1PC Солидна буковата SHJ-6B висок квалитет easel

1PC Солидна буковата SHJ-6B висок квалитет easel

DEN 744.00
-15 %
DEN 875.04

Количина на стоки


Нуди 30% попуст ако oder над $2200


Други карактеристики

Употреба:
слика easel
Материјал:
Дрво
Големина:
44*16*15.5
Број На Модел На:
SHJ-13-30

Најдобри понуди