4PCS Rhdoium позлатен Говорникот Кабел Банана Приклучок Карбонски Влакна Конектор Приклучок HIFI

4PCS Rhdoium позлатен Говорникот Кабел Банана Приклучок Карбонски Влакна Конектор Приклучок HIFI

DEN 864.00

Количина на стоки


4 PCS Rhdoium позлатен Говорникот Кабел Банана Приклучок Карбонски Влакна Конектор Приклучок HIFI
Количина : 4 парчиња врска : завртки фиксна Карбонски влакна Родиум позлатен говорникот кабел банана приклучок Погоден 5 MM дијаметар на кабелот Не заварување, едноставно се стегне завртки


Други карактеристики

Стандард:
банана приклучок
Под контрола се Префрлите:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
WIFI:
No
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Места Број:
1
Заземјување:
Не-Заземјување
Тип:
Електричниот Приклучок
Примена:
Станбени / Општа Намена
Номинална Струја:
15A
Surge Protector:
No
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Бренд Име:
Moonsaudio
Номинална Напон:
110-250V
Број На Модел На:
банана приклучок
Господар Префрлате:
No
materail:
Beryllium бакар
plateing :
100% Родиум позлатен
Количина:
4pcs
Модел:
банана приклучок

Најдобри понуди

12pieces 24K Злато Позлатен Десна Аглеста Nakamichi банана приклучок за кабли до 6 mm2 завртка Заклучување bannana приклучок
  • Неодамнешно

12pieces 24K Злато Позлатен Десна Аглеста Nakamichi банана приклучок за кабли до 6 mm2 завртка Заклучување bannana приклучок

816.00 DEN 775.00

12pieces 24 K Злато Позлатен Десна Аглеста Nakamichi банана приклучок за кабли до 6 mm2 завртка Заклучување bannana при

Нова Универзална Меѓународна Приклучок Адаптер Светот Патување AC Полнач Адаптер АУ НИ велика БРИТАНИЈА ЕУ конвертор Ѕиден Приклучок
  • Неодамнешно

Нова Универзална Меѓународна Приклучок Адаптер Светот Патување AC Полнач Адаптер АУ НИ велика БРИТАНИЈА ЕУ конвертор Ѕиден Приклучок

479.52 DEN 384.00

Нова Универзална Меѓународна Приклучок Адаптер Светот Патување AC Полнач Адаптер АУ НИ велика БРИТАНИЈ

Smart ЕУ Plug Wireles Далечински Управувач 1 Сокет Примачите 1/2/3Transmitter Интелигентни Штекер се Префрлите на Почетниот Електрични
  • Неодамнешно

Smart ЕУ Plug Wireles Далечински Управувач 1 Сокет Примачите 1/2/3Transmitter Интелигентни Штекер се Префрлите на Почетниот Електрични

1007.52 DEN 806.00

Инсталација : Инсталирате еден(1) x 12 V(23 A)батерија во комората,бидете сигурни дека инсталацијата на батер

8pcs Високи Перформанси Родиум позлатен обврзувачки пост за Засилувач од Говорникот 4mm Банана приклучок конектор
  • Неодамнешно

8pcs Високи Перформанси Родиум позлатен обврзувачки пост за Засилувач од Говорникот 4mm Банана приклучок конектор

720.00 DEN 684.00

8pcs Високи Перформанси Родиум позлатен обврзувачки пост за Засилувач од Говорникот 4mm Банана приклучок

Бесплатен превозот 3.28 ft/1M 16 Јадра Сребро OCC Жица 6N Кабел За Hifi Слушалки Слушалка Слушалка Звучници DIY Надградба Слушалки
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 3.28 ft/1M 16 Јадра Сребро OCC Жица 6N Кабел За Hifi Слушалки Слушалка Слушалка Звучници DIY Надградба Слушалки

DEN 729.60

Бесплатен превозот 3.28 ft / 1 M 16 Јадра Сребро OCC Жица 6 N Кабел За Hifi Слушалки Слушалка Слушалка Звучници DIY Н