ALLEN BRADLEY 1747-UIC USB ДА DH485 ,ИМААТ ВО ПАРК

ALLEN BRADLEY 1747-UIC USB ДА DH485 ,ИМААТ ВО ПАРК

DEN 2397.60

Количина на стоки


Allen Bradley 1747 - UIC - USB за да DH485 - USB за да 1747 -СЛИК
1747-UIC Серија Б
Ова е нашиот резервни серија Б 1747-UIC, C13 кабел е вклучен како дел од кабел, има 3 завршува.. USB за да го поврзете вашиот КОМПЈУТЕР, RJ45 да го приклучиш во САЛАДИН и DB9 да го приклучиш во вас Panel View
Доаѓа со доживотна гаранција и бесплатна поддршка Ние ќе се тестира овој стоката пред превозот !!!
Белешки : Item(s) се испраќаат на следниот работен ден, откако уплата и да се расчисти. Ние нудиме 30day гаранција на сите наши производи. Без ризик, загарантирана ако нашите item(s) не успее, ве молиме контактирајте со нас да разговараат за наплата или замена (со исклучок на S&H). Нашите програмски кабли имаат ДОЖИВОТНА гаранција. Ако објектот е фабрички запечатени со производство мора да се врати уште со фабрички запечатени пакет или нема враќање ќе бидат дадени
Нови и Во акции тука !!!
ИСПОРАКА : 1.Предмети се испраќаат само по уплата. 2. DHL ПРОЗОРЦИ Fedex или ЕМС е достапна за превозот. 3.Бесплатен превозот надомест за Кина пост Воздух Mail/HK пост Воздух Mail за посебен предмет.кога ќе го одбра превозот метод, ве молиме да ги прашате нашите продавачот за да го промените вкупно задолжен за специјални производи. 4.Време на испорака : DHL,UPS-от,Fedex,EMS изразат испорака обично се 3-10 работни дена и Кина пост Воздух Mail/HK пост Воздух Mail превозот обично се 7-35 дена зависи од земјата доставени до. Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи. 5.Било несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. 6.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 7.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. 8.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор. Гаранција : Квалитетот е предвидено. Ако се чувствуваат разочарани со објектот,кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака. Предмети мора да се врати во оригиналната состојба за наплата/размена. Превозот на трошоците направени се за вас. Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте,ве молиме контактирајте со нас пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација. Ние картичка за секој купувач и ќе направи нашите напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин. Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Сите производи се качил преку строга тест пред пратката. Сите фотографии се прикажани се 100% вистински и за повикување само. Ве молиме овозможи можно мала разлика поради технички напредок и варијанса. Вашата цел е призната како што се со целосно познавање на производот спецификации и соодветните политики. Нашата служба за корисници е подготвен t ви помогнат во секое време.Со цел да се создаде пријатен шопинг искуство за вас,ние сме посветени на обезбедување на врвен квалитет и одлична услуга во секое време. Повратни информации : на Клиентите се задоволни е многу важно за нас,Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не е,ве молиме контактирајте со нас прво. Ние да работат заедно за да го решат секој спор


Други карактеристики

Бренд Име:
seawens
Примена:
Индустриски
Број На Модел На:
1747-UIC
is_customized:
Yes
Диригент Материјал:
Бакар
Изолација Материјал:
Гума
Јакна:
Гума
Тип:
Низок Напон
Тип:
PLC програмирање кабел
превозот:
Пресметува во касата
Производи Статус:
Имаат во парк
Гаранција:
365 дена(без Физички Оштетувања)
SIMATIC HMI ПОПРАВКА ДЕЛОВИ:
Нови во Кутија

Најдобри понуди

Европската+ C15 Schuko машки plug да C15 женски ритам Краток Приклучок Адаптер Кабел За ПРОЗОРЦИ PDU За 100CM,Германија Кабелот
  • Неодамнешно

Европската+ C15 Schuko машки plug да C15 женски ритам Краток Приклучок Адаптер Кабел За ПРОЗОРЦИ PDU За 100CM,Германија Кабелот

1151.52 DEN 1094.00

Европската+ C15 Schuko машки plug да C15 женски ритам Краток Приклучок Адаптер Кабел За ПРОЗОРЦИ PDU За 100 CM,Герман