ALLEN BRADLEY 20 ИНЧИ 1756-CP3 1747-CP3 SI SLC CONTROLLOGIX COMPACTLOGIX,ИМААТ ВО ПАРК

ALLEN BRADLEY 20 ИНЧИ 1756-CP3 1747-CP3 SI SLC CONTROLLOGIX COMPACTLOGIX,ИМААТ ВО ПАРК

DEN 717.60

Количина на стоки

Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте,ве молиме контактирајте со нас пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација. 1747-CP3 Allen Bradley SI Серијата, користете го ова со USB адаптер, ова е 1747-CP3/1756-CP3 но само пократок (околу 20" долго) и, исто така, има 90 сте на еден крај
Потребно за комуникација/за програмирање на SLC 5/03, 5/04, 5/05 или Control Logix и Compact Logix (DF1 RS232)
Додадете USB адаптер од нашата продавница или да ја користите вашата сопствена. Ако не е,ве молиме контактирајте со нас прво. со овој кабел можете да го користите вашиот USB адаптер и нашите кабел адаптер и не треба долго сериски кабел, вие само може да го имаат овој краток адаптер Ние ќе се тестира овој стоката пред превозот !!!
Белешки : Item(s) се испраќаат на следниот работен ден, откако уплата и да се расчисти. DHL ПРОЗОРЦИ Fedex или ЕМС е достапна за превозот. Сите фотографии се прикажани се 100% вистински и за повикување само. Вашата цел е призната како што се со целосно познавање на производот спецификации и соодветните политики. Ако се чувствуваат разочарани со објектот,кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор.


Други карактеристики

Бренд Име:
seawens
Примена:
Индустриски
Број На Модел На:
1756-CP3 1747-CP3
is_customized:
Yes
Диригент Материјал:
Бакар
Изолација Материјал:
Гума
Јакна:
Гума
Тип:
Низок Напон
Тип:
PLC програмирање кабел
превозот:
Пресметува во касата
Производи Статус:
Имаат во парк
Гаранција:
365 дена(без Физички Оштетувања)
SIMATIC HMI ПОПРАВКА ДЕЛОВИ:
Нови во Кутија

Најдобри понуди

Европската+ C15 Schuko машки plug да C15 женски ритам Краток Приклучок Адаптер Кабел За ПРОЗОРЦИ PDU За 100CM,Германија Кабелот
  • Неодамнешно

Европската+ C15 Schuko машки plug да C15 женски ритам Краток Приклучок Адаптер Кабел За ПРОЗОРЦИ PDU За 100CM,Германија Кабелот

1151.52 DEN 1094.00

Европската+ C15 Schuko машки plug да C15 женски ритам Краток Приклучок Адаптер Кабел За ПРОЗОРЦИ PDU За 100 CM,Герман