Чи меи 3.5 инчен екран на допир LQ035NC211 со фабричките lcd

Чи меи 3.5 инчен екран на допир LQ035NC211 со фабричките lcd

DEN 684.48

Количина на стоки


Производ модел LQ035 NC211
Големина на екранот 3.45"
Димензии 76.9 x 63.9 x3.3 mm
Визуелна Агол на 60/60/50/55 (L/R/U/D)
RGB x240 резолуција од 320 x
TFT панел тип
Дисплеј во боја 262 k
Наспроти тоа, 400 : 1
250 CD/m2 светлина
Интерфејс тип TTL
LED осветлување
10 ms време на одговор
За напон 3.3 V
Работна температура - 20-70
Тежината на 40 g
Потрошувачка на енергија 0.428 W
Погоден за автомобилската, индустриска контрола, ѕвезда пронаоѓач, медицинска опрема, инструменти, видео спогодба, безбедност мониторинг итн.


Други карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
LQ035NC211
Бренд Име:
xianlanjunsui

Најдобри понуди