Fancytrader Биг Мека Намали Bunny Кадифен Играчки Полнети Огромен Гигант Зајакот Кукла Перница Играчки за Деца

Fancytrader Биг Мека Намали Bunny Кадифен Играчки Полнети Огромен Гигант Зајакот Кукла Перница Играчки за Деца

DEN 3542.00
-18 %
DEN 4320.00

Количина на стоки


Купувачот налози.
Зачувам само бара да брод нарачката откако ќе се потврди уплата.
Известување до сите корисници од Велика Британија, Шпанија, Португалија или некои други земји, кои имаат строги царински : Царинска може да изврши наплата должност цена, ние ќе прогласи стоки, како околу 40 ДОЛАРИ, или 20 GBP, и како Роденденски подарок или примерок за да се избегне или намали царинските трошоци, додека ние не може да гарантира тие не ќе ви наплати за должност цена, ќе сакате да се разбере.com, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.
Од врата до врата на Превозот :
Сите производи нареди ќе биде предаден во временскиот период што е прикажано во производот вовед откако исплата е расчисти. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.
На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.
За Добавувачи :
Зачувам проверува кредитна картичка детали за секоја трансакција.
Политика На Враќање
1.
Во Транзит
Информации е заштитена од Veri Sign SSL со клуч за шифрирање должина од 128 бита (највисоко ниво комерцијално достапна). Запад Унија прифатени. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Купувачот треба да биде одговорен за СИТЕ се враќаат трошоците за превозот. Во моментов, ние поддржува следниве водечки превозот компании : DHL, UPS-от, EMS, ТНТ, Fed Ex, SF Express, Кина Пост и Хонгконг Пост. Можете исто така да се поднесе за Наплата Барање тука . Производ размена известени по 3 дена не може да биде чест за замена.
Одличен Подарок Декорација за Деца и љубовник .
Услуги На Клиентите :
Ве молиме контактирајте со нас во секое време кога ќе ја имате прашања или проблеми по нашите производи. Осигурување е задолжително. Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок.
Песна испорака користење на уникатни следење на број по превозот веб-страницата на друштвото.
Спорот Резолуција
Ако објектот што е доставен до вас не е она што ќе нареди или ако испораката не пристигне од 30 дена по снабдувач потврди пратката, ве молиме контактирајте го обезбедувачот веднаш.
Ако нема договор е постигнат, ве молиме да се достави на Медијација на Барање и да се обезбедат релевантни докази.
Безбедно плаќање со Veri Sign енкрипција
Ali Express Зачувам користи индустрија-водечки Veri Sign шифрирање за да ви донесе најсигурен трансакции онлајн :
На Вашиот Компјутер
Секогаш кога ќе регистрирајте се или пријавете се за нашиот сајт, ние се потврди дека вашиот Интернет прелистувач е трчање Secure Sockets Layer 3.
Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди испорака
Кога ќе се направи плаќања со Зачувам, парите се депонирани и кои се чуваат безбедно. Зачувам е брз, безбеден и лесен за употреба!
За Купувачите :
Плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.
Цената е само за едно парче, постојат 4 модели достапни, pls забелешка. Ако често трае 5 до 15 дена зависи од
Гаранција & Осигурување :
Купувачи се одговорни за дополнителни даночни, царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Ако можете да ме остави некои позитивни повратни информации, јас ќе ви бидат благодарни. Вашето барање ќе се одговори во рок од 24 часа. И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање.


Други карактеристики

Висина:
150cm
Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Пополнување:
PP Памук
Предупредување:
Нема Јадење / Нема Греење
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
5-7 Години
Материјал:
Памук
Димензии:
150cm / 59inches
Број На Модел На:
FT16061
Потекло:
Кина
Возраст:
Сите Возрасти
Внатрешниот Материјал:
ВИСОК LVL PP ПАМУК
Фестивал:
Роденден, Божиќ,Карневал,Нова Година
Употреба:
Подарок Играчка,Перница, Декорација
Тип:
бебе играчка
Големина:
Giant Rabbit Bunny 150cm
боја:
Зелена, розова
Материјали:
Кадифен

Најдобри понуди

10 парчиња многу симпатична мала симулација зајакот играчки полиетилен & furs мини зајакот кукли подарок за 8x5x6cm 0800
  • Неодамнешно

10 парчиња многу симпатична мала симулација зајакот играчки полиетилен & furs мини зајакот кукли подарок за 8x5x6cm 0800

4752.00 DEN 2519.00

опис : 10 парчиња многу големината е за 8x5x6cm ние ќе ја испрати на боја по случаен избор 43599734601Испорака дета

симулација папагал модел играчка ,големи 40x60cm цветен папагал стиропор & пердуви папагал,Дома Декорација божиќ подарок w5599
  • Неодамнешно

симулација папагал модел играчка ,големи 40x60cm цветен папагал стиропор & пердуви папагал,Дома Декорација божиќ подарок w5599

3792.00 DEN 2010.00

ако ви се допаѓа други играчки, ве молиме да се погледне во нашата продавница да го барате она што ви се д

Ноќта на вештерките проп стиропор & пердуви Врана птица големи 30cm Црна Врана играчки рачно изработени модел играчка,Перформанси
  • Неодамнешно

Ноќта на вештерките проп стиропор & пердуви Врана птица големи 30cm Црна Врана играчки рачно изработени модел играчка,Перформанси

1824.00 DEN 967.00

ако ви се допаѓа други играчки, ве молиме да се погледне во нашата продавница да го барате она што ви се д

околу 15cm пердуви птица ,стиропор & портокал пердуви мала птица рачно изработени уметност модел играчка,проп,декорација подарок
  • Неодамнешно

околу 15cm пердуви птица ,стиропор & портокал пердуви мала птица рачно изработени уметност модел играчка,проп,декорација подарок

1152.00 DEN 599.00

ако ви се допаѓа други играчки, ве молиме да се погледне во нашата продавница да го барате она што ви се д

пластична пена & пердуви Врана птица 18x15cm шири крила Црна Врана ноќта на Вештерките проп рачно изработени уметност модел играчка,декорација
  • Неодамнешно

пластична пена & пердуви Врана птица 18x15cm шири крила Црна Врана ноќта на Вештерките проп рачно изработени уметност модел играчка,декорација

1392.00 DEN 724.00

ако ви се допаѓа други играчки, ве молиме да се погледне во нашата продавница да го барате она што ви се д

за 13cm пердуви птица ,стиропор & пердуви шири крила птица рачно изработени уметност модел играчка,проп,декорација подарок w5527
  • Неодамнешно

за 13cm пердуви птица ,стиропор & пердуви шири крила птица рачно изработени уметност модел играчка,проп,декорација подарок w5527

1248.00 DEN 661.00

ако ви се допаѓа други играчки, ве молиме да се погледне во нашата продавница да го барате она што ви се д

симулација на животните 105cm склони леопард кадифен играчки симулација леопард кукла фрли перница роденденски подарок b0797
  • Неодамнешно

симулација на животните 105cm склони леопард кадифен играчки симулација леопард кукла фрли перница роденденски подарок b0797

8112.00 DEN 4299.00

8473712671 17105635214објектот е 105 cm играчка, едно парчеимаме 6 димензии : 30cm, 40cm,48cm,75см,85cm и 105cm ( од прва стр aw да зад

голем 40cm цветен папагал птица ,стиропор & пердуви симулација папагал модел играчка,проп,домашна градина декорација подарок
  • Неодамнешно

голем 40cm цветен папагал птица ,стиропор & пердуви симулација папагал модел играчка,проп,домашна градина декорација подарок

2640.00 DEN 1373.00

ако ви се допаѓа други играчки, ве молиме да се погледне во нашата продавница да го барате она што ви се д

симулација птица 13cm зелени пердуви птица рачно изработени уметност модел ,дома декорација играчка подарок w5518
  • Неодамнешно

симулација птица 13cm зелени пердуви птица рачно изработени уметност модел ,дома декорација играчка подарок w5518

1152.00 DEN 611.00

ако ви се допаѓа други играчки, ве молиме да се погледне во нашата продавница да го барате она што ви се д