Анти Blue Ray Жените Компјутерски Очила За Мажи Транспарентен Наочари Круг Моден Спектакл Рамка Oculos Де Grau Женски Слој

Анти Blue Ray Жените Компјутерски Очила За Мажи Транспарентен Наочари Круг Моден Спектакл Рамка Oculos Де Grau Женски Слој

DEN 327.00
-69 %
DEN 1055.04

Количина на стоки


Анти Blue Ray Жените Компјутерски Очила За Мажи Транспарентен Наочари Круг Моден Спектакл Рамка Oculos Де Grau Женски Слој
5% попуст автоматски, ако 3pcs во количка.
Карактеристики :
1. Моден Круг Рамка Компјутерски Очила
2. Бренд Дизајн, Bumpped Легура Мост
3. Висок Квалитет на КОМПЈУТЕР Рамка Com bined со Легура , Здрави за Вашата Кожа
4. Фабрика Директни Цена
5. Транспарентен Очила за Работа со Компјутер
6. Унисекс, Рамка или за Мажите или Жените, Добро за Љубовници, Парови
7. Анти-зрачење, Анти blue-ray, Antiglare, Анти-рефлективен, Antifatigue
Спецификации :
Очила Рамка Материјал : PC + Алуминиумски
Очила Леќа Материјал : CR39
Очила Рамка Боја : Сјајни Црни, Мат Црна, Кафеава, Желка, Флорални
Очила Леќа Боја : Јасно Леќа Со Сина Слој
Пакет :
1pc x Компјутерски Очила Рамка
Мерење :
Тркалезни Чаши, Ретро Дизајн, Сина Слој, Компјутер Леќи
Супер Казна Оптички Атрибут, Добра Luminousness,
Анти - р adiation , Анти blue-ray, Antiglare, Анти-рефлективен, Antifatigue
Она што е на blue ray?
Ги зачувате вашите очи од видови на очите проблем!
Нема повеќе суви очи!
Нема повеќе photophobia!
Нема повеќе закрвавени!
Нема повеќе болно и јасно!
Кристално
Желка 2
Пинк
>>> Метал Зглоб,
Завртка Заклучен, Нежен Уметнички Дела
Силна, Флексибилни и Издржливи, Под 8000 Times Виткање Тестирање
>>> Висок Квалитет На Материјалите,
Легура Мост, Завртка Заклучен, Исклучителна Занаети,
Висок Квалитет на КОМПЈУТЕР Рамка, Полиран Појавата,
Убаво Сино Слој Леќа, Анти Blue Ray, Анти Зрачење
>>> Елегантен Облик
Метал Плус КОМПЈУТЕР, Моден Тренд
Исклучително Удобно Да Се Вклопи
Зборовите на нашите почитувани клиенти
Наместо да се бараат по високи коефициенти, ние се залагаме за целосно задоволство на клиентите.Вашиот признавање е она што ги грижи најмногу.
1. Ако не сте задоволни со нашата објект и услуга, ве молиме оставете ни пет ѕвезди повратни информации!
2. Ве молиме контактирајте со нас преку Порака, или "Контакт Сега". Може ли да ве молиме не остави никакви негативни повратни информации? Ве молиме контактирајте со нас за решение^^ Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот и ќе ги задоволи побарувачката : )


Други карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Легура
Број На Модел На:
Анти Blue Ray Компјутерски Очила
Бренд Име:
VANLOOK
Рамка Форма:
Круг Компјутерски Очила
рамка боја:
Сјајни Црни, Мат Црна, Кафена, Кафена Желка, Флорални
леќи во боја:
Јасно Леќи со Сина Слој
Пол:
Унисекс, Мажи, Жени
Оптички Атрибут:
Анти Blue-ray, Antiglare, Antireflective, Анти Зрачење, Antifatigue
Леќа Ширина:
49mm
Леќа Висина:
47mm
Рамка материјали:
Поликарбонат/ КОМПЈУТЕР + Алуминиумски
Леќа материјали:
CR-39

Најдобри понуди

Висок квалитет на анти-рефлективен наочари анти-уморни очила за компјутер бизнис заштити стакло за мажите и жените оптички рамки
  • Неодамнешно

Висок квалитет на анти-рефлективен наочари анти-уморни очила за компјутер бизнис заштити стакло за мажите и жените оптички рамки

912.00 DEN 821.00

Време на испорака : УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и не вклучуваат време на

Професионални Очила Поправка Алатка за Полнење Сет 3 Клешти 8 Шрафцигер Со Силиконски Носот Влошки и Завртки PL073B Бесплатен
  • Неодамнешно

Професионални Очила Поправка Алатка за Полнење Сет 3 Клешти 8 Шрафцигер Со Силиконски Носот Влошки и Завртки PL073B Бесплатен

DEN 2160.00

Професионални Очила Поправка Алатка за Полнење Сет 3 Клешти 8 Шрафцигер Со Силиконски Носот Влошки и Зав

Кристал Жените Компјутерски Очила Транспарентен Очила за Мажи Наочари Луксузни Модни Рамка Oculos Де Grau Јасно Antiglare
  • Неодамнешно

Кристал Жените Компјутерски Очила Транспарентен Очила за Мажи Наочари Луксузни Модни Рамка Oculos Де Grau Јасно Antiglare

955.20 DEN 478.00

Кристал Жените Компјутерски Очила Транспарентен Очила за Мажи Наочари Мода Рамка Oculos Де Grau Јасно Анти Bl

трговија на големо деца Наочари девојка Рамка половина rim monturas де gafas Мода жените бои деца gafas montures де lunette црвена
  • Неодамнешно

трговија на големо деца Наочари девојка Рамка половина rim monturas де gafas Мода жените бои деца gafas montures де lunette црвена

1008.00 DEN 958.00

ве молиме проверете ги следните слики.Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Кина Пост Воздух и e Packet Ни

Chashma Бренд Дизајн Половина Рамка Легура Оптички Рамка Очила Жени Јасно Леќа Солидна Eyewear oculos де grau feminino 2017 Нови
  • Неодамнешно

Chashma Бренд Дизајн Половина Рамка Легура Оптички Рамка Очила Жени Јасно Леќа Солидна Eyewear oculos де grau feminino 2017 Нови

959.52 DEN 576.00

Chashma Бренд Дизајн Половина Рамка Легура Оптички Рамка Очила Жени Јасно Леќа Солидна Eyewear oculos де grau feminino Н

Мода се Мажи и Жени Оптички Рамки Eyewear Ретро Ultralight Обичен Огледало Очила за Заштита на Компјутерски Очила Очила
  • Неодамнешно

Мода се Мажи и Жени Оптички Рамки Eyewear Ретро Ultralight Обичен Огледало Очила за Заштита на Компјутерски Очила Очила

363.84 DEN 265.00

2016 година мода се мажи и жени оптички рамки Eyewear ретро ultralight обичен огледало очила за заштита од Зрачење

SECG Круг Симпатична Децата Оптички Очила во Рамки на Силиконски Солидна Унисекс Деца Очила Eyewear Деца Рецепт Очила
  • Неодамнешно

SECG Круг Симпатична Децата Оптички Очила во Рамки на Силиконски Солидна Унисекс Деца Очила Eyewear Деца Рецепт Очила

781.44 DEN 398.00

Почитувани купувачот , Добредојдовте на нашата продавница 1 Ние сме фабрика директни трговија на голем