XEOLEO Домаќинство Кафе мелница 150W Електрична мелница за Кафе Црна/Црвена Кафе милер од не ' Рѓосувачки челик Сечилото 60MM Мелење машина

XEOLEO Домаќинство Кафе мелница 150W Електрична мелница за Кафе Црна/Црвена Кафе милер од не ' Рѓосувачки челик Сечилото 60MM

DEN 3633.00
-12 %
DEN 4128.00

Количина на стоки

150 W Електрична мелница за Кафе хопер капацитет : 250g
Сечилото дијаметар : 60mm
Моторни Брзина : 3000
Напон : 220 V/50 110 V/60 HZ
Тежина : 3.5 kg
Производ големина : 22*12*36cm
Моќност : 150 W
материјал : ABS
Боја : Црвена/Црна Сечилото материјал : Нерѓосувачки челик


Други карактеристики

боја:
Црвена, Црна
Напон (V):
110V, 220V
Приклучок Тип:
CN, САД, ЕУ, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Број На Модел На:
XL-600N
Моќност (W):
150
Бренд Име:
XEOLEO
Извор На Енергија:
Електричен
сертификација:
CE
Тип:
Сечилото Кафе Брусилки
Домување Материјал:
ABS
боја:
црна/црвена
хопер капацитет:
250g
Сечилото Дијаметар:
60mm
моторни брзина:
3000
Тежина:
3.5kg
Производ големина:
22*12*36cm

Најдобри понуди

Полу Автоматски Храна ,Месо,Кикирики Вакуум Пакер, Еднокреветна Соба Вакуум Запечатување/Пакување Машина
  • Неодамнешно

Полу Автоматски Храна ,Месо,Кикирики Вакуум Пакер, Еднокреветна Соба Вакуум Запечатување/Пакување Машина

19200.00 DEN 18240.00

Опис На Производот : 1 DZ260 вакуумско пакување машина е погоден за пакување на објекти во мали димензии,ка