

Количина на стоки


Производ Карактеристики
Качулка Направени од Памук & Памук Мешавина
Квалитетот Печатени Заврши
Моделот Печатење на Предната страна на Качулка;
Долг Ракав
Боја : Бела или Сива боја или Црвена или Жолта (ТРЕБА ДА ИЗБЕРЕТЕ БОЈА на кожата,НИЕ ЌЕ ПЕЧАТИ на МОДЕЛОТ НА SWEATSHIRT)
Тежина : 340g да 460g (Големината S е 340g,Големината XXXL е 460g)
Големина : S M L XL XXL(ВИ ТРЕБА ДА се ПРОВЕРИ ГОЛЕМИНАТА на ТАБЕЛАТА ПРЕД ЦЕЛ НА КАЧУЛКА,ПА НИЕ МОЖЕ да се испратат ТОЧНИТЕ КАЧУЛКА ДО ВАС)
[Боја ќе биде малку поинаква, бидејќи на преземање на слики, светлина или вашиот монитор на поставувања, ве молиме да се разбере, боите ќе бидат предмет на финалниот еден ќе примите]
Големина На Табелата :
Качулка Големина На Табелата :
S : Градите94cm или 37inch; Тело Должина60cm или 23.6 инчен; Рамо42cm или 16.5 инчен
М : Градите100cm или 39.4 инчен; Тело Должина65cm или 25.6 инчен; Рамо45см или 17.7 инчен
L : Градите104cm или 40.9 инчен; Тело Должина67cm или 26.4 инчен; Рамо47cm или 18.5 инчен
XL : Градите114cm или 44.9 инчен; Тело Должина72cm или 28.3 инчен; Рамо51cm или 20inch
XXL : Градите122cm или 48inch; Тело Должина75см или 29.5 инчи; Рамо53cm или 20.8 инчен
XXXL : Градите126cm или 49.6 инчен; Тело Должина77cm или 30.3 инчен; Рамо56cm или 22inch
Превозот
*Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работни дена по вашата исплата.
*Објектот ќе биде предаден од страна на Хонг Конг пост или кина пост Воздухопловната која трае од 15 ДО 25 работни дена (не вклучувајќи ги сабота & недела).ВО САД ЌЕ ТРАЕ 7 ДО 15 РАБОТНИ ДЕНА ДА ГО ДОСТИГНЕ.
*Ние не ќе брод во Кина, Хонг Конг, Филипините, Африка, Хондурас, Индонезија, Индија, Италија, Хавајски Острови,Индија(како причина за ограничувањето на поштенски систем)
Политика На Враќање
*Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по приемот на објектот.
*За обезбедување на сите предмети се во добра квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред пакети беа испратени надвор.
*Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНОТО пакување и додатоци.
*Ние ќе плаќаат за превозот цена на resending предмети, додека купувачите се одговорни за поштенски трошоци за враќање на предмети.
*Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за враќање предмети.


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
iDzn
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Материјал:
Памук,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Стил:
Новина
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери
Шаблон Тип:
СЕВЕРНА ДУШАТА ЗАДРЖИ ВЕРАТА
Тема:
СЕВЕРНА ДУШАТА ЗАДРЖИ ВЕРАТА
Сезоната:
на есен. зима. пролет
Повод:
Секојдневниот
MPN:
HU_WM728-729
боја:
сина,црна
ОДГОВАРА ЗА:
мажите или унисекс Неколку

Најдобри понуди

Испрати Ми Меми Качулка Смешно Hoody Унисекс качулка руно секојдневен блузи црна, сива боја бела розова букви sweatshirt
  • Неодамнешно

Испрати Ми Меми Качулка Смешно Hoody Унисекс качулка руно секојдневен блузи црна, сива боја бела розова букви sweatshirt

DEN 863.52

Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Д

Бренд Суичери Мажи жени 3d боја матно луѓе Печати на мажите Маскирани Дуксери Pullover Блузи sweatshirt качулка Азија Големина
  • Неодамнешно

Бренд Суичери Мажи жени 3d боја матно луѓе Печати на мажите Маскирани Дуксери Pullover Блузи sweatshirt качулка Азија Големина

1439.52 DEN 907.00

ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАГолемина Опис : (1cm=0.3937 инчи)1.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 23 CM се

2018 ИНТЕРПОЛ Панк Бенд Печатени Секојдневен Цртан филм Дуксери Мажите Capless Есен Зима Качулка Мажите Sweatshirt Хип Хоп Плус
  • Неодамнешно

2018 ИНТЕРПОЛ Панк Бенд Печатени Секојдневен Цртан филм Дуксери Мажите Capless Есен Зима Качулка Мажите Sweatshirt Хип Хоп Плус

624.00 DEN 480.00

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.1.Оваа об

2017 топла продажба на мажите sweatshirt Име На Триаголници печатени дуксери мажите мода обичните нови качулка harajuku к-поп
  • Неодамнешно

2017 топла продажба на мажите sweatshirt Име На Триаголници печатени дуксери мажите мода обичните нови качулка harajuku к-поп

573.60 DEN 442.00

ПРЕДМЕТИ ИНФОРМАЦИИ Име На Производ : Мажите Суичери Боја : Црна,Сина,Темно Сина,Темно Сива,Сива,Црвена,Б

PLstar Космосот 2018 Божиќ Бренд облека 3d дуксери Мажи/жени Суичери Божиќ подарок Печати Унисекс Долг ракав Tracksuits
  • Неодамнешно

PLstar Космосот 2018 Божиќ Бренд облека 3d дуксери Мажи/жени Суичери Божиќ подарок Печати Унисекс Долг ракав Tracksuits

827.04 DEN 661.00

Боја : Како што е прикажано во слика (Вистински објектот ќе изгледаат исто како на сликата, сепак, може да