Природни multicolor турмалин Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 сребро трендовски Луксузни Облаци круг на жените Накит

Природни multicolor турмалин Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 сребро трендовски Луксузни Облаци круг на жените

DEN 4039.00
-15 %
DEN 4752.00

Количина на стоки


Природни multicolor турмалин Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 сребро трендовски Луксузни Облаци круг на жените Накит
Ние ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање. Ние, исто така, ќе го избере подобар гем посветен на мојот драг пријател.
Ве молиме имајте во предвид :
(1) $ 99 е цената на еден ѓердан.
(2) на Овој ѓердан има Platinum позлатен и роуз злато позлатен два стилови, ве молиме да ни кажете на кој стил ви се допаѓа.
Инаку ние ќе ја испрати на Платина позлатен боја стандардно.
Главната скапоцен камен : natura l турмалин , камен Големина : 8p4*6mm
Метал тип : 925 sterling silver Страна камен : циркони
Ако сакате друга големина камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди .


Други карактеристики

Гем Боја:
Повеќе
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Партија
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
xl263
Главниот Камен:
Турмалин
Обликотшема:
самовила
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Пол:
Жените
Pendant Големина:
за мм
Должина:
43cm
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Certificate Type:
CNAS
Метал Печат:
925,Фунта
Бренд Име:
URORU
Сертификат Број:
SC
боја:
multicolor
Главната Скапоцен Камен:
природни multicolor турмалин
Метал Тип:
925 Sterling silver

Најдобри понуди

Hongye 2018 Топла Продажба 925 Sterling Silver Природните Слатководни Бисер Pendant Ѓердан Едноставен Класичен Накит за Жените
 • Неодамнешно

Hongye 2018 Топла Продажба 925 Sterling Silver Природните Слатководни Бисер Pendant Ѓердан Едноставен Класичен Накит за Жените

1091.52 DEN 764.00

Hongye 2017 Топла Продажба 925 Sterling Silver Природните Слатководни Бисер Pendant Ѓердан Едноставен Класичен Накит за

Италијански Technology18K Злато Женска Змија Ѓердани Тенок Тенка Змија Алки ЗА Привезоци Collarbone Синџир Змија Коски Locket
 • Неодамнешно

Италијански Technology18K Злато Женска Змија Ѓердани Тенок Тенка Змија Алки ЗА Привезоци Collarbone Синџир Змија Коски Locket

15768.00 DEN 7884.00

Опис На СертификатотБренд Име : JEWEAST Earring Тип : Студ Обетки парична Казна или Мода : парична Казна Повод : П

LAMOON 8мм Слатководни Бисери Pendant Ѓердан 2017 Нови Симпатична Малку Мачка Уши 925-Sterling-Сребрена парична Казна Накит за
 • Неодамнешно

LAMOON 8мм Слатководни Бисери Pendant Ѓердан 2017 Нови Симпатична Малку Мачка Уши 925-Sterling-Сребрена парична Казна Накит за

737.76 DEN 443.00

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Малку Мачка Уши Облик Pendant Ѓердан【Главниот Камен】 : 8mm Слатководни Бисери【Meterial

Балтички Килибар Ентони и Штиклирајте Јака со Прилагодливи Кожа за на Рака за Кучиња и Мачки - Лабораторија Тестирани
 • Неодамнешно

Балтички Килибар Ентони и Штиклирајте Јака со Прилагодливи Кожа за на Рака за Кучиња и Мачки - Лабораторија Тестирани

623.52 DEN 592.00

КАКО РАБОТИ : НА ЗАШТИТЕН МЕХАНИЗАМ Е ДВОЈНА : 1) Килибар содржи ароматични супстанцијата наречена terpenes.С

Koraba парична Казна Накит Уникатните Природни Црвени и Бели Ахат Врежан Риба Форма Ѓердан Pendant Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Koraba парична Казна Накит Уникатните Природни Црвени и Бели Ахат Врежан Риба Форма Ѓердан Pendant Бесплатен Превозот

DEN 1439.52

Препорачана Меѓународен Превозот На Располагање! Бродови од Нашиот Магацин во Кина, тој ќе Пристигне во

Multicolor Природен Бисер Ѓердани за Жените Партија Накит Подароци Тело Синџир 8-9MM Слатководни Бисер Ѓердани парична Казна
 • Неодамнешно

Multicolor Природен Бисер Ѓердани за Жените Партија Накит Подароци Тело Синџир 8-9MM Слатководни Бисер Ѓердани парична Казна

2181.12 DEN 1200.00

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ[Бренд Име] Feige[Item Type] Бисер ѓердани[Синџир Должина] 1718in

Sinya 120cm 7-8мм круг природните слатководни бисер монистра Долг ѓердан вистински класичната бисер ѓердани накит за жените
 • Неодамнешно

Sinya 120cm 7-8мм круг природните слатководни бисер монистра Долг ѓердан вистински класичната бисер ѓердани накит за жените

10300.80 DEN 7211.00

ние многу ќе го ценат вашиот афирмација и вашето време.ПЛАЌАЊЕЗачувам, T / T, Western Union, како и други услови з

Jemmin Нови Симпатична Природа Сина Опал Камен бисери Ѓердан Крст Привезоци Подарок За Жените Девојки 925 Фунта Сребрен Накит
 • Неодамнешно

Jemmin Нови Симпатична Природа Сина Опал Камен бисери Ѓердан Крст Привезоци Подарок За Жените Девојки 925 Фунта Сребрен Накит

640.32 DEN 397.00

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Фунта Сребро,Количини : 1 Парче1 Целосна плаќањето мора д

Тренди црна слатководни бисер ѓердани за жените,природни долго бисер ѓердани накит сопруга партија подарок 700 мм
 • Неодамнешно

Тренди црна слатководни бисер ѓердани за жените,природни долго бисер ѓердани накит сопруга партија подарок 700 мм

1353.60 DEN 880.00

Име на производ Трендовски црна слатководни бисер ѓердани за жените,природни долго бисер ѓердани накит

J. C Жени Датира Препорачуваме Marquise Во Облик На Смарагд & Сини Топаз Pendent Солидна 925 Фунта Сребрен Ѓердан Парична Казна
 • Неодамнешно

J. C Жени Датира Препорачуваме Marquise Во Облик На Смарагд & Сини Топаз Pendent Солидна 925 Фунта Сребрен Ѓердан Парична Казна

1368.00 DEN 821.00

Бренд име : J CМетал : 925 Sterling SilverМетал печат : ДаГлавниот камен : Смарагд ,Сини ТопазКамен облик : Смарагд Н

Нов Бисер Ѓердани Природните Слатководни Бисер Среќна Ѕвезда прилагодливи Ѓердан Pendant 925 Фунта Сребрен Накит За Жените Подарок
 • Неодамнешно

Нов Бисер Ѓердани Природните Слатководни Бисер Среќна Ѕвезда прилагодливи Ѓердан Pendant 925 Фунта Сребрен Накит За Жените Подарок

818.40 DEN 532.00

Производи namer Нов Бисер Ѓердани Природните Слатководни Бисер Среќна Ѕвезда прилагодливи Ѓердан Pendant 925