Микс од Бои 50pcs/многу 15mm Многу Симпатична 3D Macaron Десерт Смола Flatback Cabochon DIY бонбони храна декорација

Микс од Бои 50pcs/многу 15mm Многу Симпатична 3D Macaron Десерт Смола Flatback Cabochon DIY бонбони храна декорација

DEN 480.00

Количина на стоки


Тие се навистина кул за вашиот занаети, како роденден/празник-карта во донесувањето одлуки, свадба деко,нокти деко, деца подарок, шиење, scrapbooking, лакови за коса/клипови, Мобилен телефон деко, рамка embellishments итн.
За Нас
Ние сме производителот и веледрогерија во Yiwu градот. Постојат професионални одделенија за истражување, развој и производство на легури, смола и стакло и цемент украси, носи додатоци и други слични производи. Нашите производи топла продаде во повеќе земји и региони низ целиот свет, особено како Јапонија, Америка и Европа. Добредојдовте да ги купите предмети од нас. Ние ќе се потрудиме за нашиот бизнис и остварување на долгорочна соработка.
Предност :
1) Да Имаат Акции!
2) Достапен стандард : олово слободни, никел слободни & еколошки
3) Сопствени логото може да биде печатење, врежани, топло-печат или ласерски врежан врз.
4) OEM наредби и клиентот дизајн се достапни.
5) Добар квалитет со конкурентна цена и навремена испорака.
6) имаме R&D оддел, дизајн и развој на нови производи и според најновите пазарни услови.
7) Со долгогодишно искуство во надворешната трговија ќе помогне да се обезбеди добар и пријатна услуга.
Пакет :
1pc/пп торба,100pcs/голема пп торба, тогаш извоз картон
Нашите вообичаени картон големина : 35*40*50cm; 40*30*25см; или како клиенти барање
Испорака :
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но, ако цел повеќе од 300$ , ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС бесплатен превозот кој ќе пристигне во рок од 3-6 работни дена.
Кина пост воздух mail normall ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш за царинска или времето причина,тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 дена.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-7 дена откако ќе заврши плаќање. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачот се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот задолжен за одби shipmengs. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и купувачи се одговорни за царински давачки.
Плаќање :
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам .
Повратни информации&Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет.
Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, освен што ние се исклучи за време на викендите.


Други карактеристики

Стил:
Модерна
Материјал:
Смола
Тема:
Љубов
Големина:
dia.15mm,thick 11mm
Тежина:
за 90g

Најдобри понуди

Моден Зајакот Фигурини Украс Цртан филм Смола Bunny Бројки Artware Свадба Подарок ТВ Кабинет Оркестарот 1 Парче Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Моден Зајакот Фигурини Украс Цртан филм Смола Bunny Бројки Artware Свадба Подарок ТВ Кабинет Оркестарот 1 Парче Бесплатен Превозот

1147.20 DEN 941.00

Моден Зајакот Фигурини Украс Цртан филм Смола Bunny Бројки Artware Свадба Подарок ТВ Кабинет Оркестарот 1 Пар

Махагони дрво flowerpot Цвет Бонсаи полица крило база на дрвена маса седиште рамка декорација дрво Тигар Резервоар
  • Неодамнешно

Махагони дрво flowerpot Цвет Бонсаи полица крило база на дрвена маса седиште рамка декорација дрво Тигар Резервоар

DEN 12864.00

Да се изгради мрежа платформа Taobao евтини махагони : 12 Име : (црно и catalpas изборен) Спецификации : 28*32*16 (врво

30*6cm Мажите Десна/Лева Рака Уметник Модел Поврзувани Артикулирани Дрво Вајарство Манекен Дрвени Уметност Резерви Дрвени Цртање
  • Неодамнешно

30*6cm Мажите Десна/Лева Рака Уметник Модел Поврзувани Артикулирани Дрво Вајарство Манекен Дрвени Уметност Резерви Дрвени Цртање

1128.96 DEN 971.00

ве молиме кажете ни wat сакате ( лево или десно ) ,или ние ќе ги испрати по случаен избор да ви Материјал : Schi

TZ врежан ружино дрво дванаесет хороскопски свиња Zhai 12 цврсто дрво занаети Фу свиња Дома Мебел фенг шуи украси декорација
  • Неодамнешно

TZ врежан ружино дрво дванаесет хороскопски свиња Zhai 12 цврсто дрво занаети Фу свиња Дома Мебел фенг шуи украси декорација

DEN 13824.00

Име : Црвена Фу свиња.("на лице место има неколку Фу свиња стил, случаен испорака)Спецификации : (должина *

голем 50x32cm симулација seagull шири крила птица модел играчка ,фотографија,наставни реквизити,градина декорација a1902
  • Неодамнешно

голем 50x32cm симулација seagull шири крила птица модел играчка ,фотографија,наставни реквизити,градина декорација a1902

1668.96 DEN 1402.00

ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата

симулација птица 12cm шири крила пердуви птица модел играчка украси,полиетиленски занает,градина декорација a1883
  • Неодамнешно

симулација птица 12cm шири крила пердуви птица модел играчка украси,полиетиленски занает,градина декорација a1883

708.96 DEN 596.00

ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата

Хороскопски глувчето резби во дрво занаети махагони дрво креативни во фенг шуи украси Дома Мебел соба декорација
  • Неодамнешно

Хороскопски глувчето резби во дрво занаети махагони дрво креативни во фенг шуи украси Дома Мебел соба декорација

DEN 8544.00

Производ вовед : Име : * * стаорец испрати Bao Јун Choi стаорци (двојна боја опционално)Спецификација : 22*12*17 (д

симулација seagull играчка 50xx32cm бела seagull шири крила птица модел играчка ,фотографија,наставни реквизити,градина декорација
  • Неодамнешно

симулација seagull играчка 50xx32cm бела seagull шири крила птица модел играчка ,фотографија,наставни реквизити,градина декорација

1620.96 DEN 1362.00

ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата