Јадат пилешко крило дрво занаети база TZ махагони база камен база база на цврсто дрво мал цвет садови

Јадат пилешко крило дрво занаети база TZ махагони база камен база база на цврсто дрво мал цвет садови

DEN 1680.00

Количина на стоки


Производ вовед : Име :
Спецификации : 6.5*7*12 (врвот се соочуваат со должина : максимална должина * висина) 8.5*9*14 (врвот се соочуваат со должина : максимална должина * висина) 10.5*11*16 (врвот се соочуваат со должина : максимална должина * висина) Овој модул се :
Пакување :
Материјал : Пилешки крила
Карактеристики на производот : : : 6.5*7*12 ( Врвот лице должина * максимална должина * висина : cm) нето тежина : 0.11 kg 8.5*9*14 ( Врвот лице должина * максимална должина * висина : cm) нето тежина : 0.155 kg 10.5*11*16 ( Врвот лице должина * максимална должина * висина : cm) нето тежина : 0.205 kg (постои одредена разлика помеѓу големината и тежината на поединецот, се надевам дека купувачот може да се разбере) Единица : само :
: 1, боја на разликата 2, транспорт штета
99 3, квалитетот
, Zhai Галерија поздравува вас!
3248-3261 (set три директно цвет) -J0.47
.........
.........
.........
.........


Други карактеристики

дрвен материјал:
Друг /други
Дрво Тип:
Други
моделирање:
Други
Гравирање процес:
помош
боја:
10.5*16cm 6.5*12cm сет на три 8.5*14cm
Стил:
Современиот Кинески
НЕМА.:
Две милијарди дванаесет милиони сто и дванаесет илјади денари и еден

Најдобри понуди

Висок степен на бизнис ART 2017 home office Училиште најдобри Декорација рачно изработени 3D Кристал скапоцен камен Свет tellurion
  • Неодамнешно

Висок степен на бизнис ART 2017 home office Училиште најдобри Декорација рачно изработени 3D Кристал скапоцен камен Свет tellurion

4272.00 DEN 4058.00

тоа е ограничено издание , ако тоа го сакаат , да не го пропуштите на мапата се Inlaided со природен камен ,шк

Ружино дрво четка косата виси Bige penholder 16 pin Африкански дрво ружино дрво волна виси решетката решетката на директориум
  • Неодамнешно

Ружино дрво четка косата виси Bige penholder 16 pin Африкански дрво ружино дрво волна виси решетката решетката на директориум

DEN 43008.00

Практичен приказ зачува или да се зголеми вредноста Подароци за роднини и пријатели Чиста рачно израбо

Бесплатен Превозот Свадба декорација 3 компјутери / set Г-дин & Г-ѓа романтична mariage оркестарот Роденден Украси Чиста Бела
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Свадба декорација 3 компјутери / set Г-дин & Г-ѓа романтична mariage оркестарот Роденден Украси Чиста Бела

DEN 719.52

Гдин и Гѓа подарок Гдин и Гѓа свадба Гдин и Гѓа знак Гдин и Гѓа табелаОваа страна направена свадба оркес

30*6cm Мажите Десна/Лева Рака Уметник Модел Поврзувани Артикулирани Дрво Вајарство Манекен Дрвени Уметност Резерви Дрвени Цртање
  • Неодамнешно

30*6cm Мажите Десна/Лева Рака Уметник Модел Поврзувани Артикулирани Дрво Вајарство Манекен Дрвени Уметност Резерви Дрвени Цртање

1128.96 DEN 971.00

ве молиме кажете ни wat сакате ( лево или десно ) ,или ние ќе ги испрати по случаен избор да ви Материјал : Schi

etal Декорација Empire State Building НИ облакодери Украсениот Дом Креативна Декорација Снимање Реквизити Декорација Занаети
  • Неодамнешно

etal Декорација Empire State Building НИ облакодери Украсениот Дом Креативна Декорација Снимање Реквизити Декорација Занаети

624.00 DEN 406.00

etal Декорација Empire State Building НИ облакодери Украсениот Дом Креативна Декорација Снимање Реквизити Декорац

Бесплатен Превозот!Црвен Железо Двојно-декер Автобус Модел рачно изработени Класичен Лондон Улица Автобус сеќавање на старите
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот!Црвен Железо Двојно-декер Автобус Модел рачно изработени Класичен Лондон Улица Автобус сеќавање на старите

768.00 DEN 730.00

Железо Двојнодекер Автобус модел(S големина)Големина : 17*5.5*10СМЦрвена боја само, кутија за пакување.Сеќав