GN-L01S 10A 250 v 2500 w Конвертирате power plug бикови Индискиот стандард

GN-L01S 10A 250 v 2500 w Конвертирате power plug бикови Индискиот стандард

DEN 624.00

Количина на стоки

Спецификација : Производ модел : L01 S Дупка број : 2 Производ тежина : 0.1 КГ Пакување форми : печат Оценет напон : 250 v Производ за употреба : за домаќинство и слични користите производи Номинална струја : 10. Номинална моќност : 2500 w Погоден за Индија, Шри Ланка, Непал мали Јужна Африка стандарден Пакет се вклучуваат : 1*GN-L01 S се Конвертира моќ приклучок
Превозот
Пред да се изврши плаќање, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод. Руски купувачот треба да го напише целото име и презиме. Бразил купувачот треба да ни обезбеди CNPJ број CPF број По целосната исплата е примена и да се расчисти, вашиот објект ќе биде предаден во потрага по некои детали. Генерално, времето за испорака е 15-40 дена . Но, Бразил ќе чини повеќе денови, време на испорака зависи од царинските и пост превозот. Увозни давачки, даноци и давачки кои се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика на враќање Ние сме посветени да ви даде најдобри услуги на клиентите е можно. Ако поради некоја причина сте незадоволни со купување, ве молиме, контактирајте не и ние ќе ви помогнат со брзо решение. Ние би сакале да го решат секој проблем во пријателски начин. Сакаме да бидете сигурни дека сте задоволни со нашата точка. Ако за било која причина сакате да се вратите на објект, контактирајте со нас во рок од 14 дена од датум на испорака. Само неискористени, неоштетени и оригинална состојба предмет може да биде квалификуван за враќање. Купувачот е одговорен за враќање превозот надомест.
Повратна информација Нашата цел е да се обезбеди врвен квалитет на производот и пријатен шопинг искуство. Ако сте задоволни со нашата објект и услуга, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди да стапка. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, неутрални или негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ви благодариме за посетата!


Други карактеристики

Број На Модел На:
L01S
Примена:
Станбени / Општа Намена
Номинална Струја:
10A

Најдобри понуди

Висок Квалитет Wallpad 13A велика БРИТАНИЈА Вклучен Контактот Луксузни Stainess Stell 86 Големина 13A велика БРИТАНИЈА Стандарден
  • Неодамнешно

Висок Квалитет Wallpad 13A велика БРИТАНИЈА Вклучен Контактот Луксузни Stainess Stell 86 Големина 13A велика БРИТАНИЈА Стандарден

878.40 DEN 448.00

Висок Квалитет Wallpad 13 A велика БРИТАНИЈА Вклучен Контактот Луксузни Stainess Stell 86 Големина 13 A велика БРИТАН

бесплатен превозот ниска цена црна велика БРИТАНИЈА стандард 13A switch штекер AC110-250V ѕиден штекер со Кристално стакло панел+
  • Неодамнешно

бесплатен превозот ниска цена црна велика БРИТАНИЈА стандард 13A switch штекер AC110-250V ѕиден штекер со Кристално стакло панел+

816.00 DEN 416.00

Спецификации : Бренд Име : SANGKOUПримена : Станбени / Општа НаменаЗаземјување : Стандард ЗаземјувањеНомин

Нови Доаѓањето на ЕУ Стандард 16A 250V Електричниот Штекер Со 1500mA/2000mA Двојна Порта за USB Полнач за Мобилни Ѕид Моќ Штекер
  • Неодамнешно

Нови Доаѓањето на ЕУ Стандард 16A 250V Електричниот Штекер Со 1500mA/2000mA Двојна Порта за USB Полнач за Мобилни Ѕид Моќ Штекер

191.04 DEN 170.00

Нови Доаѓањето на ЕУ Стандард 16 A 250 V Електричниот Штекер Со 1500m A / 2000m A Двојно USBПолначот Порта за Мобилни

Бесплатен Превозот Германија приклучок тип четири круг Дупки 250V 16A 2 USB DC 5V 2000mA бел панел ѕиден Штекер Германија стил
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Германија приклучок тип четири круг Дупки 250V 16A 2 USB DC 5V 2000mA бел панел ѕиден Штекер Германија стил

2808.00 DEN 2583.00

Бесплатен Превозот Германија приклучок тип четири круг Дупки 250 V 16 A 2 USB DC 5 V 2000m A бел панел ѕиден Штекер Г

Бесплатен Превозот во Јужна Африка тип три Дупки штекер со switch 250V 50Hz 16A ЕДЕН USB DC 5V 1000mA бел панел ѕиден Штекер
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот во Јужна Африка тип три Дупки штекер со switch 250V 50Hz 16A ЕДЕН USB DC 5V 1000mA бел панел ѕиден Штекер

2568.00 DEN 2363.00

Бесплатен Превозот во Јужна Африка тип три Дупки штекер со switch 250 V 50 Hz 16 A ЕДЕН USB DC 5 V 1000m A бел панел ѕиден

1Pcs Универзална Меѓународна Моќ Приклучок Адаптер Приклучок 2 USB Полнач за НАС велика БРИТАНИЈА ЕУ АУ Plug Патување Ѕид Бакар
  • Неодамнешно

1Pcs Универзална Меѓународна Моќ Приклучок Адаптер Приклучок 2 USB Полнач за НАС велика БРИТАНИЈА ЕУ АУ Plug Патување Ѕид Бакар

DEN 408.96

2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако

Бесплатен Превозот Приклучок без панел 34x36mm 3 Дупки 3U10A безбедност за заштита на 10A мултифункционален штекер Универзален
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Приклучок без панел 34x36mm 3 Дупки 3U10A безбедност за заштита на 10A мултифункционален штекер Универзален

1584.00 DEN 1505.00

Бесплатен Превозот Приклучок без панел 34x36mm 3 Дупки 3 U10 A безбедност за заштита на 10 A мултифункционален ш

Бесплатен Превозот велика БРИТАНИЈА тип три круг Дупки 250V 13A еден USB DC 5V 1000mA бел панел ѕиден Штекер велика британија
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот велика БРИТАНИЈА тип три круг Дупки 250V 13A еден USB DC 5V 1000mA бел панел ѕиден Штекер велика британија

2587.20 DEN 2380.00

Бесплатен Превозот велика БРИТАНИЈА тип три круг Дупки 250 V 13 A еден USB DC 5 V 1000m A бел панел ѕиден Штекер вел

10PCS / многу,13A125VAmerican стандард Американските прописи, електрични приклучоци, патување дома кабелски приклучок, Јапонија
  • Неодамнешно

10PCS / многу,13A125VAmerican стандард Американските прописи, електрични приклучоци, патување дома кабелски приклучок, Јапонија

1919.52 DEN 1632.00

Американскиот Стандард / НИ Приклучок За : сад, Канада, Кина (Тајван), Јапонија, Бразил, Филипини, Тајланд

CE БС Одобрени Двојно 13A Ѕид велика БРИТАНИЈА Вклучен Контактот Сребрени Сатенски Метал 13A велика БРИТАНИЈА Ѕиден Прекинувач
  • Неодамнешно

CE БС Одобрени Двојно 13A Ѕид велика БРИТАНИЈА Вклучен Контактот Сребрени Сатенски Метал 13A велика БРИТАНИЈА Ѕиден Прекинувач

1416.00 DEN 722.00

CE БС Одобрени Двојно 13 A Ѕид велика БРИТАНИЈА Вклучен Контактот Сребрени Сатенски Метал 13 A велика БРИТА