Природни опал Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 сребро Мода Домот луксузен круг девојки жените партија Накит

Природни опал Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 сребро Мода Домот луксузен круг девојки жените партија Накит

DEN 5630.00
-15 %
DEN 6624.00

Количина на стоки


Природни опал Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 сребро Мода Домот луксузен круг девојки жените партија Накит
Ние ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање. Ние, исто така, ќе го избере подобар гем посветен на мојот драг пријател.
Главната скапоцен камен : природни опал, камен Големина : 6p6*8мм,
Метал тип : 925 sterling silver Страна камен : циркони
Ако сакате друга големина камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди .


Други карактеристики

Гем Боја:
Повеќе
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Партија
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
XL506
Главниот Камен:
опал
Обликотшема:
Круг
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Пол:
Жените
Pendant Големина:
за мм
Должина:
43cm
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Certificate Type:
CNAS
Метал Печат:
925,Фунта
Бренд Име:
URORU
Сертификат Број:
SC
боја:
multicolor
Главната Скапоцен Камен:
природни опал
Метал Тип:
925 Sterling silver

Најдобри понуди

LAMOON Нови Сакана Мечка Бранеа и Срцевите Реално Фунта Sliver Синџир парична Казна Накит S925 Pendant Ѓердан За Жените
  • Неодамнешно

LAMOON Нови Сакана Мечка Бранеа и Срцевите Реално Фунта Sliver Синџир парична Казна Накит S925 Pendant Ѓердан За Жените

839.04 DEN 588.00

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА Peridot>>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Сакана мечка бранеа две бои Pandent Ѓердан【Meterial】 : 925 Sterling Silve

J. C Жени Датира Препорачуваме Marquise Во Облик На Смарагд & Сини Топаз Pendent Солидна 925 Фунта Сребрен Ѓердан Парична Казна
  • Неодамнешно

J. C Жени Датира Препорачуваме Marquise Во Облик На Смарагд & Сини Топаз Pendent Солидна 925 Фунта Сребрен Ѓердан Парична Казна

1368.00 DEN 821.00

Бренд име : J CМетал : 925 Sterling SilverМетал печат : ДаГлавниот камен : Смарагд ,Сини ТопазКамен облик : Смарагд Н

Hongye 2018 Топла Продажба 925 Sterling Silver Природните Слатководни Бисер Pendant Ѓердан Едноставен Класичен Накит за Жените
  • Неодамнешно

Hongye 2018 Топла Продажба 925 Sterling Silver Природните Слатководни Бисер Pendant Ѓердан Едноставен Класичен Накит за Жените

1091.52 DEN 764.00

Hongye 2017 Топла Продажба 925 Sterling Silver Природните Слатководни Бисер Pendant Ѓердан Едноставен Класичен Накит за

слатководни бисер бели близина круг 11-12mm &сино зелена леопард затворач ѓердан 18inch FPPJ трговија на големо и монистра природата
  • Неодамнешно

слатководни бисер бели близина круг 11-12mm &сино зелена леопард затворач ѓердан 18inch FPPJ трговија на големо и монистра природата

DEN 2640.00

материјал : слатководни бисер + сино / зелено леопард затворачоблик : во близина кругголемина на : 1112mmдол

LAMOON 8мм Слатководни Бисери Pendant Ѓердан 2017 Нови Симпатична Малку Мачка Уши 925-Sterling-Сребрена парична Казна Накит за
  • Неодамнешно

LAMOON 8мм Слатководни Бисери Pendant Ѓердан 2017 Нови Симпатична Малку Мачка Уши 925-Sterling-Сребрена парична Казна Накит за

737.76 DEN 443.00

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Малку Мачка Уши Облик Pendant Ѓердан【Главниот Камен】 : 8mm Слатководни Бисери【Meterial

YouNoble Вистински Жени Природните Слатководни Бисер Ѓердани Мулти Слој Ѓердан Ѓердан Јака Накит Мали Бисер Најдобар Подарок
  • Неодамнешно

YouNoble Вистински Жени Природните Слатководни Бисер Ѓердани Мулти Слој Ѓердан Ѓердан Јака Накит Мали Бисер Најдобар Подарок

2145.60 DEN 1395.00

Име на производ You Noble Вистински Жени Природните Слатководни Бисер Ѓердани Мулти Слој Ѓердан Ѓердан Јак

Multicolor Природен Бисер Ѓердани за Жените Партија Накит Подароци Тело Синџир 8-9MM Слатководни Бисер Ѓердани парична Казна
  • Неодамнешно

Multicolor Природен Бисер Ѓердани за Жените Партија Накит Подароци Тело Синџир 8-9MM Слатководни Бисер Ѓердани парична Казна

2181.12 DEN 1200.00

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ[Бренд Име] Feige[Item Type] Бисер ѓердани[Синџир Должина] 1718in

Балтички Килибар Ентони и Штиклирајте Јака со Прилагодливи Кожа за на Рака за Кучиња и Мачки - Лабораторија Тестирани
  • Неодамнешно

Балтички Килибар Ентони и Штиклирајте Јака со Прилагодливи Кожа за на Рака за Кучиња и Мачки - Лабораторија Тестирани

623.52 DEN 592.00

КАКО РАБОТИ : НА ЗАШТИТЕН МЕХАНИЗАМ Е ДВОЈНА : 1) Килибар содржи ароматични супстанцијата наречена terpenes.С

Jemmin Желки Син Оган Опал Ѓердан Приврзоци За Жените 925 Фунта Сребрен Ѓердан Природен Камен Животинско Мода Накит
  • Неодамнешно

Jemmin Желки Син Оган Опал Ѓердан Приврзоци За Жените 925 Фунта Сребрен Ѓердан Природен Камен Животинско Мода Накит

522.24 DEN 324.00

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Фунта Сребро,Количини : 1 Парче1 Целосна плаќањето мора д