VB001 Сребро Позлатен Обврзувачки Пост Говорникот Терминал позлатен Сребрен

VB001 Сребро Позлатен Обврзувачки Пост Говорникот Терминал позлатен Сребрен

DEN 1186.00
-5 %
DEN 1248.00

Количина на стоки


VB001 Сребро Позлатен Обврзувачки Пост Говорникот Терминал позлатен Сребрен
Спецификации :
. Високи Перформанси Сребро Позлатен Обврзувачки пост
. Бронзен Диригент позлатен Сребрен
. Изработени во Тајван
Карактеристики : Диригент : Brozne Позлата : Сребро Позлатен Вкупна должина : 41.5 MM Погоден Max Жица : 4mm Монтажа на Изолација : Diamrter : 15mm,Дебели : 2mm
Конекции : Лемење
Боја : црвена /црна
Пакет : 4pieces/set


Други карактеристики

Стандард:
обврзувачки пост
боја:
4Pcs, 8pcs, 12pcs
Примена:
Станбени / Општа Намена
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Surge Protector:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
Број На Модел На:
VB001
WIFI:
No
Бренд Име:
audiocrast
Места Број:
1
Тип:
Електричниот Приклучок
Заштита Од Преоптоварување:
No
Модел:
Сребро Позлатен Обврзувачки Пост
боја:
слика шоу
Диригент:
Бакар
позлата:
Злато Позлатен
Тип:
Сребро Позлатен Обврзувачки Пост
Конектор тип:
Композитни
Пол:
Никој
Конектор Боја:
Злато

Најдобри понуди

NTONPOWER МНК Ѕид Монтирани USB Напојување со Приклучок за НАС Стандард Електричниот Приклучок 3 AC Штекер 3 USB Smart Полнење
  • Неодамнешно

NTONPOWER МНК Ѕид Монтирани USB Напојување со Приклучок за НАС Стандард Електричниот Приклучок 3 AC Штекер 3 USB Smart Полнење

719.52 DEN 568.00

NTONPOWER МНК Ѕид Монтирани USB Напојување со Приклучок за НАС Стандард Електричниот Приклучок 3 AC Штекер 3 USB S

Нова Универзална Меѓународна Приклучок Адаптер Светот Патување AC Полнач Адаптер АУ НИ велика БРИТАНИЈА ЕУ конвертор Ѕиден Приклучок
  • Неодамнешно

Нова Универзална Меѓународна Приклучок Адаптер Светот Патување AC Полнач Адаптер АУ НИ велика БРИТАНИЈА ЕУ конвертор Ѕиден Приклучок

479.52 DEN 384.00

Нова Универзална Меѓународна Приклучок Адаптер Светот Патување AC Полнач Адаптер АУ НИ велика БРИТАНИЈ

Бесплатен превозот OFC Сребро позлатен моќ кабел со Карбонски влакна Родиум позлатен AC НИ моќ приклучок аудио кабелот за напојување
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот OFC Сребро позлатен моќ кабел со Карбонски влакна Родиум позлатен AC НИ моќ приклучок аудио кабелот за напојување

DEN 3504.00

Бесплатен превозот OFC Сребро позлатен моќ кабел со Карбонски влакна Родиум позлатен AC НИ моќ приклучок

Црна 10A 250V АБС материјал велика БРИТАНИЈА НИ ЕУ да АУ мулти - функција штекер CE сертификација мобилен телефон полнење socket
  • Неодамнешно

Црна 10A 250V АБС материјал велика БРИТАНИЈА НИ ЕУ да АУ мулти - функција штекер CE сертификација мобилен телефон полнење socket

DEN 315.84

Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нов или

Бесплатен превозот 3.28 ft/1M 16 Јадра Сребро OCC Жица 6N Кабел За Hifi Слушалки Слушалка Слушалка Звучници DIY Надградба Слушалки
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 3.28 ft/1M 16 Јадра Сребро OCC Жица 6N Кабел За Hifi Слушалки Слушалка Слушалка Звучници DIY Надградба Слушалки

DEN 729.60

Бесплатен превозот 3.28 ft / 1 M 16 Јадра Сребро OCC Жица 6 N Кабел За Hifi Слушалки Слушалка Слушалка Звучници DIY Н

50pcs Американски НАС во ЕУ Патување Приклучок Адаптер 2 Pin Евра Европски ЕУ Патнички Адаптер AC Конвертор Електричниот Приклучок
  • Неодамнешно

50pcs Американски НАС во ЕУ Патување Приклучок Адаптер 2 Pin Евра Европски ЕУ Патнички Адаптер AC Конвертор Електричниот Приклучок

DEN 153.60

ИзвестувањеСите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на

Бесплатен превозот 4pieces Карбонски Влакна B446GR Карбонски Влакна Серија Розово Злато Позлатен Банана конектор за кабел звучник
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 4pieces Карбонски Влакна B446GR Карбонски Влакна Серија Розово Злато Позлатен Банана конектор за кабел звучник

DEN 720.00

Бесплатен превозот 4pieces Карбонски Влакна B446 GR Карбонски Влакна Серија Розово Злато Позлатен Банана кон