АА 3 Насоки 18 6-7mm Слатководни Бисер Црна Ѓердан Вистински Природен Црниот Бисер рачно изработени Бесплатен Превозот

АА 3 Насоки 18 6-7mm Слатководни Бисер Црна Ѓердан Вистински Природен Црниот Бисер рачно изработени Бесплатен Превозот

DEN 3354.72

Количина на стоки


Тибетската Накит Сандаловина Будистички Буда Медитација 216 Молитва Мушка Мала Хривнија/Ѓердан Унисекс Подарок 900mm US$ 16.89 /многу
парчиња / многу
Домот, Свадба Врвот Вистински бисер 5-6mm Мушка Природни нагласи Мода рачно изработени Ѓердани џемпер синџир на жените Накит Слатководни US$ 18.89 /парче
5pcs Шарм Turriform Тиркизна Круг Мушка Handmake Ѓердан Жена Партија Подарок бесплатен превозот и 6 N00129 US$ 25.89 /многу
парчиња / многу
Рачно изработени вистински бисер ѓердани 45см должина Природен бисер ААА 9-10мм се потенцира Моден бисер ѓердани подароци за жените Накит US$ 25.89 /парче
Бесплатен Превозот Скок Ѓердан За Жена.Нови Пристигнување Модерен Црвени Корални Камен Ѓердан Ѓердан , Мода Tusk Ѓердан US$ 9.99 /парче
Нови Пристигнување Модерен Шарени Тиркизна Камен Ѓердан Ѓердан , Бесплатен Превозот Изјава Ѓердан За Жена Микс Големина 6mm-20mm US$ 18.89 /парче
Бесплатен Превозот Нови Пристигнување Модерен Multilayer Буци Црвени Корални Парче Ѓердан Ѓердан Ѓердан Претерани Корални Камен Накит US$ 25.89 /парче
Бесплатен Превозот Скок Ѓердан За Жена.Нови Пристигнување Модерен Тиркизна Мушка Ѓердан Ѓердан , Мода Tusk Ѓердан 2 Слој US$ 18.89 /парче
На реден број : 6 N0454
Ѓердан Големина : 18inch (45cm)
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство .
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање.како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Превозот 1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи .
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата 2-4 дена www.dhl.com 2-4 дена www.fedex.com 2-4 дена www.ups.com од 2 до 5 дена www.tnt.com 4-8days www.ems.com.cn 15-30 дена www.hongkongpost.com 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена .
Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме !(ние ќе ви испратиме подарок кога добиваме позитивен фидбек од вас.ви благодарам!)


Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Бисер Форма:
Nearround
Должина:
18inch
Метали Тип:
сребро позлатен
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
45см
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
6N0454

Најдобри понуди

Црното Злато Синџир Краток Ѓердан Романтична Накит Мода Црвено Кристално Срце Стрелка Прекрасна Краток Ѓердан Онлајн Топла продажба
 • Неодамнешно

Црното Злато Синџир Краток Ѓердан Романтична Накит Мода Црвено Кристално Срце Стрелка Прекрасна Краток Ѓердан Онлајн Топла продажба

271.68 DEN 242.00

Црното Злато Синџир Краток Ѓердан Романтична Накит Мода Црвено Кристално Срце Стрелка Прекрасна Крато

925 Sterling Silver & Зголеми Златна Боја Извртени Вода Бран Синџир Ѓердан Ѓердан Жени, Девојки Накит 40/45см колиер kolye bijoux
 • Неодамнешно

925 Sterling Silver & Зголеми Златна Боја Извртени Вода Бран Синџир Ѓердан Ѓердан Жени, Девојки Накит 40/45см колиер kolye bijoux

299.52 DEN 230.00

Опис : Во вид на фотографииСостојба : 100% НовиМатеријал : 925 Sterling Silver + 18 K Розово Злато ПозлатенДолжината н

2017 Мода Нови Пристигнување Multilayer Чипка Ѓердан Црна, Розова Сомот Лента Лак Вратоврска До Ѓердан Ѓердан за Жените Јака
 • Неодамнешно

2017 Мода Нови Пристигнување Multilayer Чипка Ѓердан Црна, Розова Сомот Лента Лак Вратоврска До Ѓердан Ѓердан за Жените Јака

DEN 191.52

Добредојдовте на ЏЕСИ МОДА!Ви благодариме за revewing нашата продавница.Се надевам дека ќе имате многуСреќ

Моден Претерани Палата Гроздобер Ѓердан Ѓердан Голема Боја Лист Був Декорација Ѓердани Украси Краток Дел Collares Muje
 • Неодамнешно

Моден Претерани Палата Гроздобер Ѓердан Ѓердан Голема Боја Лист Був Декорација Ѓердани Украси Краток Дел Collares Muje

129.12 DEN 116.00

Карактеристики : pendant е врв на целиот дизајн Синџирот облик string оди добро со pendant, и подобрување на егзоти

2017 Мода Harajuku Занитвам Панк Модата Едноставно Кожа Ѓердан Хривнија Љубов Заклучување За Парови Жените Како Подарок KJL074
 • Неодамнешно

2017 Мода Harajuku Занитвам Панк Модата Едноставно Кожа Ѓердан Хривнија Љубов Заклучување За Парови Жените Како Подарок KJL074

223.20 DEN 127.00

2017 Мода Harajuku Занитвам Панк Модата Едноставно Кожа Ѓердан Хривнија Љубов Заклучување За Парови Жените К

10 парчиња/многу Шупливи Цвет Pendant Ѓердани Multilayer Синџир Сребрена Боја Кристал Chokers Кубни Циркони Шарм Жените Накит
 • Неодамнешно

10 парчиња/многу Шупливи Цвет Pendant Ѓердани Multilayer Синџир Сребрена Боја Кристал Chokers Кубни Циркони Шарм Жените Накит

379.20 DEN 285.00

10 парчиња / многу Шупливи Цвет Pendant Ѓердани Multilayer Синџир Сребрена Боја Кристал Chokers Кубни Циркони Шарм Же

HZSHINLING Западен Неверојатни Сиви Волци Боло Вратоврска ѓердан Нов Дизајн Завива Волк Вратот се Врзува Кожа Ѓердан Кошула Додатоци
 • Неодамнешно

HZSHINLING Западен Неверојатни Сиви Волци Боло Вратоврска ѓердан Нов Дизајн Завива Волк Вратот се Врзува Кожа Ѓердан Кошула Додатоци

336.00 DEN 168.00

Предмет : 2017 Мода Западен Неверојатни Сиви Волци Боло Вратоврска Нов Дизајн Завива Волк Вратот се Врзув

Моден Накит Collares Европски И Американски Стилски Сите натпревар Multilayer Долга Сина борови Бисери Ѓердан Женски Џемпер Синџир
 • Неодамнешно

Моден Накит Collares Европски И Американски Стилски Сите натпревар Multilayer Долга Сина борови Бисери Ѓердан Женски Џемпер Синџир

DEN 188.64

Ве молиме имајте во предвид : (1)Сликите за повикување само,не е вистински производ големина,производ гол

Разновидниот Претерување Акрилик Ѓердан Различни Бои Вратот Ѓердани Краток Синџир Жените Етничка Накит Collares Chokers N15828
 • Неодамнешно

Разновидниот Претерување Акрилик Ѓердан Различни Бои Вратот Ѓердани Краток Синџир Жените Етничка Накит Collares Chokers N15828

369.12 DEN 351.00

Опис : Акрилик Chokers ЃерданТочка Бр : N15827Материјал : Акрилик Делови, CCB ТокаПозлата : Злато ПозлатаКолекциј

Трговија на големо Ѓердан Акрилик Стакло Цинк Легура Црно и Бело Цвеќе Форма Жените Домот Нетранспарентно Партија Тренди Ѓердан
 • Неодамнешно

Трговија на големо Ѓердан Акрилик Стакло Цинк Легура Црно и Бело Цвеќе Форма Жените Домот Нетранспарентно Партија Тренди Ѓердан

1279.68 DEN 1164.00

За Нашата продавницаСите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.Цел≥$150 , Бесплате

Вистински Слатководни Природен Бисер Ѓердани Жените Парична Казна Ѓердан Накит Бисер Бел Ориз Ѓердан Образован Вистински Бисер
 • Неодамнешно

Вистински Слатководни Природен Бисер Ѓердани Жените Парична Казна Ѓердан Накит Бисер Бел Ориз Ѓердан Образован Вистински Бисер

734.88 DEN 515.00

W elcome на нашата online продавницаПриродните Слатководни Бисер Ѓердани,Привлечен Дизајн, месинг hummer затвор