Слободен брод 10pc XH-C2401 24V 1А 40*40mm Semiconductors ладилници C1215 Phlx ладење Медицински посебни Електронски мраз

Слободен брод 10pc XH-C2401 24V 1А 40*40mm Semiconductors ладилници C1215 Phlx ладење Медицински посебни Електронски мраз

DEN 7738.00
-6 %
DEN 8232.00

Количина на стоки

Добредојдовте на Winwin ,
Ние нудиме на ПХБ,PCB монтажа,сите вид на компоненти(LRC и сите делови што треба ), SMT Матрицата , Модули,електронски Кабли,customzied Сензори .Алуминиум heatsink итн добар квалитет,разумни цени и стилски дизајн согласно вашите потреби , Ние секогаш ќе се направи нашите напори за да ги задоволи со вас , со нетрпение очекувам да вашиот контакт . повеќе quanity ве молиме контактирајте ме за да добиете специјален попуст ! посакуваме да имате пријатен шопинг . Слободен брод 10pc XH-C2401 24 V 1А 40*40mm Semiconductors ладилници C1215 Phlx ладење Медицински посебни Електронски мраз услуги на Клиентите
ПЛАЌАЊЕ
1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.
2.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .
ПРЕВОЗОТ
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
2.Ние ќе ја испрати на предмети со 2-5days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.
3. Секој увоз на Даноците не се вклучени во превозот надомест, купувачи се одговорни за царинските давачки кога тоа се случило .
4.Било какво барање за да се добие надоместок ,ве молиме да ги испратите назад предмети назад кон нас. Купувачите треба да се обрне на товарни назад во Кина, ако проблеми твое .
од друга страна, ако проблемот не е наш, ние ќе го плати превозот надомест.
5.Експрес испорака (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ, итн.) и пост сервис се дадени за превозот. 3-7 Days ќе се дојде до вашиот дом од Експрес испорака
Пост услуга како што е Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail ,Сингапур пост, Хонгконг Пост Воздух Mail достигне повеќето земји во рамките 15-45 работни дена,
Некои дестинација и други фактори може да потрае и до 60 дена.
Ве молиме да обрнете внимание : Цел помалку од 7 не ќе имаат следење на број, но вие ќе добиете предмети за сигурни,
ве молиме контактирајте со нас за да добиете рефундација или навредуваат ако не се добие во рок од 60 работни денови .
ПОВРАТНИ информации
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги .
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или нашите предмети или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации .
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
1. Услуга на светот,на Големо ,на мало, се откажат од превозот , Прилагодено за поддршка.
2. Работно време : (UTC+8) 8 : 45-12 : 00 часот; 13 : 00-22 : 00 часот .Се чувствуваат слободни да контакт со нас


Други карактеристики

Број На Модел На:
Semiconductors ладилници C1215
is_customized:
Yes
Бренд Име:
custom-souring
Големина:
40*40*5.7 мм
квалитет:
A

Најдобри понуди

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10PCS/МНОГУ mk131 12 v електрични реле се префрлите на контрола модул за Автоматско светлината контрола модул
  • Неодамнешно

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10PCS/МНОГУ mk131 12 v електрични реле се префрлите на контрола модул за Автоматско светлината контрола модул

DEN 1440.00

одборот параметри1 , модул користи 12 V напојување , со анти обратна функција , обратна сила нема да ја оште

Брз Слободен Брод 10PCS 50Hz-100KHz 600:600 Тешко 5 Pin 600:600 Аудио Изолација Трансформатор 1:1 Аудио Спојка Изолација Трансформатор.
  • Неодамнешно

Брз Слободен Брод 10PCS 50Hz-100KHz 600:600 Тешко 5 Pin 600:600 Аудио Изолација Трансформатор 1:1 Аудио Спојка Изолација Трансформатор.

528.00 DEN 491.00

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето,

НОВИ XH-M602 дигитална контрола литиум батерија полнење на батеријата контрола модул на наполнетост на Батеријата контрола switch
  • Неодамнешно

НОВИ XH-M602 дигитална контрола литиум батерија полнење на батеријата контрола модул на наполнетост на Батеријата контрола switch

DEN 312.00

За 220 V конверзија дома полнач за да ја наполните батеријата полнење на напон, полнење на напон и го поста