10pcs/многу unfilled 50мл 1:1 односот епоксидна ab лепак барел, ab лепак фармацевт пиштол празен кертриџ

10pcs/многу unfilled 50мл 1:1 односот епоксидна ab лепак барел, ab лепак фармацевт пиштол празен кертриџ

DEN 720.00

Количина на стоки


unfilled 50мл сооднос 1 : 1 епоксидна ab лепак барел, ab лепак фармацевт пиштол празен кертриџ две оваа компонента кертриџ е празна, без било течност prefilled , тоа applys да пакување и storaging две-компонента епоксидна смола лепак, Со лепак пиштол употреба, се совпаѓаат со нашите МА статичен миксер, Може да се користи за мала количина издавање . Јачина на звук : 50мл сооднос 1 : 1


Други карактеристики

Тип:
Epoxies
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
50мл 1

Најдобри понуди

Топла Продажба Лепак Контролер Издавање Машина се Справи со Префрлање со Метал 1:1 Патрон, Лепак Издавање Кертриџ, Патрон на
  • Неодамнешно

Топла Продажба Лепак Контролер Издавање Машина се Справи со Префрлање со Метал 1:1 Патрон, Лепак Издавање Кертриџ, Патрон на

8880.00 DEN 8436.00

Детални Информации1 PCS / SETПакување & Испорака ПАКУВАЊЕ : Стандардна извоз тетрапак пакување...

ТОПЛА Продажба 100PCS Издавање Игла Совет 25G 1 Должина за Течни Фармацевт Лепило Лепак Шприц Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

ТОПЛА Продажба 100PCS Издавање Игла Совет 25G 1 Должина за Течни Фармацевт Лепило Лепак Шприц Бесплатен Превозот

479.52 DEN 456.00

Детали100pcs 1" 25 G Издавање ИглаНашите Услуги1 За сите ваши прашања за нас или нашите производи, ние ќе ви од

Топла Продажба Лепак Контролер Издавање Машина се Справи со Префрлање со Метал 2:1 Патрон Носителот, Лепак Издавање Кертриџ
  • Неодамнешно

Топла Продажба Лепак Контролер Издавање Машина се Справи со Префрлање со Метал 2:1 Патрон Носителот, Лепак Издавање Кертриџ

8880.00 DEN 8436.00

Висока ПродуктивностБрза ИспоракаВодечките Ниво R & D ОдделИскусни Маркетинг МенаџерПрофесионален Диз

1 инчен 23G ТЕ Премиер Издавање Совети издавање игли БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 100pcs/торба 1 Цевки Должина Издавање Игла
  • Неодамнешно

1 инчен 23G ТЕ Премиер Издавање Совети издавање игли БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 100pcs/торба 1 Цевки Должина Издавање Игла

479.52 DEN 456.00

Детали 100pcs 1" 23 G Издавање Игла Пакување & Испорака ПАКУВАЊЕ : Стандардна извоз тетрапак пакување ВРЕМЕ НА