Квалитетот бела боја 10pcs/торба 60mm должина малку цевка бесплатен превозот

Квалитетот бела боја 10pcs/торба 60mm должина малку цевка бесплатен превозот

DEN 1322.00
-5 %
DEN 1391.52

Количина на стоки


Стиснете Цевка со Должина 60 MM
Пакување & Испорака ПАКУВАЊЕ :
Стандардна извоз тетрапак пакување. ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА :
3-8 дена по потврдувањето цел,детали за испорака датум треба да се реши според
производство сезона и цел количество. Компанијата Информации
Ningbo VMATIC Течни Контрола Индустрија Co., Ltd е специјализирана производител и извозник на издавање системи и опрема за сите индустрии. Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила. Ние сме посветени да издавање дизајн, развој, производство и продажба. Имаме 10 големи серија за нашите производи, соодветната класификација според квалитетот и функција, итн. Секој од нашите предмети е abided со обезбедување на сите индустрии ефективни решение за потребите да се издаваат течности и ставете во еден контролиран начин.
Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила. Ние снабдување со едноставна рака или клупата точење за еден дел материјали преку автоматско роботски издавање системи со визија признавање и метар-микс опрема за две-дел материјали, како што се epoxies. Комплетна линија на заменливи шприцеви, буриња, игли и совети се исто така достапни.
Нашите производи се погодни за многу апликации, вклучително и за Медицинската, Електронски, Накит, Автомобилската и општи индустриски ОЕМ собранието операции.
Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со висок квалитет предмети и добра вредност за парите, со која ќе се обезбеди задоволство со високо ниво на посветеност.
Ние со нетрпение очекуваме да го можност да услуга вашиот издавање барања. Историја 1 Нашите Фабрика Основана
нашата фабрика основана од 2009 година, започнете со нашите demestic продажбата 2 Добрата Продажба Во Кина
ние продаваме брзо и во нашите Кина Пазарот и да уживаат голем углед 3 Увозот & Извозот Одделот Утврдени
нашите увозот и извозот на одделот се воспостави, да започнеме нашиот меѓународната продажба 4 Продаде Брзо Странство
нашиот извоз годишна продажба износ стигнат до 5,000,000 ДОЛАРИ Сертификати
Обезбедување На Квалитет
Заштита На Вашата Исплата,
Безбеден Вашиот Цел На Нашите Предности
Висок Квалитет На Квалитетни Суровини, Напредни Објекти, Парична Казна И Процедури.
Висока Продуктивност
Брза Испорака
Водечките Ниво R & D Оддел
Искусни Маркетинг Менаџер
Професионален Дизајн Одделот
Прифати ОЕМ & ODM
Одлична Услуга По продажбата Ние им Служи на Врвот 500
ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ F AQ 1. Јас може да се купи ниска количина за тест?
Да, се разбира, цените покажа на интернет, вклучувајќи го и превозот цена, но е ќ се земе околу 20-25 дена да вашиот место. ако ви треба брзо експрес, можете да контактирате со мене, имаме договорената цена со изразат компанија, како што курирската служба DHL, UPS-от, FEDEX,ТНТ. 2. Кога ќе се направи за испорака по цел
Ние обично се направи за испорака во рок од 2 дена, ако цел голема количина или ОЕМ предмети, тоа ќе потрае подолго време. 3. Она што е MOQ?
Обично, нашите MOQ покажа дека на веб-сајтот,но на некои објекти или ОЕМ објект, MOQ ќе биде потврда по преговори 4. Може да добијам попуст?
Да, ако цел поголема количина или ако може да ја користите вашата сопствена изразат сметка, pls кажете ми да се провери конечната цена. 5. Дали ви се изврши увид на готови производи?
Да, секој чекор од производство и готови производи, ќе се излезе инспекција од страна на КК одделот пред превозот.


Други карактеристики

Тип:
Epoxies
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
VC-A03692

Најдобри понуди

Висок Квалитет Смола Статичен Миксер MC10-24 Мешање Млазници за Duo Пакет Epoxies Со Ниска Цена Смола Статичен Миксер со Мешање
  • Неодамнешно

Висок Квалитет Смола Статичен Миксер MC10-24 Мешање Млазници за Duo Пакет Epoxies Со Ниска Цена Смола Статичен Миксер со Мешање

1248.00 DEN 1186.00

Детални ИнформацииСмола Статичен Миксер MC1024 Мешање Млазници за Duo Пакет Epoxies 10pcs / торбаПакување & Испора

500PCS/многу Епоксидна Смола Статичен Миксер BAB 05-16L (зелена) Квадратни зелени Цевка Миксер Мешање Млазници за Duo Пакет Epoxies
  • Неодамнешно

500PCS/многу Епоксидна Смола Статичен Миксер BAB 05-16L (зелена) Квадратни зелени Цевка Миксер Мешање Млазници за Duo Пакет Epoxies

DEN 4560.00

500 PCS / многу Епоксидна Смола Статичен Миксер BAB 0516 L (зелена) Квадратни зелени Цевка Миксер Мешање Млазниц

Топла Продажба Лепак Контролер Издавање Машина се Справи со Префрлање со Метал 1:1 Патрон, Лепак Издавање Кертриџ, Патрон на
  • Неодамнешно

Топла Продажба Лепак Контролер Издавање Машина се Справи со Префрлање со Метал 1:1 Патрон, Лепак Издавање Кертриџ, Патрон на

8880.00 DEN 8436.00

Детални Информации1 PCS / SETПакување & Испорака ПАКУВАЊЕ : Стандардна извоз тетрапак пакување ВРЕМЕ НА ИСП

Топла Продажба Лепак Контролер Издавање Машина се Справи со Префрлање со Метал 2:1 Патрон Носителот, Лепак Издавање Кертриџ
  • Неодамнешно

Топла Продажба Лепак Контролер Издавање Машина се Справи со Префрлање со Метал 2:1 Патрон Носителот, Лепак Издавање Кертриџ

8880.00 DEN 8436.00

Висока ПродуктивностБрза ИспоракаВодечките Ниво R & D ОдделИскусни Маркетинг МенаџерПрофесионален Диз