Природни зелени peridot камен Ѓердан природни olivine Pendant Ѓердан S925 сребро трендовски Домот Круна на жените Накит

Природни зелени peridot камен Ѓердан природни olivine Pendant Ѓердан S925 сребро трендовски Домот Круна на жените Накит

DEN 7303.00
-15 %
DEN 8592.00

Количина на стоки


Природни зелени peridot камен Ѓердан природни olivine Pendant Ѓердан S925 сребро трендовски Домот Пеперутка лак жените Накит
Ние ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање. Ние, исто така, ќе го избере подобар гем посветен на мојот драг пријател.
Главната скапоцен камен : natura l peridot , камен Големина : 8p7*9 mm
Метал тип : 925 sterling silver Страна камен : циркони
Ако сакате друга големина камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди .


Други карактеристики

Гем Боја:
Зелена
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Партија
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
xl184
Главниот Камен:
Peridot
Обликотшема:
Лице
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Пол:
Жените
Pendant Големина:
за мм
Должина:
43cm
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Certificate Type:
CNAS
Метал Печат:
925,Фунта
Бренд Име:
URORU
Сертификат Број:
SC
боја:
Зелена
Главната Скапоцен Камен:
природен камен peridot
Метал Тип:
925 Sterling silver

Најдобри понуди

LAMOON 8мм Слатководни Бисери Pendant Ѓердан 2017 Нови Симпатична Малку Мачка Уши 925-Sterling-Сребрена парична Казна Накит за
 • Неодамнешно

LAMOON 8мм Слатководни Бисери Pendant Ѓердан 2017 Нови Симпатична Малку Мачка Уши 925-Sterling-Сребрена парична Казна Накит за

737.76 DEN 443.00

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Малку Мачка Уши Облик Pendant Ѓердан【Главниот Камен】 : 8mm Слатководни Бисери【Meterial

Нов Бисер Ѓердани Природните Слатководни Бисер Среќна Ѕвезда прилагодливи Ѓердан Pendant 925 Фунта Сребрен Накит За Жените Подарок
 • Неодамнешно

Нов Бисер Ѓердани Природните Слатководни Бисер Среќна Ѕвезда прилагодливи Ѓердан Pendant 925 Фунта Сребрен Накит За Жените Подарок

818.40 DEN 532.00

Производи namer Нов Бисер Ѓердани Природните Слатководни Бисер Среќна Ѕвезда прилагодливи Ѓердан Pendant 925

LAMOON Животинско Pendant Ѓердан За Жените S925 Синџир Elk Антички Слатководни Бисер Реално Фунта Sliver парична Казна Накит
 • Неодамнешно

LAMOON Животинско Pendant Ѓердан За Жените S925 Синџир Elk Антички Слатководни Бисер Реално Фунта Sliver парична Казна Накит

829.92 DEN 498.00

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА Peridot>>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Elk Антички Слатководни Бисер Pandent Ѓердан【Meterial】 : 925 Sterling Si

YouNoble Вистински Жени Природните Слатководни Бисер Ѓердани Мулти Слој Ѓердан Ѓердан Јака Накит Мали Бисер Најдобар Подарок
 • Неодамнешно

YouNoble Вистински Жени Природните Слатководни Бисер Ѓердани Мулти Слој Ѓердан Ѓердан Јака Накит Мали Бисер Најдобар Подарок

2145.60 DEN 1395.00

Име на производ You Noble Вистински Жени Природните Слатководни Бисер Ѓердани Мулти Слој Ѓердан Ѓердан Јак

LAMOON Нови Сакана Мечка Бранеа и Срцевите Реално Фунта Sliver Синџир парична Казна Накит S925 Pendant Ѓердан За Жените
 • Неодамнешно

LAMOON Нови Сакана Мечка Бранеа и Срцевите Реално Фунта Sliver Синџир парична Казна Накит S925 Pendant Ѓердан За Жените

839.04 DEN 588.00

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА Peridot>>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Сакана мечка бранеа две бои Pandent Ѓердан【Meterial】 : 925 Sterling Silve

Италијански Technology18K Злато Женска Змија Ѓердани Тенок Тенка Змија Алки ЗА Привезоци Collarbone Синџир Змија Коски Locket
 • Неодамнешно

Италијански Technology18K Злато Женска Змија Ѓердани Тенок Тенка Змија Алки ЗА Привезоци Collarbone Синџир Змија Коски Locket

15768.00 DEN 7884.00

Опис На СертификатотБренд Име : JEWEAST Earring Тип : Студ Обетки парична Казна или Мода : парична Казна Повод : П

Koraba парична Казна Накит Уникатните Природни Црвени и Бели Ахат Врежан Риба Форма Ѓердан Pendant Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Koraba парична Казна Накит Уникатните Природни Црвени и Бели Ахат Врежан Риба Форма Ѓердан Pendant Бесплатен Превозот

DEN 1439.52

Препорачана Меѓународен Превозот На Располагање! Бродови од Нашиот Магацин во Кина, тој ќе Пристигне во

Hongye 2018 Топла Продажба 925 Sterling Silver Природните Слатководни Бисер Pendant Ѓердан Едноставен Класичен Накит за Жените
 • Неодамнешно

Hongye 2018 Топла Продажба 925 Sterling Silver Природните Слатководни Бисер Pendant Ѓердан Едноставен Класичен Накит за Жените

1091.52 DEN 764.00

Hongye 2017 Топла Продажба 925 Sterling Silver Природните Слатководни Бисер Pendant Ѓердан Едноставен Класичен Накит за

14rows слатководни бисер бели близина круг 3-5мм и црна ахат фацетирани ѓердан хривнија FPPJ трговија на големо и монистра природата
 • Неодамнешно

14rows слатководни бисер бели близина круг 3-5мм и црна ахат фацетирани ѓердан хривнија FPPJ трговија на големо и монистра природата

DEN 3600.00

материјал : слатководни бисер и црна ахат кругоблик : во близина, одново и одново, фацетираниголемина : 35

7-8ММ природни свежа вода бисер ѓердани парична казна накит multicolor nearround беспрекорна двојно слоеви ѓердан ѓердан бесплатен
 • Неодамнешно

7-8ММ природни свежа вода бисер ѓердани парична казна накит multicolor nearround беспрекорна двојно слоеви ѓердан ѓердан бесплатен

DEN 4224.00

природни свежа вода бисер ѓерданибисер големина : околу 78 MMбисер облик : во близина кругима речиси и да н

Multicolor Природен Бисер Ѓердани за Жените Партија Накит Подароци Тело Синџир 8-9MM Слатководни Бисер Ѓердани парична Казна
 • Неодамнешно

Multicolor Природен Бисер Ѓердани за Жените Партија Накит Подароци Тело Синџир 8-9MM Слатководни Бисер Ѓердани парична Казна

2181.12 DEN 1200.00

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ[Бренд Име] Feige[Item Type] Бисер ѓердани[Синџир Должина] 1718in