5pcs/set 3/32 Помине Вежба - Карбид - (Среден ) Помине Малку (Сребро) нови помине уметност салон за нокти датотека вежба малку 406502-5

5pcs/set 3/32 Помине Вежба - Карбид - (Среден ) Помине Малку (Сребро) нови помине уметност салон за нокти датотека вежба малку

DEN 787.00
-18 %
DEN 959.52

Количина на стоки

Опис
5pcs/set 3/32" Помине Вежба - Карбид - (Среден ) Помине Малку (Сребро) нови помине уметност салон за нокти датотека вежба малку 406502-5
здраво почитувани,имаме 5 Колор-кодирани за секој вид стока.
Од Груба да Казна ,колор-кодирани е
( Црна=XC , X-ГРУБ) , Зелени=C, ГРУБА ) , Сини=М , Среден ), Црвено=F, Казна ) ,Жолта=XF, X-Ред )
Црна е многу Груба,Жолта е многу Добро.
ПРЕДНОСТИ : 1. Антибактериски. 2. Не затнување. 3. Отпор на киселина, алкално и топлина. 4. Подобрување на клиенти се чувствуваат. 5. Одлична трајност и врвни перформанси. 6. Необично, око-фаќање на изглед за лесна идентификација. 7. Заштита на E-Датотеки. БЕЛЕШКИ : 1. Проверете помине битови пред употреба. 2. Секогаш носат око-заштитна безбедност очила. 3. За професионална употреба само. 4. Не го користете, ако тоа е одбиено. 5. Да се чува вон дофат на деца. 6. Disinfect помине битови по употребата.
Спецификации :
Материјал : Волфрам челик
Боја : сребрена
Од врвот до дното : Flute дијаметар : 3мм
Месо тело со дијаметар : 2.35 mm/3/32"
Overal Должина : 45mm
Пакет Листата :
5 КОМПЈУТЕРИ* Помине Вежба Малку Слики почитувани,Вистински Висок квалитет и Најниска цена,sharp&тешко Нови ungsten челик материјал,професионални Електрични Ноктите машина малку,ние ги користиме се од себе,Главниот извоз и поддршка за да Помине продавница,Мазен и лесен за употреба, не сакам ќе го пропушти нив,почитувани!добредојдовте да се купи~~~


Други карактеристики

Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Големина:
Length Of The Bit
Број На Модел На:
BK406502NB364
Количина:
5PCS/set
Состојба:
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тежина:
20g/еез
боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Flute Дијаметар:
3мм
Месо тело дијаметар:
2.35 mm
Overal Должина:
45mm
Материјал:
ungsten челик

Најдобри понуди

10pcs Достапни Слој Волфрам Карбид Помине Малку +1Brush За Електрична Нокти Вежба Машина Нокти Датотека Уметност Алатка,2.35
 • Неодамнешно

10pcs Достапни Слој Волфрам Карбид Помине Малку +1Brush За Електрична Нокти Вежба Машина Нокти Датотека Уметност Алатка,2.35

1583.52 DEN 1473.00

Опис10pcs Достапни Слој Волфрам Карбид Помине Малку +1 Brush За Електрична Нокти Вежба Машина Нокти Датотека

Волфрам Карбид Помине Битови Сина Слој За Електрична Нокти Вежба Машина Педикир Професионални Помине Уметност Салон Алатка 56
 • Неодамнешно

Волфрам Карбид Помине Битови Сина Слој За Електрична Нокти Вежба Машина Педикир Професионални Помине Уметност Салон Алатка 56

696.00 DEN 487.00

Вметнете ова малку во машина, а потоа дојде на власт Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбие

BNG 50pcs 240 Пескарење Бендови Блок Капи Без Контрола Убавина Пескарење Капа Нокти Педикир Електрични Помине Вежба Алатки
 • Неодамнешно

BNG 50pcs 240 Пескарење Бендови Блок Капи Без Контрола Убавина Пескарење Капа Нокти Педикир Електрични Помине Вежба Алатки

1199.52 DEN 1080.00

BNG 50pcs 240# Пескарење Бендови Блок Капи Без Контрола Убавина Пескарење Капа Нокти Педикир Електрични Поми

KADS Легура Помине Уметност Вежба Делови За Електрични Помине Вежба Нокти Машина Додатоци Помине Уметност Алатки Педикир Машина
 • Неодамнешно

KADS Легура Помине Уметност Вежба Делови За Електрични Помине Вежба Нокти Машина Додатоци Помине Уметност Алатки Педикир Машина

342.24 DEN 240.00

Ова е одлична за сите видови на нокти работа од sculpting, чистење, за полирање Практично користење и мала те

KADS Помине Вежба Нокти Поставите 30000 ВРТЕЖИ во минута Електрични Помине Вежба Машина Вежби Додаток за Контрола на Брзината,
 • Неодамнешно

KADS Помине Вежба Нокти Поставите 30000 ВРТЕЖИ во минута Електрични Помине Вежба Машина Вежби Додаток за Контрола на Брзината,

3279.84 DEN 1968.00

Карактеристики : Висок квалитет на маникир и педикир датотека Направи лак уметност полесно и поудобно М

KADS Долго Куршум Керамички Помине Вежба Малку Помине Полирач Мелница За Маникир и Педикир Помине Вежба Машина Алатка на Ноктите
 • Неодамнешно

KADS Долго Куршум Керамички Помине Вежба Малку Помине Полирач Мелница За Маникир и Педикир Помине Вежба Машина Алатка на Ноктите

360.00 DEN 216.00

Ова е одлична за сите видови на нокти работа од sculpting, чистење, за полирање Практично користење и мала те

WUF High-End Керамички Помине Вежба Малку Нокти Датотека 3/32 Машина за производство на Електрична Нокти Машина Помине Уметност
 • Неодамнешно

WUF High-End Керамички Помине Вежба Малку Нокти Датотека 3/32 Машина за производство на Електрична Нокти Машина Помине Уметност

279.36 DEN 235.00

ПРЕДНОСТИ : 1 Антибактериски 2 Не затнување 3 Отпор на киселина, алкално и топлина 4 подобрување на клиент

Бренд Топла Керамички Помине Малку Вежба За електрична нокти машина додатоци Помине Уметност Алатки Електрични Нокти Машина Нокти
 • Неодамнешно

Бренд Топла Керамички Помине Малку Вежба За електрична нокти машина додатоци Помине Уметност Алатки Електрични Нокти Машина Нокти

306.72 DEN 245.00

Бренд Топла Керамички Помине Малку Вежба За електрична нокти машина додатоци Помине Уметност Алатки Ел

1pc Нерѓосувачки Челик Помине Вежба Злато Помине Уметност Рака Dangle Ударна Дупка Создателот Dotting Пенкало Пирсинг на Ноктите
 • Неодамнешно

1pc Нерѓосувачки Челик Помине Вежба Злато Помине Уметност Рака Dangle Ударна Дупка Создателот Dotting Пенкало Пирсинг на Ноктите

DEN 167.52

Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Должина : 8.5 cm Количина : 1pc Боја : Злато Пакет Содржина : 1p

KADS 30000RPM Помине Опрема Нокти Педикир Алатки Acrylics Електрична Машина се Справи & Вежба Малку Постави Четири Бои Избор
 • Неодамнешно

KADS 30000RPM Помине Опрема Нокти Педикир Алатки Acrylics Електрична Машина се Справи & Вежба Малку Постави Четири Бои Избор

5280.00 DEN 2640.00

Карактеристики : Лесно да се користи за контрола на брзината.Автоматско безбедноста систем за заштита о

EasyNail~6PCS/кутија Битови поставите Дијамант Нокти Вежба во Собата Korund Материјал Помине Cuticle Чисти Мелничката Нокти Вежба
 • Неодамнешно

EasyNail~6PCS/кутија Битови поставите Дијамант Нокти Вежба во Собата Korund Материјал Помине Cuticle Чисти Мелничката Нокти Вежба

335.52 DEN 312.00

ОписКарактеристики : Дупки дијаметар : 2.35 mm боја : Јасно раководител материјал : Пластика—sizel : 7.9*6.2*3.7 cmEas

EasyNail 3 видови Квалитет на Волфрам Карбид Помине Вежба Малку Мелници Машина За Cuticle Нокти Машина Ротари Bur Додаток Датотеки
 • Неодамнешно

EasyNail 3 видови Квалитет на Волфрам Карбид Помине Вежба Малку Мелници Машина За Cuticle Нокти Машина Ротари Bur Додаток Датотеки

191.52 DEN 174.00

Секогаш носат окозаштитна безбедност очила Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија, TT За Условите : 1.

Ново! 5pcs/set Топла 49mm Злато Карбид Помине Вежба Малку Електрична Нокти Датотека Вежба Малку Груб Карбид Вежба Помине Уметност
 • Неодамнешно

Ново! 5pcs/set Топла 49mm Злато Карбид Помине Вежба Малку Електрична Нокти Датотека Вежба Малку Груб Карбид Вежба Помине Уметност

767.52 DEN 714.00

Опис ПРЕДНОСТИ : 1 Антибактериски 2 Не затнување 3 Отпор на киселина, алкално и топлина 4 Подобрување на кл

EasyNail~1Pcs се Изедначи на Врвот Дијамант Нокти Вежба Малку Мелница Машина Нокти Датотеки Помине Електрична Вежба Нокти Уред
 • Неодамнешно

EasyNail~1Pcs се Изедначи на Врвот Дијамант Нокти Вежба Малку Мелница Машина Нокти Датотеки Помине Електрична Вежба Нокти Уред

112.80 DEN 106.00

Точка Име : Дијамант Брус Вежба малку глава дијаметар : 2.35 mm месо тело големина : 3 / 32"(2.35 mm) Пакет Листа : 1 BU

5 Совети Помине Вежба Handpiece Малку Професионални Електрични Помине Вежба Нокти Датотека Алатка Dotting Пенкало Педикир Маникир
 • Неодамнешно

5 Совети Помине Вежба Handpiece Малку Професионални Електрични Помине Вежба Нокти Датотека Алатка Dotting Пенкало Педикир Маникир

172.32 DEN 146.00

Specificati на : Тежина : 97gДолжина : 16.5 cmПакет Содржина : 1 x Нокти Вежба5 x ПрилозиНастава : Сосема нов и висок кв

SpeTool Волфрам Карбид Помине Малку Пченка Форма Додаток за Електрична Маникир Нокти Датотека Помине Ротари Bur Про Помине Уметност
 • Неодамнешно

SpeTool Волфрам Карбид Помине Малку Пченка Форма Додаток за Електрична Маникир Нокти Датотека Помине Ротари Bur Про Помине Уметност

372.96 DEN 317.00

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг