Zhai камен база на цврсто дрво Галерија махагони украси база абонос teapot скролувајте круг плоштадот табела

Zhai камен база на цврсто дрво Галерија махагони украси база абонос teapot скролувајте круг плоштадот табела

DEN 6960.00

Количина на стоки


Да се изгради мрежа платформа Taobao евтини махагони :
12 Име : високообразовните институции Zimu главата база Спецификации : 15.5*6*3 (должина * ширина * висина : cm) нето тежина од околу : 0.12 kg M : 18.5*8.5*3.5 (должина * ширина * висина : нето тежина : Околу 0.2 kg cm) L : 21.5*10*4 (должина * ширина * висина : cm) нето тежина од околу : 0.28 kg Единица : само Пакување : Картон
Материјал : високообразовните институции Zitan 1, боја на разликата 2, транспорт штета
99 3, квалитетот
,
Оваа продавница соработка курир на компанија, и во исто време агенцијата за express (EMS), исто така, имаат добри односи на соработка,
Во исто време, махагони занаети се носи делови, еден не поддржува достава на пошта, ви благодарам за вашата соработка! Zhai Галерија поздравува вас!
HMLX-0012-D70-A-J0.12+0.2+0.28
..
..
..
..


Други карактеристики

дрвен материјал:
Друг /други
Дрво Тип:
Други
моделирање:
Други
Гравирање процес:
помош
боја:
15.5*6*3cm 21.5*10*4cm сет од три 18.5*8.5*3.5 cm
Стил:
Современиот Кинески
НЕМА.:
Две милијарди тринаесет милиони седумдесет илјади двесте и еден

Најдобри понуди

Бесплатен Превозот!Црвен Железо Двојно-декер Автобус Модел рачно изработени Класичен Лондон Улица Автобус сеќавање на старите
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот!Црвен Железо Двојно-декер Автобус Модел рачно изработени Класичен Лондон Улица Автобус сеќавање на старите

768.00 DEN 730.00

Железо Двојнодекер Автобус модел(S големина)Големина : 17*5.5*10СМЦрвена боја само, кутија за пакување.Сеќав

TZ врежан ружино дрво дванаесет хороскопски свиња Zhai 12 цврсто дрво занаети Фу свиња Дома Мебел фенг шуи украси декорација
  • Неодамнешно

TZ врежан ружино дрво дванаесет хороскопски свиња Zhai 12 цврсто дрво занаети Фу свиња Дома Мебел фенг шуи украси декорација

DEN 13824.00

Име : Црвена Фу свиња.("на лице место има неколку Фу свиња стил, случаен испорака)Спецификации : (должина *

Висок степен на бизнис ART 2017 home office Училиште најдобри Декорација рачно изработени 3D Кристал скапоцен камен Свет tellurion
  • Неодамнешно

Висок степен на бизнис ART 2017 home office Училиште најдобри Декорација рачно изработени 3D Кристал скапоцен камен Свет tellurion

4272.00 DEN 4058.00

тоа е ограничено издание , ако тоа го сакаат , да не го пропуштите на мапата се Inlaided со природен камен ,шк

Ружино дрво четка косата виси Bige penholder 16 pin Африкански дрво ружино дрво волна виси решетката решетката на директориум
  • Неодамнешно

Ружино дрво четка косата виси Bige penholder 16 pin Африкански дрво ружино дрво волна виси решетката решетката на директориум

DEN 43008.00

Практичен приказ зачува или да се зголеми вредноста Подароци за роднини и пријатели Чиста рачно израбо