БЕЛА Easel Алуминиум Виткање Сликарство Easel Рамка Уметник Прилагодливи Tripod Екранот Полица Со торбичката на Отворено Студио

БЕЛА Easel Алуминиум Виткање Сликарство Easel Рамка Уметник Прилагодливи Tripod Екранот Полица Со торбичката на Отворено Студио

DEN 763.00
-7 %
DEN 820.80

Количина на стокиДруги карактеристики

Бренд Име:
Ginflash
Материјал:
Метал
Употреба:
Слика Easel,Скица Easel
Спецификации:
А2 и А2 можат да бидат ставени под artboard
Тип:
Премија

Најдобри понуди