Махагони мебел дрвен дрвна маса прозорец неколку Kang антички врежан голем сет на две

Махагони мебел дрвен дрвна маса прозорец неколку Kang антички врежан голем сет на две

DEN 11808.00

Количина на стоки


текстурата на материјалот : дрво
Дрвен материјал : ружино дрво
Дали може да се изменуваат : никој
Достапни за испорака / за инсталација : други
* Име : пилешко крило дрво сет на три правоаголни нозе тигар Kang Тајван
* спецификации : должина * ширина * висина : см
S : топ површината 44*24 (max)
45.5*26*18 (max)
Голем : Топ површина 54*34 (max)
56*36*20 (max)
Овој модул се :
:
Материјал : Дрвени крилја.
(забелешка, големината на тежината на поединецот ќе биде одредена разлика помеѓу надевам дека купувачот се разбере, на страницата за повеќето мали база на товар, ако треба други база, ве молиме контактирајте го сервисот за пребарување.
Redwood занаети Резба декорација Дома Декорација Фенг Шуи декорација Декорација подароци Подарок колекција Wenge Бизнис подароци Висок степен на уметност и занаети Три групи на база на Високо-одделение дрво


Други карактеристики

Пакување јачина:
60*40*30
Модел:
Две милијарди петнаесет милиони триесет илјади триста и еден
Дали може да се пред-продажба:
no
Дали да се соберат:
Подготвени
боја:
Сет од две мали 45.5*26*18 големи 56*36*20
Дали со простор за складирање:
no
Стил:
ретро
Место на Потекло:
Jiangsu Провинција
Градот:
Друг /други

Најдобри понуди

Моден Зајакот Фигурини Украс Цртан филм Смола Bunny Бројки Artware Свадба Подарок ТВ Кабинет Оркестарот 1 Парче Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Моден Зајакот Фигурини Украс Цртан филм Смола Bunny Бројки Artware Свадба Подарок ТВ Кабинет Оркестарот 1 Парче Бесплатен Превозот

1147.20 DEN 941.00

Моден Зајакот Фигурини Украс Цртан филм Смола Bunny Бројки Artware Свадба Подарок ТВ Кабинет Оркестарот 1 Пар

Ружино дрво четка косата виси Bige penholder 16 pin Африкански дрво ружино дрво волна виси решетката решетката на директориум
  • Неодамнешно

Ружино дрво четка косата виси Bige penholder 16 pin Африкански дрво ружино дрво волна виси решетката решетката на директориум

DEN 43008.00

Практичен приказ зачува или да се зголеми вредноста Подароци за роднини и пријатели Чиста рачно израбо

Прекрасна Кристал Верверица Ореви Добри Желби Уметност Paperweight Романтичен Подарок За Собирање Дома Декор Жената Подарок За
  • Неодамнешно

Прекрасна Кристал Верверица Ореви Добри Желби Уметност Paperweight Романтичен Подарок За Собирање Дома Декор Жената Подарок За

503.52 DEN 428.00

Име : Прекрасна Кристал Верверица Ореви Добри Желби Уметност Paperweight Романтичен Подарок за Собирање Дома

Нордиските Дрвени Птица Украс Декорација Рачно Изработени Сликарство Colorfu Симпатична Дневна Соба Птици Мебел Дома Декорација
  • Неодамнешно

Нордиските Дрвени Птица Украс Декорација Рачно Изработени Сликарство Colorfu Симпатична Дневна Соба Птици Мебел Дома Декорација

1392.00 DEN 891.00

Материјал : ДрвоГолемина : 26*9*29cm (10.2*3.5*11.4")Пакет : 1pc / картонска кутијаПакување includs : 1pc x Птица украсиКарак

5pcs Мешани Цртан филм Животинско Бамби Зумира Елени flatback смола cabochon За DIY Телефон Деко и Бележник Разубавувањето бесплатен
  • Неодамнешно

5pcs Мешани Цртан филм Животинско Бамби Зумира Елени flatback смола cabochon За DIY Телефон Деко и Бележник Разубавувањето бесплатен

DEN 176.64

Производ Насловот 5pcs Мешани Цртан филм Животинско Бамби Зумира Елени flatback смола cabochon За DIY Телефон Деко

30*6cm Мажите Десна/Лева Рака Уметник Модел Поврзувани Артикулирани Дрво Вајарство Манекен Дрвени Уметност Резерви Дрвени Цртање
  • Неодамнешно

30*6cm Мажите Десна/Лева Рака Уметник Модел Поврзувани Артикулирани Дрво Вајарство Манекен Дрвени Уметност Резерви Дрвени Цртање

1128.96 DEN 971.00

ве молиме кажете ни wat сакате ( лево или десно ) ,или ние ќе ги испрати по случаен избор да ви Материјал : Schi

Бесплатен Превозот!Црвен Железо Двојно-декер Автобус Модел рачно изработени Класичен Лондон Улица Автобус сеќавање на старите
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот!Црвен Железо Двојно-декер Автобус Модел рачно изработени Класичен Лондон Улица Автобус сеќавање на старите

768.00 DEN 730.00

Железо Двојнодекер Автобус модел(S големина)Големина : 17*5.5*10СМЦрвена боја само, кутија за пакување.Сеќав