Најдобри дама Боја Топли Кристално Гем Луксузни Свадба V Облик на Кристал Свадба Макси Изјава Ѓердан Јака Ѓердан &Pendants0120

Најдобри дама Боја Топли Кристално Гем Луксузни Свадба V Облик на Кристал Свадба Макси Изјава Ѓердан Јака Ѓердан &Pendants0120

DEN 403.00
-40 %
DEN 671.04

Количина на стокиДруги карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Pendant Големина:
кристал ѓердан
Бренд Име:
Најдобри дама
Број На Модел На:
0120
Должина:
45cm

Најдобри понуди

Нови Boho рачно изработени Бела Ѕвезда Камен Шарм Chokers Ѓердан за Жените Бохемски Мода Ѓердан од Злато-боја Beaded Синџир На
  • Неодамнешно

Нови Boho рачно изработени Бела Ѕвезда Камен Шарм Chokers Ѓердан за Жените Бохемски Мода Ѓердан од Злато-боја Beaded Синџир На

342.24 DEN 240.00

2Нови Boho рачно изработени Бела Ѕвезда Камен Шарм Chokers Ѓердан за Жените Бохемски Мода Ѓердан од Златобоја

10 парчиња/многу Шупливи Цвет Pendant Ѓердани Multilayer Синџир Сребрена Боја Кристал Chokers Кубни Циркони Шарм Жените Накит
  • Неодамнешно

10 парчиња/многу Шупливи Цвет Pendant Ѓердани Multilayer Синџир Сребрена Боја Кристал Chokers Кубни Циркони Шарм Жените Накит

379.20 DEN 285.00

10 парчиња / многу Шупливи Цвет Pendant Ѓердани Multilayer Синџир Сребрена Боја Кристал Chokers Кубни Циркони Шарм Же

Моден Накит Collares Европски И Американски Стилски Сите натпревар Multilayer Долга Сина борови Бисери Ѓердан Женски Џемпер Синџир
  • Неодамнешно

Моден Накит Collares Европски И Американски Стилски Сите натпревар Multilayer Долга Сина борови Бисери Ѓердан Женски Џемпер Синџир

DEN 188.64

Ве молиме имајте во предвид : (1)Сликите за повикување само,не е вистински производ големина,производ гол

АА 3 Насоки 18 6-7mm Слатководни Бисер Црна Ѓердан Вистински Природен Црниот Бисер рачно изработени Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

АА 3 Насоки 18 6-7mm Слатководни Бисер Црна Ѓердан Вистински Природен Црниот Бисер рачно изработени Бесплатен Превозот

DEN 3354.72

Тибетската Накит Сандаловина Будистички Буда Медитација 216 Молитва Мушка Мала Хривнија / Ѓердан Унисек

Вистински Слатководни Природен Бисер Ѓердани Жените Парична Казна Ѓердан Накит Бисер Бел Ориз Ѓердан Образован Вистински Бисер
  • Неодамнешно

Вистински Слатководни Природен Бисер Ѓердани Жените Парична Казна Ѓердан Накит Бисер Бел Ориз Ѓердан Образован Вистински Бисер

734.88 DEN 515.00

W elcome на нашата online продавницаПриродните Слатководни Бисер Ѓердани,Привлечен Дизајн, месинг hummer затвор

Meetcute Гроздобер Циганска Племенски Мода Метал Флорални Шема Ѓердан за Женски Луксузни Злато Шупливи Надвор Краток Задави Ѓердан
  • Неодамнешно

Meetcute Гроздобер Циганска Племенски Мода Метал Флорални Шема Ѓердан за Женски Луксузни Злато Шупливи Надвор Краток Задави Ѓердан

204.00 DEN 190.00

Meetcute Гроздобер Циганска Племенски Мода Метал Флорални Шема Ѓердан за Женски Луксузни Злато Шупливи Над