LETV X600 Калено Стакло 9H висок квалитет Премиум Екран Заштитник Филм За Letv Ле Една 1 Мобилен Телефон - Бесплатен Превозот

LETV X600 Калено Стакло 9H висок квалитет Премиум Екран Заштитник Филм За Letv Ле Една 1 Мобилен Телефон - Бесплатен Превозот

DEN 78.00
-47 %
DEN 146.40

Количина на стоки


Драг пријател,Забележите овој befor цел :
1.Ние не имаат слика на некои производи.Па моделот е напишано во опција,ве молиме изберете модел на телефон што сакате.
2. Нормално транспорт време треба 25 до 60 дена. Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката ,ве Молиме не се отвори спорот , ве Молиме Контактирајте со нас ! ние ќе се прошири и датум на испорака За вас .
3.Ако цел вкупна цена, Ако ви треба целосна следење ,ве Молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail "или "Aliexpress Стандард Mesthod", и да додадете на пари за следење .
Функција :
Површината е анти-масло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти.
Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори спои
Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло.
Површинска цврстина : површината има тврдост од 8-9 H,Тоа е 9 пати посилно од обични очила. Алатка и копчињата не се намалувања
Нежен допир : задниот дел од силна лепила, лесно да го инсталирате, блиску до екранот, и затоа не влијае на допир чувствителност на допир.
Експлозија-доказ, да се загрози отпорни на стаклото се скрши во мала опасност делови, побезбеден отколку други производи од стакло.
Тоа е животната средина, без лепак
Висока дефиниција, 9 H цврстина, отпорен на Гребење, Експлозија доказ, анти-отпечатоци
Забелешка : Ако меурчиња се tarpped под филм, се обиде да ги отстрани почетокот од центарот.Мали меурчиња треба да исчезне во рок од 1-2days.
Пакување Содржина :
1 x Калено Стакло Заштита на Екранот
1 x Чистење колекции


Други карактеристики

боја:
Јасно
Бренд Име:
VBNM
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
No
Тип:
Пред Филмот
Тип:
За LeEco LeTV Еден Le1 X600 X608
Состојба:
Нов со висок квалитет
Погоден 1:
LeEco LeTV Еден Le1 X600 X608 Екран Заштитник
Погоден 2:
LeEco LeTV Еден Le1 X600 X608 Стакло Филм
Материјал:
Нано-Обложени
Стил:
9H, ОД 2,5 Г, Висок Transmittanc
Екран Заштитник Тип:
Супер Јасно Калено Стакло Екран Заштитник
Функција:
Анти-удар / Нечистотија-отпорни / отпорно на Гребење

Најдобри понуди

9H Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси G313 G3139 Галакси Аце 4 Verre Зајакнато Филм За Галакси G313 Tempr Заштита
 • Неодамнешно

9H Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси G313 G3139 Галакси Аце 4 Verre Зајакнато Филм За Галакси G313 Tempr Заштита

239.04 DEN 198.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Новите Евтини Најдобрите Анти-Експлозија Ултра Тенок 2.5 D 0.26 mm 9H Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси Core 2
 • Неодамнешно

Новите Евтини Најдобрите Анти-Експлозија Ултра Тенок 2.5 D 0.26 mm 9H Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси Core 2

239.04 DEN 189.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

2 парчиња Калено Стакло За ZTE Сечилото A610 Екран Заштитник За ZTE A610 Филм Заштитна Калено Стакло За ZTE Сечилото A610 На
 • Неодамнешно

2 парчиња Калено Стакло За ZTE Сечилото A610 Екран Заштитник За ZTE A610 Филм Заштитна Калено Стакло За ZTE Сечилото A610 На

143.52 DEN 129.00

2 парчиња Калено Стакло За ZTE Сечилото A610 Екран Заштитник За ZTE A610 Филм Заштитна Калено Стакло За ZTE Сечил

3x Clear LCD Екран Заштитник Покрие Shield Филмот на Кожата за Bycicle GPS Поларните M460 Патот/Планински Велосипед возење Велосипед
 • Неодамнешно

3x Clear LCD Екран Заштитник Покрие Shield Филмот на Кожата за Bycicle GPS Поларните M460 Патот/Планински Велосипед возење Велосипед

335.52 DEN 309.00

Спецификација : Компатибилни Модел : Поларните M460Materiel : Јасно 3слоеви PET) филм Дебелина : За 0.12 mm Size & Одгов

Mocolo 2017 Нови Калено Стакло Заштитник 2 ПАРЧИЊА/Многу За Xiaomi Redmi 5 9H 2.5 D целосно Покривање Екран Заштитник за Redmi
 • Неодамнешно

Mocolo 2017 Нови Калено Стакло Заштитник 2 ПАРЧИЊА/Многу За Xiaomi Redmi 5 9H 2.5 D целосно Покривање Екран Заштитник за Redmi

318.72 DEN 255.00

Mocolo 2017 Нови Калено Стакло Заштитник 2 ПАРЧИЊА / Многу За Xiaomi Redmi 5 9 H 2.5 D целосно Покривање Екран Заштитник

За ZTE AXON A2015 Калено Стакло со Висок Квалитет Заштитна Фолија Експлозија-доказ Екран Заштитник за AXON Елита мобилен телефон
 • Неодамнешно

За ZTE AXON A2015 Калено Стакло со Висок Квалитет Заштитна Фолија Експлозија-доказ Екран Заштитник за AXON Елита мобилен телефон

110.40 DEN 75.00

Добредојдовте на нашиот продавница : Шопинг Совети >>Цел ≥ 2 Парчиња 5% Попуст !!Првиот е КИНА ПОСТ Нормалн

10 Компјутери/Многу За Oukitel C5 / C5 Про 5.0 Нова 9H Цврстина 2.5 D Ултра-тенок Зајакнато Калено Стакло Филм Екран Заштитник,
 • Неодамнешно

10 Компјутери/Многу За Oukitel C5 / C5 Про 5.0 Нова 9H Цврстина 2.5 D Ултра-тенок Зајакнато Калено Стакло Филм Екран Заштитник,

DEN 522.72

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се

10 Компјутери/Многу За Samsung Galaxy Note 8 6.3 Нови Трајни 3D Анти-отпечатоци Транспарентен Карбонски Влакна Назад Филм Екран
 • Неодамнешно

10 Компјутери/Многу За Samsung Galaxy Note 8 6.3 Нови Трајни 3D Анти-отпечатоци Транспарентен Карбонски Влакна Назад Филм Екран

DEN 172.32

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се

2 парчиња Стакло За Samsung Галакси S3 Нео Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Samsung Галакси S3 Нео S III Нео I9301 GT-I9301
 • Неодамнешно

2 парчиња Стакло За Samsung Галакси S3 Нео Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Samsung Галакси S3 Нео S III Нео I9301 GT-I9301

143.52 DEN 129.00

2 парчиња Стакло За Samsung Галакси S3 Нео Екран Заштитник Филм Калено Стакло За Samsung Галакси S3 Нео S III Нео I9301

9H Калено Стакло Екран Заштитник За Алкател Еден Допир pixi 3 5.0 инчен Verre Заштитна Tempere Филм Темперамент Заштита Trempe
 • Неодамнешно

9H Калено Стакло Екран Заштитник За Алкател Еден Допир pixi 3 5.0 инчен Verre Заштитна Tempere Филм Темперамент Заштита Trempe

239.04 DEN 198.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

FLOVEME 3D Криви Калено Стакло За iPhone 6 6s Целосно Покривање Екран Заштитник За iPhone 7 8 Плус X 10 Мека Работ Заштитна Фолија
 • Неодамнешно

FLOVEME 3D Криви Калено Стакло За iPhone 6 6s Целосно Покривање Екран Заштитник За iPhone 7 8 Плус X 10 Мека Работ Заштитна Фолија

273.60 DEN 192.00

FLOVEME 3 D Криви Мека Работ Калено Стакло За i Phone 6 6s X Целосно Покривање Екран Заштитник За i Phone 7 6 8 Плус Зашт

За Xiaomi Redmi Забелешка 4X Целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник на Сите Coverge Заштитен Филм На Hongmi Црвено ми
 • Неодамнешно

За Xiaomi Redmi Забелешка 4X Целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник на Сите Coverge Заштитен Филм На Hongmi Црвено ми

156.96 DEN 141.00

Известување!!! Бесплатен превозот начин( Chian Пост Обичен Мал пакет плус ) не може да се следи и обично ќе д

UMI Лондон Калено Стакло Оригинални Нови Добар Квалитет Премиум 9H Екран Заштитник Филм За UMI Лондон (Не се Покриени)
 • Неодамнешно

UMI Лондон Калено Стакло Оригинални Нови Добар Квалитет Премиум 9H Екран Заштитник Филм За UMI Лондон (Не се Покриени)

DEN 143.52

i Partsupplier Ltd Топло Добредојде!Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!Повеќе од 5 години на индустр

2 парчиња/многу Екран Заштитник За Oneplus 5 A5000 NILLKIN Мат Филм За Еден плус 5 отпорно на Гребење Матирано со Заштитен Филм
 • Неодамнешно

2 парчиња/многу Екран Заштитник За Oneplus 5 A5000 NILLKIN Мат Филм За Еден плус 5 отпорно на Гребење Матирано со Заштитен Филм

288.00 DEN 274.00

2 парчиња / многу Екран Заштитник За OneplA5000 NILLKIN Мат Филм За Еден плус 5 отпорно на Гребење Матирано со Зашт

2 парчиња Ултра-тенок Калено Стакло за Philips Xenium V377 V562 паметен телефон мобилен Екран Заштитник Филм Заштитен Екран Маска
 • Неодамнешно

2 парчиња Ултра-тенок Калено Стакло за Philips Xenium V377 V562 паметен телефон мобилен Екран Заштитник Филм Заштитен Екран Маска

138.24 DEN 132.00

Известување!!!1.Бесплатен превозот начин (Кина Пост Обичен мал Пакет Плус ИЛИ Yanwen Економски Воздух Mail) не

За Samsung Галакси J2 Премиер Калено Стакло За Samsung Галакси J2 Премиер СМ-G532F ДС G532F G532 Екран Заштитник Стакло Филм
 • Неодамнешно

За Samsung Галакси J2 Премиер Калено Стакло За Samsung Галакси J2 Премиер СМ-G532F ДС G532F G532 Екран Заштитник Стакло Филм

205.92 DEN 150.00

Внимание ве Молам : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1 На производи ( што Не се Под Два Долари ) бесплате

За Samsung Галакси C5 Про C5010 калено стакло филм Imak Целосна покриеност Екран Заштитник целосна заштита Анти-попуштат цел
 • Неодамнешно

За Samsung Галакси C5 Про C5010 калено стакло филм Imak Целосна покриеност Екран Заштитник целосна заштита Анти-попуштат цел

DEN 234.24

Одговараат за : Samsung Galaxy C5 Про C5010 За Samsung Галакси C5 Про C5010 калено стакло филм Imak Целосна покриеност Екран