1.5 м Автомобил Полнач Plug да DC5.5*2.1 Plug 3А/2464/22AWG Бакар Кабелот Продолжување Пролет Моќ Кабел за GPS Navigator Масажа Перница

1.5 м Автомобил Полнач Plug да DC5.5*2.1 Plug 3А/2464/22AWG Бакар Кабелот Продолжување Пролет Моќ Кабел за GPS Navigator Масажа

DEN 258.72

Количина на стоки


● Конектор Тип : Автомобил Полнач Plug да DC5.5*2.1 Џек.
● Кабел : 2464/22 AWG, 1.5 Метри Должина, или да се Прилагоди.
● Висок Квалитет на Приклучокот и Џек со Вирус Релјефи.
● Апликацијата : Скок Стартер, Бустер Автомобил Батеријата, Inflator Пумпа, перач на Автомобили, Автомобилот Уред, итн.
● Пакет : PE/Картон, или Прилагодено.
● ОЕМ/ODM е достапна, ние сме во состојба да направи примерок и масовно производство на кабел според вашите барања или цртежи.
Доколку имате добра идеја и проект, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, вашето задоволство е секогаш наш врвен приоритет.
подолу се наведени најмногу загрижени барањето може да го имате, ако ви треба повеќе помош, слободно контактирајте не преку порака или онлајн разговор соба.

Кога можам да очекувам мојата цел?

По вашата исплата чист, нашиот тим ќе се врши увид и брод вашата нарачка во рок од 3 работни дена. Во случај на датум може да биде одложен поради недостиг, ние ќе ве информираме преку порака веднаш.
Можете да изберете воздух mail превозот или изразат испорака (ЕМС/DHL/UPS/ФЕДЕКС) кога ќе исходот.
Ако вашата цел е испраќаат преку воздух mail, испорака обично трае 10-22 дена по испраќањето,
додека ако вашата цел е предаден од експрес сервис, време на испорака се потребни околу 5-8 дена.

Што е политика на враќање?
Цел со доверба со фабриката е 12 месеци гаранција.
Може да се врати повеќето нови, неискористени предмети се продава во рок од 30 дена од денот на доставување на размена или наплата.
Ве молиме контактирајте со нас за да добиете RMA(враќање стока во промет) број пред да се врати. Нашата услуга претставник ќе ви помогне и да се Справи Враќа и Наплата Благодатно како дел од нашиот бизнис.
Пошта ќе биде испратена до вас, откако на вашиот врати се обработува.

Што се случува доколку јас не ги примите објект?
Ние гарантираме за вашите производи ќе пристигнат безбедно во земјата на дестинација. Во случај вашиот пакет е изгубен, ние повторно ќе се испрати стоката или да ви даде целосна наплата.
Фабриката Слики


Други карактеристики

Тип:
Енергетски Кабли
Бренд Име:
ZINIU
Конектор тип:
Автомобил Полнач Plug да DC5.5*2.1 Приклучок
Диригент Материјал:
Бакар
Изолација Материјал:
ПВЦ
боја:
бела или црна
Должина:
1500mm, or Customized
Is_Customized:
Yes
Производ Статус:
во парк
Место на Потекло:
Шенжен Кина
Број На Модел На:
JKM-CC007

Најдобри понуди

1m SAE Plug да О Тип Терминал Брз Полнач 20A/2468/14AWG Бакар Кабелот DIY Моќ Кабел за Бустер Автомобил Батеријата Скок Стартер
  • Неодамнешно

1m SAE Plug да О Тип Терминал Брз Полнач 20A/2468/14AWG Бакар Кабелот DIY Моќ Кабел за Бустер Автомобил Батеријата Скок Стартер

DEN 301.92

● Конектор Тип : SAE Plug да О Тип Терминал.● Кабел : 2468 / 14 AWG, 1.0 Метри Должина, или да се Прилагоди.● Висок Кв

Црна 2.0 M машки C14 ДА C13 женски трансфер продолжување моќ кабел за еден суб-два ПРОЗОРЦИ PDU шасија интерфејс серверот кабелот
  • Неодамнешно

Црна 2.0 M машки C14 ДА C13 женски трансфер продолжување моќ кабел за еден суб-два ПРОЗОРЦИ PDU шасија интерфејс серверот кабелот

DEN 845.76

Црна 2.0 M машки C14 ДА C13 женски трансфер продолжување моќ кабел за еден субдва ПРОЗОРЦИ PDU шасија интерфеј

IEC320 C13-C14 Иглички Ѕид женски Штекер за Да C14 Иглички Ѕид женски Краток Приклучок Адаптер Кабел За ПРОЗОРЦИ PDU За 50CM
  • Неодамнешно

IEC320 C13-C14 Иглички Ѕид женски Штекер за Да C14 Иглички Ѕид женски Краток Приклучок Адаптер Кабел За ПРОЗОРЦИ PDU За 50CM

623.52 DEN 592.00

IEC320 C13C14 Иглички Ѕид женски Штекер за Да C14 Иглички Ѕид женски Краток Приклучок Адаптер Кабел За ПРОЗОРЦИ

100Pcs 30CM Женски USB Конектор Совети со Кабел Кабелот за Напојување Жица за Адаптер Дигитални Камери и видео камера MP3 MP4
  • Неодамнешно

100Pcs 30CM Женски USB Конектор Совети со Кабел Кабелот за Напојување Жица за Адаптер Дигитални Камери и видео камера MP3 MP4

DEN 2395.20

На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш Ако не го добиете вашиот пакет во 30 дена, ве молим

Европската+ C15 Schuko машки plug да C15 женски ритам Краток Приклучок Адаптер Кабел За ПРОЗОРЦИ PDU За 100CM,Германија Кабелот
  • Неодамнешно

Европската+ C15 Schuko машки plug да C15 женски ритам Краток Приклучок Адаптер Кабел За ПРОЗОРЦИ PDU За 100CM,Германија Кабелот

1151.52 DEN 1094.00

Европската+ C15 Schuko машки plug да C15 женски ритам Краток Приклучок Адаптер Кабел За ПРОЗОРЦИ PDU За 100 CM,Герман

Запалка приклучок за Штекер за да DC5.5*2.1 Plug 10A/SPT1/18AWG Бакар Кабелот Моќ Кабел за Прашина колектор прочистувач на Воздухот
  • Неодамнешно

Запалка приклучок за Штекер за да DC5.5*2.1 Plug 10A/SPT1/18AWG Бакар Кабелот Моќ Кабел за Прашина колектор прочистувач на Воздухот

DEN 229.92

● Конектор Тип : запалка приклучок за Штекер за да DC5.5*2.1 Џек, Женски.● Кабел : SPT1 / 18 AWG, 0.35 Метри Должина, и

4 во 1 Мулти Функцијата Мобилен Телефон на Поправка USB DC Прилагодливи Моќ Кабел за Телефон Тест Инструмент Кабли
  • Неодамнешно

4 во 1 Мулти Функцијата Мобилен Телефон на Поправка USB DC Прилагодливи Моќ Кабел за Телефон Тест Инструмент Кабли

123.84 DEN 104.00

Карактеристики : 1 Високо квалитетен материјал, не е лесно да се скрши.2 Ефективно го блокира помеѓу секо