145cm дневник Сликарство Easel Скица Easel Рамка Уметник Прилагодливи Tripod Екранот Полица Отворено Студио

145cm дневник Сликарство Easel Скица Easel Рамка Уметник Прилагодливи Tripod Екранот Полица Отворено Студио

DEN 3744.00

Количина на стокиДруги карактеристики

Големина:
145cm
Употреба:
Слика Easel,Скица Easel
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
ЕЈ-0033
Употреба:
маслени бои акрилна боја вода боја бојата

Најдобри понуди