4pcs CARDAS стил сребро галвански Серија Аудио РКА Приклучок за DIY interconnect кабел

4pcs CARDAS стил сребро галвански Серија Аудио РКА Приклучок за DIY interconnect кабел

DEN 960.00

Количина на стоки

4pieces CARDAS стил сребро галвански Серија Аудио РКА Приклучок за DIY interconnect кабел meterail : месинг сребро позлатен одговара на кабел со дијаметар : 10 mm пакет : 4pcs


Други карактеристики

Стандард:
РКА приклучок
Примена:
Станбени / Општа Намена
Surge Protector:
No
Номинална Струја:
15A
Број На Модел На:
РКА приклучок
Заземјување:
Стандард Заземјување
Заштита Од Преоптоварување:
No
Бренд Име:
Moonsaudio
Номинална Напон:
110-250V
WIFI:
No
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Места Број:
1
Тип:
Електричниот Приклучок
materail:
Дувачкиот
позлата:
сребро позлатен
Количина:
4pcs
Дупка со ГОЛЕМИНА:
10.2 mm

Најдобри понуди

Црна 10A 250V АБС материјал велика БРИТАНИЈА НИ ЕУ да АУ мулти - функција штекер CE сертификација мобилен телефон полнење socket
  • Неодамнешно

Црна 10A 250V АБС материјал велика БРИТАНИЈА НИ ЕУ да АУ мулти - функција штекер CE сертификација мобилен телефон полнење socket

DEN 315.84

Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нов или

Бесплатен превозот 3.28 ft/1M 16 Јадра Сребро OCC Жица 6N Кабел За Hifi Слушалки Слушалка Слушалка Звучници DIY Надградба Слушалки
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 3.28 ft/1M 16 Јадра Сребро OCC Жица 6N Кабел За Hifi Слушалки Слушалка Слушалка Звучници DIY Надградба Слушалки

DEN 729.60

Бесплатен превозот 3.28 ft / 1 M 16 Јадра Сребро OCC Жица 6 N Кабел За Hifi Слушалки Слушалка Слушалка Звучници DIY Н

NTONPOWER МНК Ѕид Монтирани USB Напојување со Приклучок за НАС Стандард Електричниот Приклучок 3 AC Штекер 3 USB Smart Полнење
  • Неодамнешно

NTONPOWER МНК Ѕид Монтирани USB Напојување со Приклучок за НАС Стандард Електричниот Приклучок 3 AC Штекер 3 USB Smart Полнење

719.52 DEN 568.00

NTONPOWER МНК Ѕид Монтирани USB Напојување со Приклучок за НАС Стандард Електричниот Приклучок 3 AC Штекер 3 USB S