VB443G карбонски влакна Злато позлатен банана приклучок 4pieces Говорникот Wire Кабел Банана приклучок

VB443G карбонски влакна Злато позлатен банана приклучок 4pieces Говорникот Wire Кабел Банана приклучок

DEN 1304.00
-5 %
DEN 1372.80

Количина на стоки


VB443 G карбонски влакна Злато позлатен банана приклучок 4pieces Говорникот Wire Кабел Банана приклучок
Злато Позлатен Карбонски Влакна Hi-End Банана Опис : 100% Сосема нов, со врвен квалитет. Не-магнетни диригент Злато позлатен за најдобар сигнал за пренос Месинг легура и Карбонски Влакна домување Карбонски Влакна домување понуди ефективни електромагнетни оклопна се Приспособат на кабел со жица големина до 5 мм дијаметар Врска : Завртка заклучување
Пакет Содржи : 4pcs


Други карактеристики

Стандард:
банана приклучок
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Surge Protector:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
WIFI:
No
Број На Модел На:
VB443G
Бренд Име:
audiocrast
Места Број:
1
Тип:
Електричниот Приклучок
Заштита Од Преоптоварување:
No
Модел:
Банана Терминал Конектори
Диригент:
Бакар
Пакет:
4pcs
Врски:
Карбонски Влакна
Примена:
говорникот кабел
аудио банана приклучок:
Злато Позлатен
Пол:
Банана Терминал Конектори
Конектор Боја:
Злато Позлатен

Најдобри понуди

50pcs Американски НАС во ЕУ Патување Приклучок Адаптер 2 Pin Евра Европски ЕУ Патнички Адаптер AC Конвертор Електричниот Приклучок
  • Неодамнешно

50pcs Американски НАС во ЕУ Патување Приклучок Адаптер 2 Pin Евра Европски ЕУ Патнички Адаптер AC Конвертор Електричниот Приклучок

DEN 153.60

ИзвестувањеСите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на

NTONPOWER МНК Ѕид Монтирани USB Напојување со Приклучок за НАС Стандард Електричниот Приклучок 3 AC Штекер 3 USB Smart Полнење
  • Неодамнешно

NTONPOWER МНК Ѕид Монтирани USB Напојување со Приклучок за НАС Стандард Електричниот Приклучок 3 AC Штекер 3 USB Smart Полнење

719.52 DEN 568.00

NTONPOWER МНК Ѕид Монтирани USB Напојување со Приклучок за НАС Стандард Електричниот Приклучок 3 AC Штекер 3 USB S

Бесплатен превозот 3.28 ft/1M 16 Јадра Сребро OCC Жица 6N Кабел За Hifi Слушалки Слушалка Слушалка Звучници DIY Надградба Слушалки
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 3.28 ft/1M 16 Јадра Сребро OCC Жица 6N Кабел За Hifi Слушалки Слушалка Слушалка Звучници DIY Надградба Слушалки

DEN 729.60

Бесплатен превозот 3.28 ft / 1 M 16 Јадра Сребро OCC Жица 6 N Кабел За Hifi Слушалки Слушалка Слушалка Звучници DIY Н