Махагони мебел дрвен дрвна маса Kang неколку прозорци врежан антички душекот платформа

Махагони мебел дрвен дрвна маса Kang неколку прозорци врежан антички душекот платформа

DEN 42048.00

Количина на стоки


БОЈА : збир на две 76*41*38.5 cm 101*51*52.5 cm
Дали со простор за складирање : не
стил : Класични Минг и Кинг Династии
модел : Уметност
Дополнителна функција : мулти-функција
Мебел Изградба : scaffold структура
Место на Потекло : Jiangsu Провинција
град : Друго /other
текстурата на материјалот : дрво
Дрвен материјал : Wenge
Свртени материјали : дрво
Дрво крај : Wenge
Структура технологија : Дрво технологија
Дрвена конструкција технологија : резба
Завршувањето на процесот : други
Дали може да се изменуваат : никој
Достапни за испорака / за инсталација : други
* Име : пилешки крила две правоаголни тигар нозе Kang Тајван
* спецификации : должина * ширина * висина : см
S : 74*39 (врвот)
76*41*38.5 (max)
L : 99*49 (врвот)
101*51*52.5 (max)
Овој модул се :
:
: Wenge
(забелешка, големината на тежината на поединецот ќе биде одредена разлика помеѓу надевам дека купувачот се разбере, на страницата за повеќето мали база на товар, ако треба други база, ве молиме контактирајте го сервисот за пребарување.
Redwood занаети Резба декорација Дома Декорација Фенг Шуи декорација Декорација подароци Подарок за собирање на Бизнис подароци Висок степен на уметност и занаети Три групи на база на Високо-одделение дрво Таи Kang Табела Постави три Kang Табела


Други карактеристики

Дали такси може да превоз:
Yes
Пакување јачина:
150*80*80
Модел:
Две милијарди петнаесет милиони дванаесет илјади пет стотини и еден
Инструкции За Инсталација Детали:
Не Инструкции За Инсталација
Дали може да се пред-продажба:
no
Дали да се соберат:
Подготвени
Стилот на позиционирање:
Економичен тип
Бруто тежина:
осум
Принципи на Елемент Дизајн:
Врежан

Најдобри понуди

Бесплатен Превозот!Црвен Железо Двојно-декер Автобус Модел рачно изработени Класичен Лондон Улица Автобус сеќавање на старите
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот!Црвен Железо Двојно-декер Автобус Модел рачно изработени Класичен Лондон Улица Автобус сеќавање на старите

768.00 DEN 730.00

Железо Двојнодекер Автобус модел(S големина)Големина : 17*5.5*10СМЦрвена боја само, кутија за пакување.Сеќав

Ружино дрво четка косата виси Bige penholder 16 pin Африкански дрво ружино дрво волна виси решетката решетката на директориум
  • Неодамнешно

Ружино дрво четка косата виси Bige penholder 16 pin Африкански дрво ружино дрво волна виси решетката решетката на директориум

DEN 43008.00

Практичен приказ зачува или да се зголеми вредноста Подароци за роднини и пријатели Чиста рачно израбо

TZ врежан ружино дрво дванаесет хороскопски свиња Zhai 12 цврсто дрво занаети Фу свиња Дома Мебел фенг шуи украси декорација
  • Неодамнешно

TZ врежан ружино дрво дванаесет хороскопски свиња Zhai 12 цврсто дрво занаети Фу свиња Дома Мебел фенг шуи украси декорација

DEN 13824.00

Име : Црвена Фу свиња.("на лице место има неколку Фу свиња стил, случаен испорака)Спецификации : (должина *

Моден Зајакот Фигурини Украс Цртан филм Смола Bunny Бројки Artware Свадба Подарок ТВ Кабинет Оркестарот 1 Парче Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Моден Зајакот Фигурини Украс Цртан филм Смола Bunny Бројки Artware Свадба Подарок ТВ Кабинет Оркестарот 1 Парче Бесплатен Превозот

1147.20 DEN 941.00

Моден Зајакот Фигурини Украс Цртан филм Смола Bunny Бројки Artware Свадба Подарок ТВ Кабинет Оркестарот 1 Пар

Нордиските Дрвени Птица Украс Декорација Рачно Изработени Сликарство Colorfu Симпатична Дневна Соба Птици Мебел Дома Декорација
  • Неодамнешно

Нордиските Дрвени Птица Украс Декорација Рачно Изработени Сликарство Colorfu Симпатична Дневна Соба Птици Мебел Дома Декорација

1392.00 DEN 891.00

Материјал : ДрвоГолемина : 26*9*29cm (10.2*3.5*11.4")Пакет : 1pc / картонска кутијаПакување includs : 1pc x Птица украсиКарак

Махагони дрво flowerpot Цвет Бонсаи полица крило база на дрвена маса седиште рамка декорација дрво Тигар Резервоар
  • Неодамнешно

Махагони дрво flowerpot Цвет Бонсаи полица крило база на дрвена маса седиште рамка декорација дрво Тигар Резервоар

DEN 12864.00

Да се изгради мрежа платформа Taobao евтини махагони : 12 Име : (црно и catalpas изборен) Спецификации : 28*32*16 (врво