Слободен брод 10pc XH-C1212 12V 12A 40*40mm Semiconductors ладилници C1212 Phlx ладење Медицински посебни Електронски мраз

Слободен брод 10pc XH-C1212 12V 12A 40*40mm Semiconductors ладилници C1212 Phlx ладење Медицински посебни Електронски мраз

DEN 7061.00
-6 %
DEN 7512.00

Количина на стоки

Добредојдовте на Winwin ,
Ние нудиме на ПХБ,PCB монтажа,сите вид на компоненти(LRC и сите делови што треба ), SMT Матрицата , Модули,електронски Кабли,customzied Сензори .Алуминиум heatsink итн добар квалитет,разумни цени и стилски дизајн согласно вашите потреби , Ние секогаш ќе се направи нашите напори за да ги задоволи со вас , со нетрпение очекувам да вашиот контакт . повеќе quanity ве молиме контактирајте ме за да добиете специјален попуст ! посакуваме да имате пријатен шопинг . Слободен брод 10pc XH-C1212 12 V 12 A 40*40mm Semiconductors ладилници C1212 Phlx ладење Медицински посебни Електронски мраз услуги на Клиентите
ПЛАЌАЊЕ
1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.
2.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .
ПРЕВОЗОТ
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
2.Ние ќе ја испрати на предмети со 2-5days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.
3. Секој увоз на Даноците не се вклучени во превозот надомест, купувачи се одговорни за царинските давачки кога тоа се случило .
4.Било какво барање за да се добие надоместок ,ве молиме да ги испратите назад предмети назад кон нас. Купувачите треба да се обрне на товарни назад во Кина, ако проблеми твое .
од друга страна, ако проблемот не е наш, ние ќе го плати превозот надомест.
5.Експрес испорака (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ, итн.) и пост сервис се дадени за превозот. 3-7 Days ќе се дојде до вашиот дом од Експрес испорака
Пост услуга како што е Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail ,Сингапур пост, Хонгконг Пост Воздух Mail достигне повеќето земји во рамките 15-45 работни дена,
Некои дестинација и други фактори може да потрае и до 60 дена.
Ве молиме да обрнете внимание : Цел помалку од 7 не ќе имаат следење на број, но вие ќе добиете предмети за сигурни,
ве молиме контактирајте со нас за да добиете рефундација или навредуваат ако не се добие во рок од 60 работни денови .
ПОВРАТНИ информации
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги .
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или нашите предмети или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации .
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
1. Услуга на светот,на Големо ,на мало, се откажат од превозот , Прилагодено за поддршка.
2. Работно време : (UTC+8) 8 : 45-12 : 00 часот; 13 : 00-22 : 00 часот .Се чувствуваат слободни да контакт со нас


Други карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Semiconductors ладилници C1212
Бренд Име:
custom-souring
Големина:
40*40*3.2 мм
квалитет:
A

Најдобри понуди

Слободен Брод 100pcs/многу Електрично возило на моторен сала плоча коло сала елемент 3144 сала со 2 слој PCB 60/120 степен одбор
  • Неодамнешно

Слободен Брод 100pcs/многу Електрично возило на моторен сала плоча коло сала елемент 3144 сала со 2 слој PCB 60/120 степен одбор

2879.52 DEN 2678.00

Ако вашиот детали адреса припаѓа на далечинскиот управувач област регионот, се изразуваат трошоците ќе

Бесплатен Превозот на курирската служба DHL трговија на Големо 100PCS алуминиум heatsink 35*42*25.4 MM ДО-3P радијатор IC Топлина
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот на курирската служба DHL трговија на Големо 100PCS алуминиум heatsink 35*42*25.4 MM ДО-3P радијатор IC Топлина

7248.00 DEN 6813.00

Добредојдовте на Winwin ,Ние нудиме на ПХБ,PCB монтажа,сите вид на компоненти(LRC и сите делови што треба ), SMT М

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10PCS/МНОГУ mk131 12 v електрични реле се префрлите на контрола модул за Автоматско светлината контрола модул
  • Неодамнешно

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10PCS/МНОГУ mk131 12 v електрични реле се префрлите на контрола модул за Автоматско светлината контрола модул

DEN 1440.00

одборот параметри1 , модул користи 12 V напојување , со анти обратна функција , обратна сила нема да ја оште