10pcs/set Топла Топи Лепак Стапови 11*260MM Топи Лепило PDR Лепак се Држиме за Paintless Дент Поправка Алатки Дент Отстранување Алатка за Полнење

10pcs/set Топла Топи Лепак Стапови 11*260MM Топи Лепило PDR Лепак се Држиме за Paintless Дент Поправка Алатки Дент Отстранување

DEN 417.00
-21 %
DEN 527.52

Количина на стоки


10pcs/set Топла Топи Лепак Стапови 11*260 MM Топи Лепило PDR Лепак се Држиме за Paintless Дент Поправка Алатки Дент Отстранување Алатка за Полнење
Опис :
Сосема Нов и Висок Квалитет.
Топла Топи Лепак Стапови користење на висока температура мини лепак пиштол.
Не-токсични на оваа Лепило Занает Стапчиња.
Мека точка : ≥150 степен.
Вискозитет : 210 степен ............3000±5000mpas
Употреба температура : 180 степен.
Solidify време : 3-8 секунди.
Одговараат за моќ 100-500 W лепак пиштол
Големина : 26cm(L) * 11mm(Дијаметар).
Боја : Жолта
Широко се користи топла-појас лепила во светот на висока вискозност и капе-сувост, застаклување кутија за пакување, пакување храна, дрво, рака-занает и Божиќ производи, ПВЦ пластика итн.
Пакет Листата :
10pc/set Лепак стапови
Answer : ___________________________ NOTE : Долу е нашиот автомобил pdr дент алатка , ако ви се допаѓа , можете да кликнете на сликата .


Други карактеристики

Тип На Објект:
Филери, Лепила & Пломби
Објектот Тежина:
0.3kg
Бренд Име:
sikeo
Објектот Должина:
26cm
Објектот Висина:
1.1cm
Име На Модел:
PDR лепак стапови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
се користи за Керамика ,Електронски ,Хартија ,Алатки ,Насловна мебел ,
Објектот Ширина:
1.1cm
Материјал Тип:
Гума
боја:
Жолта
Примена:
авто тело дент removel
pdr алатка:
автомобил pdr Дент поправка алатка лепак стап
број:
10pcs/set
превозот:
Брзо и Безбедно+Следење на Број
Лепак стап pdr алатка:
автомобил Нула Поправка Смена Додатен
Големина:
11*260mm
лепак стап:
се користи за Керамика ,Електронски ,Хартија ,Алатки ,Насловна мебел ,
Лепак Стапови:
се користи за Хартија ,Алатки ,Насловна мебел ,Чевли ,
Точка име :
PDR лепак стапови

Најдобри понуди

Автомобил Вратата Печат Лента Голема D Мали D Z P Тип Водоотпорен Трим Звучна Изолација Soundproof Weatherstrip EPDM авто гума
 • Неодамнешно

Автомобил Вратата Печат Лента Голема D Мали D Z P Тип Водоотпорен Трим Звучна Изолација Soundproof Weatherstrip EPDM авто гума

239.52 DEN 192.00

.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМеди

10M Автомобил Авто Вратата Работ Заштитник Запечатување Лента Печат Со Лепило Универзална U-облик на Анти-Прашина Soundproof
 • Неодамнешно

10M Автомобил Авто Вратата Работ Заштитник Запечатување Лента Печат Со Лепило Универзална U-облик на Анти-Прашина Soundproof

DEN 442.56

Спецификација : Боја : Црна, БелаМатеријал : ПВЦДимензии : Должина 1000 CM, Ширина 0.5 CMФункција : Сосема нов и

Гумени врата печат бучава изолација автомобил вратата печат 3m авто печати 2 парчиња 85cm автомобил вратата weatherstrip автомобил
 • Неодамнешно

Гумени врата печат бучава изолација автомобил вратата печат 3m авто печати 2 парчиња 85cm автомобил вратата weatherstrip автомобил

508.80 DEN 478.00

Намалување на влијанието на сила кога ја затвори вратата , зголемување на вратите' workin живот Печат на ја

2x85cm Авто гума печат во дресот на бучава изолација печат tirm автомобил Пред Задна Врата Работ weatherstrip dustproof Б столб
 • Неодамнешно

2x85cm Авто гума печат во дресот на бучава изолација печат tirm автомобил Пред Задна Врата Работ weatherstrip dustproof Б столб

556.80 DEN 529.00

Намалување на влијанието на сила кога ја затвори вратата , зголемување на вратите' workin живот Печат на ја

LARATH Ш Тип на Автомобил Вратата Weatherstrip Гумени Печати Трим Додатен Лепило Висока Густина Печат во Дресот на Бучава Изолација
 • Неодамнешно

LARATH Ш Тип на Автомобил Вратата Weatherstrip Гумени Печати Трим Додатен Лепило Висока Густина Печат во Дресот на Бучава Изолација

282.24 DEN 282.00

Совети : Оваа Гума Имаат Нов Стил ,Ако сте заинтересирани таа ве молиме кликнете на Купи Сега↓↓↓Вниман

394inch Мулти-функционални Транспарентен Силикони Двојно Двострано Лента со Висока Вискозност Никаква Трага Лепило Налепница
 • Неодамнешно

394inch Мулти-функционални Транспарентен Силикони Двојно Двострано Лента со Висока Вискозност Никаква Трага Лепило Налепница

239.52 DEN 192.00

Карактеристики : Сосема Нов и Висок квалитет Дизајнирани за прилогот на широк спектар на автомобилскат

2017 DIY Автомобил Шофершајбната Поправка Комплет алатки Авто Стакло Бришачи Сет за Поправка Даде Врата се Справи со Заштитна
 • Неодамнешно

2017 DIY Автомобил Шофершајбната Поправка Комплет алатки Авто Стакло Бришачи Сет за Поправка Даде Врата се Справи со Заштитна

179.04 DEN 152.00

Висок Квалитет на DIY Автомобил Шофершајбната Поправка Комплет алатки Авто Стакло Бришачи Сет за Поправ

mtsooning 1.6 м Soundproof 18mm Бучава Изолација Анти-прашина Запечатување Ленти Трим EDPM за Автомобил Табла Шофершајбната Рабови
 • Неодамнешно

mtsooning 1.6 м Soundproof 18mm Бучава Изолација Анти-прашина Запечатување Ленти Трим EDPM за Автомобил Табла Шофершајбната Рабови

765.12 DEN 620.00

Карактеристики : На Soundproof Dustproof Запечатување Лента се користи за Авто Автомобил Табла Шофершајбната Со

Автомобил Стакло Одржување Поставува Авто Прозорец Поправка Алатка за Чип Попуштат Шофершајбната Комплет за Поправка на Автомобили
 • Неодамнешно

Автомобил Стакло Одржување Поставува Авто Прозорец Поправка Алатка за Чип Попуштат Шофершајбната Комплет за Поправка на Автомобили

410.40 DEN 333.00

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона Вие се согласувате да ги сите горенаведен

Водоотпорен Ш Тип на Автомобил Запечатување Гумена Лента Со 3M двострано Лепило Налепници Автомобил Вратата Лента Звучна Изолација
 • Неодамнешно

Водоотпорен Ш Тип на Автомобил Запечатување Гумена Лента Со 3M двострано Лепило Налепници Автомобил Вратата Лента Звучна Изолација

455.52 DEN 324.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Тип : Ш Тип Материјал : Пластични Боја : Црна Димензии : 21.6

118/194/394inch Мулти-функционални Транспарентен Силикони Двојно Двострано Лента со Висока Вискозност Никаква Трага Лепило Налепница
 • Неодамнешно

118/194/394inch Мулти-функционални Транспарентен Силикони Двојно Двострано Лента со Висока Вискозност Никаква Трага Лепило Налепница

239.52 DEN 189.00

Карактеристики : Сосема Нов и Висок квалитет Дизајнирани за прилогот на широк спектар на автомобилскат

Cawanerl Автомобил 4-Вратата На Багажникот Худ Гума Печат Работ Запечатување Лента За Полнење Weatherstrip Звучна Изолација За
 • Неодамнешно

Cawanerl Автомобил 4-Вратата На Багажникот Худ Гума Печат Работ Запечатување Лента За Полнење Weatherstrip Звучна Изолација За

DEN 5183.52

Карактеристики : 100% нов брендОдговара / За "Опел" Antara MokkaМатеријал : EPDM гумаБоја : Црна (како што се покаже

Салон/Hatchback Set - Универзална Гума Печат Лента Пред Задните Врати Хаубата Багажникот Анти Звук Прашина Запечатување Ленти
 • Неодамнешно

Салон/Hatchback Set - Универзална Гума Печат Лента Пред Задните Врати Хаубата Багажникот Анти Звук Прашина Запечатување Ленти

5658.72 DEN 3112.00

Кажете збогум на бучава, кал и raindrop! Подобрување на leakproofness на вашиот автомобил, да го подобри комфорт пр

За ФОЛКСВАГЕН Новата Jetta Сантана Брзиот Пред Задните Врати Хаубата Багажникот Анти Бучава Прашина Запечатување Ленти
 • Неодамнешно

За ФОЛКСВАГЕН Новата Jetta Сантана Брзиот Пред Задните Врати Хаубата Багажникот Анти Бучава Прашина Запечатување Ленти

3838.08 DEN 3109.00

Примена : За Новата Jetta Сантана Употреба : За Четири врати + Хаубата + Багажникот Карактеристики : 1.Подобр

Cawanerl Автомобил Гума Запечатување Лента За Полнење Контрола На Бучавата За Buick Лакрос Парк Авенија Royaum Авто Печат Работ
 • Неодамнешно

Cawanerl Автомобил Гума Запечатување Лента За Полнење Контрола На Бучавата За Buick Лакрос Парк Авенија Royaum Авто Печат Работ

DEN 4703.52

Карактеристики : 100% нов брендОдговара / За Buick Лакрос Парк Авенија RoyaumМатеријал : EPDM гумаБоја : Црна (как

Cawanerl 2 Метар 200CM Биг-Г Автомобил Худ Вратата Гума Запечатување Лента Weatherstrip Звучна Изолација Печат во Дресот на Работ
 • Неодамнешно

Cawanerl 2 Метар 200CM Биг-Г Автомобил Худ Вратата Гума Запечатување Лента Weatherstrip Звучна Изолација Печат во Дресот на Работ

DEN 340.32

Карактеристики : 100% нов брендТип : ГолемаDДолжина : 2 Метар / 200 CMМатеријал : EPDM гумаБоја : Црна (како што се

Cawanerl Гума Автомобил Запечатување Печат Лента за Полнење Звучна Изолација Возило Печат Работ Трим Weatherstrip За Кадилак
 • Неодамнешно

Cawanerl Гума Автомобил Запечатување Печат Лента за Полнење Звучна Изолација Возило Печат Работ Трим Weatherstrip За Кадилак

DEN 4703.52

Карактеристики : 100% нов брендОдговара / За Lexgs GS300 GS430 GS460 GS450h GS350 GS350h GS400Материјал : EPDM гумаБоја : Црна (как

MYXDEC 4M PZДБ Тип на Автомобил Печат во Дресот на Авто Врата, Прозорец Багажникот Печат Dustproof Звучна Изолација EPDM ГУМА
 • Неодамнешно

MYXDEC 4M PZДБ Тип на Автомобил Печат во Дресот на Авто Врата, Прозорец Багажникот Печат Dustproof Звучна Изолација EPDM ГУМА

321.12 DEN 241.00

4 M 2017 "P""Z""Д""Б" Тип на Автомобил Печат во Дресот на Авто Врата, Прозорец Багажникот Печат Dustproof Звучна Изол

mtsooning 5m Автомобил Налепници Вратата Нула Лента Заштитник на Работ Guard Гума Запечатување Внатрешна Декорација Калапи Скриј
 • Неодамнешно

mtsooning 5m Автомобил Налепници Вратата Нула Лента Заштитник на Работ Guard Гума Запечатување Внатрешна Декорација Калапи Скриј

412.32 DEN 322.00

Карактеристики : Едноставно да се намали и да се применуваат.Нуди максимална вратата работ заштита.Ги ш

Cawanerl Целиот Автомобил Гума Запечатување Печат Лента за Полнење Weatherstrip Контрола на Бучавата Печат Работ Намали За Citroen
 • Неодамнешно

Cawanerl Целиот Автомобил Гума Запечатување Печат Лента за Полнење Weatherstrip Контрола на Бучавата Печат Работ Намали За Citroen

DEN 4751.52

Карактеристики : 100% нов брендОдговара / За Citroen DS3 DS4 DS5 XantiaМатеријал : EPDM гумаБоја : Црна (како што се пока

Четири Врати Set - Универзална Автомобилската Пред Задните Врати Гума Печат Запечатување Ленти Скриј Лента За Седан Hatchback
 • Неодамнешно

Четири Врати Set - Универзална Автомобилската Пред Задните Врати Гума Печат Запечатување Ленти Скриј Лента За Седан Hatchback

2372.64 DEN 1685.00

Кажете збогум на бучава, кал и raindrop! Подобрување на leakproofness на вашиот автомобил, да го подобри комфорт пр