LEEWA е Радио за Автомобил fascia за FORD Fiesta фокус галакси Mondeo Cougar пума Избега Maveric Аудио Рамка Headunit го замени Аудио Рамки

LEEWA е Радио за Автомобил fascia за FORD Fiesta фокус галакси Mondeo Cougar пума Избега Maveric Аудио Рамка Headunit го замени

DEN 857.00
-17 %
DEN 1032.00

Количина на стоки


Посебно За Следните Возило : За FORD Fiesta 1995-2001 За Фокус 1998-1004; За Галакси 2000-06; За Mondeo 1996-2003; За Cougar,Пума 1998-2002; За Бегство, Одметник 2000-2007; За Explorer 1994-2001; За Транзит 2000-2005 За JAGUAR S-Type 1999-2006 За GEELY Otaka 2007-2011 w/џеб
Карактеристики : Ова facia(fascia) панел е дизајниран да ги конвертира отворот лево по отстранување на оригиналниот производител автомобил стерео аудио до онаа што се користи од страна на мнозинството на резервни автомобил стерео производителот, додека задржување на оригиналниот визуелниот изглед на табла. Спецификации : Материјал Тип : ABS Достапни Боја : Сива Сместување : Табла Големина : 1 DIN


Други карактеристики

Тип На Објект:
Fascias
Бренд Име:
LEEWA
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Специјални Функции:
Автомобил refitting DVD рамка
Име На Модел:
1744
Година:
1994+
Објектот Висина:
1inch
Материјал Тип:
ABS

Најдобри понуди

Seicane 2 Din Автомобил Стерео Радио Fascia Фитинг Комплет Инсталирате Рамка Трим Панел за 2003-2014 ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Touareg
  • Неодамнешно

Seicane 2 Din Автомобил Стерео Радио Fascia Фитинг Комплет Инсталирате Рамка Трим Панел за 2003-2014 ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Touareg

1206.24 DEN 1146.00

Двојно Din Автомобил Стерео Радио Fascia Панел Монтажа Комплет Инсталирате Рамка Трим Панел за 2003 2004 2005 2006 200

Seicane Голема Двојно Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia Намали за Полнење за 2001-2005 Хонда Граѓански LHD Цртичка Планината
  • Неодамнешно

Seicane Голема Двојно Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia Намали за Полнење за 2001-2005 Хонда Граѓански LHD Цртичка Планината

DEN 1323.84

Најжешките Голема Двојно Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia Намали за Полнење за 2001 2002 2003 2004 2005 Хонда Гра

Двојно Din Fascia за TOYOTA е корола Headunit Радио CD DVD Стерео Панел Цртичка Планината Инсталирате Трим Комплет Рамка + Ожичување
  • Неодамнешно

Двојно Din Fascia за TOYOTA е корола Headunit Радио CD DVD Стерео Панел Цртичка Планината Инсталирате Трим Комплет Рамка + Ожичување

1085.76 DEN 977.00

Двојно Din Fascia за TOYOTA е корола Headunit Радио CD DVD Стерео Панел Цртичка Планината Инсталирате Трим Комплет Рам

Seicane Класичен Сива 2 Din е Радио за Автомобил Рамка Fascia Намали за Полнење за 2006-2011 Хонда Граѓански RHD Автоматски стерео
  • Неодамнешно

Seicane Класичен Сива 2 Din е Радио за Автомобил Рамка Fascia Намали за Полнење за 2006-2011 Хонда Граѓански RHD Автоматски стерео

DEN 2352.00

Класичен Сива Двојно Din е Радио за Автомобил Рамка Fascia Намали за Полнење за 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Хонда Граѓан

Seicane Безценните Посебна Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за HYUNDAI STAREX H1 Трим Инсталација Комплет DVD Рамка Лице
  • Неодамнешно

Seicane Безценните Посебна Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за HYUNDAI STAREX H1 Трим Инсталација Комплет DVD Рамка Лице

3431.52 DEN 3123.00

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на посебен двојно din е радио за авто

Seicane Двојно Din Автомобил Стерео Радио Fascia Панел за 2015 Suzuki Vitara Цртичка Комплет Опкружувачки Панел Декоративна Рамка
  • Неодамнешно

Seicane Двојно Din Автомобил Стерео Радио Fascia Панел за 2015 Suzuki Vitara Цртичка Комплет Опкружувачки Панел Декоративна Рамка

2411.04 DEN 1640.00

Прекрасен Двојно Din Автомобил Стерео Радио Fascia Панел за 2015 Suzuki Vitara Цртичка Комплет Опкружувачки Панел Д

Seicane 1 Din е Радио за Автомобил Fascia Намали за Полнење за 2002-2007 Mazda 6 Atenza Автомобил Монтирани Стерео Табла Опкружен
  • Неодамнешно

Seicane 1 Din е Радио за Автомобил Fascia Намали за Полнење за 2002-2007 Mazda 6 Atenza Автомобил Монтирани Стерео Табла Опкружен

1401.12 DEN 1331.00

Еден Din е Радио за Автомобил Fascia Намали за Полнење за 2002 2003 2004 2005 2006 2007 Mazda 6 Atenza Автомобил Монтирани Стере

Seicane 2 DIN е Радио за Автомобил Fascia за 2005-2009 Mazda MX-5 Цртичка Играч Стерео Радио Инсталирате Панел Трим Возило-монтирани
  • Неодамнешно

Seicane 2 DIN е Радио за Автомобил Fascia за 2005-2009 Mazda MX-5 Цртичка Играч Стерео Радио Инсталирате Панел Трим Возило-монтирани

1775.52 DEN 1616.00

Двојно DIN е Радио за Автомобил Fascia за 20052009 Mazda MX5 Цртичка Играч Стерео Радио Инсталација Панел Трим Возил

FEELDO 1DIN Автомобил Стерео Радио Refitting Цртичка Инсталација Монтажа Трим Fascia Конзола Складирање Кутија Spacer За Mazda
  • Неодамнешно

FEELDO 1DIN Автомобил Стерео Радио Refitting Цртичка Инсталација Монтажа Трим Fascia Конзола Складирање Кутија Spacer За Mazda

448.80 DEN 399.00

Функција : се Користи за да се пополни јазот остави кога ќе го инсталирате на CD / MP3 Стерео Опис : Предмет Т

Seicane Домот Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia Покрие Намали за 2006 година HYUNDAI ELANTRA Цртичка Комплет CD Трим Автомобил
  • Неодамнешно

Seicane Домот Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia Покрие Намали за 2006 година HYUNDAI ELANTRA Цртичка Комплет CD Трим Автомобил

1538.40 DEN 1431.00

Оригиналот е Радио за Автомобил Fascia Аудио Рамка Refitting Комплет за 2006 година HYUNDAI ELANTRAОпис : Оваа оригиналн